www.sudzibas.lv LMT APKALPOŠANA UN ĀTRUMS

LMT IBIROJS OPEN - APKALPOŠANA UN ĀTRUMS

Sākumā domāju, ka beidzot dabūšu to ko nevar dabūt Vecāķos par normālu naudu - internetu..
Kompis ir, atbilst prasībām (ko lmt.lv devis, lai uzstādītu) un dodos uz ropažu ielu pirkt..
Neliels bardaks, bet viss ok, pamācīja kā instalēt utt, nu i devos priecīgs mājās..
Tā jau nebūtu sūdzība, ja vien mājās neko uzinstalēt nebija iespējams + aizbraucot atpakaļ man laipni pateica, ka nebūs iespējams (pārbaudīja 30min)!!! Nu es biju šokā, protams man laipni pateica, ka varu pieslēgt pie jebkura cita pc vai pirkt jaunu par labiem nosacījumiem.. :) (vot pī) BEIGĀS man kaimiņš uzstādīja programmu pa 10min..!!! Labi tehniķi LMT, kuri nav spējīgi pieslēgt pat savu produktu.. Nu a ātrums, ja sasniedz 3mbit/s vnk fantastika..
KAUNS..

C cron 12.02.2009

Ja kāds izmanto iBirojs un šķendējas, ka modēms "slēdzelējas" starp dažādiem ātrumiem, aizejiet un pamainiet: Tools-Options-Network-Network Type-WCDMA only!
Uzreiz cita lieta!

A arnis 23.02.2009

Iešaut vinjem tanii LMT visiem DI*** vnx kraapnieki man tagad jaaseezj pie neta kas iet ar 2KB/s Murgs kaukaads...tas pat nav nets..man 20 minuutes jaagaida lai lapa atveertos, ja vispār atverās ...atbideeja ka sasniegts limits 10 GB lai vinji man ar pirkstu parāda kur ir runa par 10 GB meenesiii..!!!visus vinjus vienaa bedree!!!

I Ivars 15.03.2009

Nu jaa es te palasu ka te dazham iet nets uz 100kb/s bet ko juus sakat ka man nets iet uz kkur 30 labakajaa gadiijumaa tas ir uzspiezh es jau buutu laimiigs ka vinjsh man ietu uz kaadiem vismaz 100kb/s

J Jancis 20.05.2009

es gribētu piezīmēt ka paņēmu bites internetu testēšanai un pārliecinājos ka viss iet PIRMS noslēdzu līgumu.. padomājiet par to. viņi necenšas iemānīt lietotājus tā kā to dara citi, vienkārši ļauj pirms tam BEZ MAKSAS notestēt vai būs tā kā vēlos. pie kam tarifs ari labāks..

A Andris 20.05.2009

Man ar delu ir ibirojs open, tikai neliela starpiba man nav noslegs ligums, jo es visu pirku par tiru naudu, bet delam ligums uz 2 gadiem, man internets iet normaji un cena ari ka vajag, bet delam bremze biezi, ka arprats.Izdariet secinajumus.Ja man kaut kas nepatik es pasaku cau un aizeju uz tele2.Ta, ka ja Jus esat piesieti tad ganaties kur ir iesprausts miets, vai nu visu laiku cinaties.

R rojs2 24.05.2009

ar kādām tiesībām tie ped... LMT vispār kaut ko man limitētu... un vēl ar noteikumiem... ja man ir ko ladet un no ka, kapec es nedrikstetu ladet pat 50 GB menesi. Labi, ka izlasiju so diskusiju, citadi butu ieberzies...

D Dora 25.05.2009

Kādu brīdi lietoju ibiroju 18, varu tikai piekrist un ieteikt citiem šo LMT (un LMT vispār) apiet ar lielu līkumu! Serviss un ātrums zem jebkādas kritikas. Tagad lietoju BITE un esmu ļoti apmierināta.

M Marco 26.05.2009

nu man nekads i birojas vai kaut kas tads nav...tikai smartfouns ko nemu lidz kad kaut kur pa lv izbraucu bet draudzenei ir bite vodafone pieslegums...nu bijam cesis un nekadu problemu nebija ar internetu...gan youtube ladeja labi gan filmu kadu utt...protams viss atkarigs no atrasanas vietas bet cik lasu te komentarus tad visas vietas lmt ir slikta zonam i birojam..varbut tad ir verts padomat pa to triatel vai bite?

A anonīms 18.09.2009

kā man besī šis LMT i birojs zonās nav, skype ziņas nesūta utt .

A Aigars 30.09.2009

Vairāku gadu garumā nu jau biju LMT klients, izmantoju i-biroju9 un iphone, nu lūk par šiem abiem kopā maksāju 29Ls mēnesī punktuāli norādītajā datumā, mūsu prieki beidzās kad atgriezāmies mājās no ceļojumu kad saņēmām rēķinu par 500 Ls, ārpus LV robežām izmantojām max 10 reizes internetu lai izlasītu e-pastus, 8 gadījumos no šiem tā arī lapa netika atvērta bet megabaiti skaitās un lati ripo, nu lūk tātad sanāk tā ka LMT dzen savus klientus parādu Jūgā speciāli, kad uzzināju ka viens megabaits ārpus LV robežam maksā turpat 10ls gandrīz nokritu, jā biju rēķinājies ka būs jāmaksā vairāk nekā parasti, bet ne jau pus tūkstoti latu...nekādu speciālu brīdinājumu arī nesaņēmām ...piemēram TELE2 internets ārpus LV robežām nestādā, ja grib lai strādātu ir jāraksta speciāls iesniegums, kur tad arī tiek apskaidroti tarifi kādi ir ārpus LV robežām.
Tā nu lūk esam kļuvuši no uzticīgiem klientiem par lieliem parādniekiem, galvenais par neko, ja vismaz tas nets būtu strādājis kā nākas, pusstundu jāgaida lai e pastu atvērtu.
Tā kā neiesaku Jums izmantot LMT pakalpojumus jo agri vai vēlu Jūs būsiet turpat kur esmu tagat es!!!
Varbūt kāds ir saskāries ar šadu problēmu?varbūt variet ko ieteikt kur griezties lai vērstu šo visu pr labu.

