www.sudzibas.lv LMT LMT brīvība nemaz nav brīvība?

LMT - LMT brīvība nemaz nav brīvība?

Pagājušajā mēnesī, laikam 12. oktobrī pieslēdzu LMT brīvību, ar mērķi tiešām runāt neierobežoti daudz.
Jā, viss bija skaisti, Trodeksā čalis apgalvoja, ka varēšu es runāt kaut 24 h dienā.
Bet nekā :D
Te pirms 2 dienām man sanāca dažas sarunas ar brālēnu 2 h garas, jā, no rīta zvanīju viņam un runāju 2 h, un tad arī vakarā runāju 2 h.
Piebildīšu, ka ar brālēnu šādi gari runājām veselu ned;ēļu.
Bet vakar saņēmu no LMT kantora brīdinājuma ziņu, ka "LMT uzskaites sistēma" esot fiksējusi, ka man esot neierasti garas sarunas, ka tas kaitējot citiem lietotājiem.
----
Lūk , tādu sms es saņēmu, tas mani izbrīnīja.
Vai tad LMT brīvība neparedz neierobežoti garas sarunas uz jebkuru tīklu?
Varbūt kāds zinās pastāstīt sīkāk?

N Nitväägi Vaino 23.11.2012

Ceru, ka sniegsiet atbildes, kā tad ir patiesībā ar to LMT brīvības pieslēgumu?

N Nitväägi Vaino 23.11.2012

Līgumā vispār nav atrunāti nekādi sarunu limiti.
Jā, vēl vakaros telefonu dodu arī mammai, lai šī runājas ar savu brāli.
Un arī lmt.lv mājaslapā ir arī pateikts, ka neierobežotas sarunas uz visiem tīkliem.
Tāpēc nedaudz izbrīna mani LMT attieksme pret tiem, kas tiešām izmanto LMT pieslēgumu ""brīvība"" un dienā runā daudz

J Jānis Ozols 23.11.2012

Es tavā vietā neliktos ne zinis par to brīdinājuma ziņu. Galu galā tu taču esi viņu klients un viņiem maksā par pakalpojumu. Ja kaut ko sāk atslēgt vai piestādīt papildus rēķinus, saki ka pāriesi uz bite vai tele2 un PTAC - ātri vien nomierināsies.

A Antoņina Trukšāne 23.11.2012

Iesaku speciāli pazvanīties pēc šīs saņemtāssms vēl vairāk un tad iesaistīt advokātus, ja LMT atslēdz telefonu.
Es pati esmu prasījusi, vai es varešu ar savu vecmāmiņu runāt visu dienu?
Visi LMT dīleri kā viens atbild, ka ""jā".
Šeit jau ir antireklāma lmt

N Nitväägi Vaino 24.11.2012

Pirms stundas slavenā LMT brīvība man atslēdza izejošos zvanus, jā, jo šodien noi rīta ar vienu čomu norunāju 1 h, tad atkal ar brāli runāju 45 min, tad atkal stundu ar brāli ...
Nez, kur lai griežos iesniegt sūdzību par LMT ? Vai man pirmdien doties uz PTAC?

N Nitväägi Vaino 24.11.2012

Jau es pazvanīju, ļoti nelaipni operatore man paskaidroja, ka man esot garas sarunas, tāpēc es esot atslēgts. Jā, tiešām garos vakarus īsināju, runājot ar brāļa ģimeni pa telefonu. Sarunas sasniedza 2 h, pa dienu regulāri zvanīju mammai, sarunas bija 20 min igas, bet mammai zvaņīju tiešām bieži.
Paskaidropja man LMT info dienests to, ka dēļ manām garajām sarunām esot pārslogots tīkls.
Tiešām esmu šokēts par LMT rīcību.
Pirmdien apsveru doties uz PTAC un arī apsveru iespēju pirmdien atteikties no LMT pakalpojumiem, bet pieslēgties domāju Bite 5, 55.

N Nitväägi Vaino 24.11.2012

Nesaprotu vienu, reklāmas kampaņā ir pateikts, ka var runāt kaut visu dienu, bez ierobežojumiem, ko arī darīju.
Visvairāk sarunas man sanāca ar brāli, tiešām vakaros runājām 2 h garas sarunas, dēļ kā arī mani atslēdza.
Pie tam 80000076 info centra operatore bija ļoti nelaipna.
solīja viņi mani atpakaļ pieslēgt, bet man esot jāgaida, kad pieslēgts.
Bet šā vai tā griezīšos PTAC, kur arī paskaidrošu, ka LMT brīvību izmantoju, lai sazinātos ar saviem radiniekiem

N Nitväägi Vaino 24.11.2012

Tiešām esmu šokēts par LMT rīcību.
Jo tiešām šo LMT brīvība tarifu plānu naski izmantoju, biju nopriecājies, ka nu e-pastu vietā varu tagad visiem draugiem, paziņām zvanīt un pat vēl papļāpāt...
Varbūt vēl ir kāds cits cietušais, kurš ir daudz runājis un dēļ tā ticis atslēgts?

S Sub 26.11.2012

Pieļauju domu, ka dotajā brīdi mans apgalvojums nebūs īsti korekts, jo tās ir tikai un vienīgi manas domas, bet uzskatu LMT par vienu no tām kompānijām, kas savā laikā lika saviem pakalpojumiem, ņemot vērā monopola situāciju, uzcenojumu virs pašizmaksas pat tūkstošos %, kas, protams, viņiem ļāva kļūt par vadošo kompāniju attiecīgajā sfērā. Ticiet man, ja nebūtu Tele 2 un it īpaši Bite mēs joprojām par LMT pakalpojumiem maksātu KRIETNI lielāku naudu nekā tagat, lai gan pēc viņu vārdiem šī samaksa būtu knapi virs pašizmaksas, kā tas ir līdzīgi ar Latvenergo vai Latvijas Gāzi (Būtu līdzvērtīga konkurence maksātu vismaz 2x mazāk). Tādēļ (vēl vien reiz atkārtoju, tās ir tikai manas domas) kā mobilā telefona operātoru izmantoju Biti, kā pateicību par šī brīža cenām, smagi aplaužot ragus tādai kampēju kompānijai kā LMT ))).

P Pipars 26.11.2012

Ja būtu cītīgāk lasījuši visu par šo "bezmaksas" brīvību, būtu piefiksējuši arī šādu lietiņu -

Nejautājiet, pēc kādiem principiem viņi var izvērtēt, ko jūs pa to telefonu runājat un kādā sakarā, es nezinu.., bet fakts kā tāds ir, viņi par šo bezlimitu ir padomājuši.

Novēlu veiksmīgi atrast risinājumu.

J Jānis Ozols 26.11.2012

Tiem, kuriem ir sanācis līdzīgi, izdariet tā: aizej uz kādu LMT veikalu un saki, tipa gribu pieslēgt LMT brīvību, vai es varēšu runāt neierobežoti? Šie teiks: jā, protams - cik vien vēlaties. Tad izvelc telefonu un parādi viņiem LMT īsziņu. Un paprasi viņu viedokli par to. Sarunu vēlams ierakstīt diktafonā un aizsūtīt uz Bez Tabu. :)

E eliotta 27.11.2012

Tā ir klientu maldināšana vistiešākajā veidā. Reklāmā skaidri minēts, ka sarunas neierobežotas, bet tad atklājās dažādi zemūdens akmeņi. Derētu to pacelt augstāk. Zelta zivtiņas bezmaksas telefonu pirmklasniekam arī aizklapeja ciet PTAC, jo reāli arī bija maldinasana reklāmā, ka telefons bezmaksas, bet patiesībā bijis jāmaksā. Tākā pacīnies.

N Nitväägi Vaino 30.11.2012

Nez, es ar brāli runāju, tikai nianse ir tur, ka viņam ir bite. Pēc liela skandāla man atpakaļ pieslēdza izejošos zvvanus, un pēc Jaunā gada domāju no tās LMT brīvības atteikties un pieslēgties ZZ priekšapmaksas kartei NO LIMIT.
Nepatīk, ka mani kontrolē un diemžēl LMT brīvības reklāma ir maldinoša.
Nevar gan runāt neierobežoti.

A Andy 01.12.2012

Es arī esmu dziedējusi, ka tos runātājus LMT sistēma tiešām atslēdz. Debīlākais ir tas, ka LMT tiešām pastiprināti kontrolē tos lietotājus, kas zvana uz citiem tīkliem un runā dienā vairākas stundas.
Tāpēc man ir ZZ No limit priekšapmaksas karte, es ik dienas zvanu ļoti daudz un nēesmu atslēgta .
Sanāk, ka ZZ savus klientus tā nekontrolē.
Tas viss, ko LMT dara ar saviem klientiem, bez brīdinājuma atslēdzot izejošos zvanus tiem lietotājiem, kas tiešām ilgi runā, veicinās vēl vairāk klientu aizplūšanu no LMT uz citiem operatoriem.

S Solveiga.Priede 02.12.2012

Pirms gada aizgāju no LMT, bet tā ka daudz runāju "Brīvība" likās pievilcīga, domāju to pieslēgt. Ko nozīmē - netipiski daudz lietot telefonu? Kas vienam tipiski, otram netipiski. Varbūt kādam salauzta sirds, vai kāda cita bēda, vai cilvēks ir slims, guļošs uz gultas un viņam vajag runāt stundām ilgi? Un LMT automātiski atslēgs izejošos zvanus - sak, runā netipiski daudz. Liedzot iespēju piezvanīt ārstam, ugunsdzēsējiem utt???? Mežoņi, alkatības dēļ zaudējuši jebkādu morāli.

B Beisbolzzz 05.12.2012

Lietoju LMT jau 8gadus un ar visu esmu apmierināts, jo nekad nav pievīlis. Un manuprāt 4h runāt no vietas nav reāli, ja tas nav saistīts ar sodāmām darbībām, kautkāda veida krāpšanām

A andzhiii 19.01.2013

Beisbolzzz, man pat nebija jāpieslēdz "Brīvība", lai gūtu apmierinātību, es savu dabūju, tajā brīdī, kad nomainīju operatorus no LMT uz Biti.

Toties, apsveicu, tu apmierināti pārmaksā par telefona sarunām jau 8 gadus, tā tik turpini. Reāli, nav apmest kūleni un nobučot sev pakaļu.

V vienigs 27.01.2013

tie kas lamā lmt un slavē biti, neko nezin par biti.pamēģini ar bites bezlimita tarifu parunāt tā nopietnāk- rezultāts būs tieši tāds pats kā klientam ar lmt-izejošo zvanu un sms atslēgšana, turklāt, atšķirībā no lmt, neviens neko nepaskaidro, tikai skandina-skatieties noteikumus. arī atpakaļ pieslēgt negrasās. personīgā pieredze.

V vacais 17.02.2013

bezmaksas sarunaas ir iekljauti visi mobilo telefonu operatoru numuri kuri regjistreeti latvijaa, proti ja okarte dziivo spaanijaa, tad arii skaitaas bezmaksas saruna, kas iekljauta aboneesaanas maksaa, bet protams 900tie numuri kaa arii dazzaadi uzzinju taalrunji ir par atteiciigo tarifu.

C cidzina 18.02.2013

Ja kkas nepatik lmt, ej pie tele2 vai biti... esmu runajis cik daudz vien gribu nekadas sms, nekadas liekas summas nenak man.. bet gan nevajag krat zeltazivtinai bonusus.