A Ace69 30.09.2009

njaa, es tgd dzivoju Rigaa, bet pirms tam dzivoju netalu no Bauskas, kjipa laukos, tur mans LMT ibirojs sasniedza labi, ja 30 kb/s, tas jau bija wow aatrums :D par tadiem ierobezojumiem nemaz nedomaju, jo ar tadu netu patiesam nevar sasniegt 10 GB meenesii. parcelos uz Rigu, pareizak sakot Ziepniekkalns, atrums sasniedz labi, ja 300 kb/s, un tad tgd jau 3 dienu sezu ar 3 kb/s atrumu, laikam jau ka partereju tos sas***tos 10 GB, baiga shkrobe, jo datoru esu uzcelis otradak, parinsteleju to huawei modemu un wel nez ko izdariju, jo domaju, ka mana wqaina, ka taa kaste neiet...

P.S pirms tam ari pa wakariem atteicas iet HSPD zona un tad nacas lietot EDGE zonu

nja, labs tas LMT naw, biju labakas domas par shiem :(

# # 24.11.2009

#

Es aizlaidos no taa suuda LMT, tik dargi sakari, ka arprats. Tagad izmantoju BIFRI kartinu un redzu, ka man ir pamatigi ietaupijumi, jo varu runaties BITES tikla bez maksas. Aicinu nelietot LMT, ticiet man, visdargakie nagu mauceji, nedod nekadas atlaides.

Ak jaa, BITEI wap GPRS internets gan ir loti dargs, pa dienu veseli 30 santimi. lai gan ieeju tikai e-pastaa.

TAPEC mobilo internetu lietoju AMIGO, jo ir tikai 22 santimi par megabaitu.

Nesaju kabata divus telefonus. Viena telefona stav BIFRI, bezmaksas sarunam, otra telefona ir AMIGO karte mobilajam internetam
#
---

ja kas, Tele2 ir labs tarifu plans SAVEJIE, tipa runajies bezmaksas MELE2 tikla, tikai abonesanas maksa par dargu.

A bet BIFRI kartei ir tikai 1 ls menesi un es runaju BITEs tikla bezmaksas

M Marex... 08.12.2009

Ibirojs- vot tas ir normāls atejvāks! Pēc pirmajām 5cām dienām uzliek limitu! Super!

R rich 28.02.2010

Sveiki, es arī lietoju Lmt I-biroju open, un man arī ir tādas problēmas. Bijām aizgājuši uz lmt biruju un pajautājām kapēc mums internets iet tikai uz 0, 1-3 kb/s ... mums atbildēja ka jūs esat pārtērējuši jāgaida nākamais mēnesis . mēs sagaidijām nākamo mēnesi un mums atnāk rēķins vēl lielāks nekā mēnesī kurā internets gāja labi :(
baigi forša štelle ne ???? :(

H h 23.03.2010

es ar ieberzos ar to lmt - jau atteicos no šiem, bet viņi man soda naudu prasa... tagad mēģināšu pierādīt, ka pakalpojums neatbilda tam ko pirku, lai nebūtu soda nauda jāmaksā.
Tie kas domā par lmt ibiroja open pieslēgšanu NEDARIET TO!!! ja negribat 2 gadus bez nerviem palikt vai šķirties no palielas summas samaksājot soda naudu!!!

D Dzincha 02.05.2010

LMT birojs strādā uz 30% ! Tātad pakalpojums tiek sniegts tikai par kādiem 30% un maksai arī tad būtu jaābūt 30% zemākai ?!

D db 14.12.2010

Arī es iegādājos I-birojs open. izmēģināju visu operatoru mobilos internetus. Vienkārši citas iespējas nebija. i-birojs strādāja salīdzinoši labi. pirmos 6 mēnešus gan, vēlāk tā "ātrums arvien samazinājās". HSDSP neiet vispār; strādā tikai 3GPS (vai kā viņu tur). Sākumā varēja kādu lielāku failu aptuveni stundas laikā ielādēt. tagad - to nevar izdarīt vispār. labi, ka līgums drīz cauri - mēģināsim citu operātoru. Un labi, ka ir lētākas pieslēguma maksas. tos 10Gb mēs neiztēŗējam netuvu. Nav ierobežojumu? :) 10 Gb un tad tevi atslēdz pavisam :) pat meilus never :)
Tagad, kad mēnesī tiek izlietoti aptuveni -2-3Gb, neta ātrums nav palielinājies.
Arī mob.tarifi ir dārgi. Esmu klients jau n-to gadu, bet tās atlaides nav pietiekamas. ņem jebkuru pieslēgumu, un maksāsi tikpat, cik vienmēr.

G gepard 14.12.2010

Jūtu jums līdzi!!!

N Nauris 31.05.2011

Bleee...man tgd ir Ibirojs Open jau 2 gadus vairaak ble ir viss 3G zoona zajebis...teica ka nav ierobezojumu..hui dirseejii...Pimrs menesha beigaam huli ble nets leni laadee 5kb/s wft? :D
un sapratu ka man ir 20GB ierobezojums...Vot i pidari!

R Radiators 09.03.2012

sākumā pirmos mēnešus nets super. kā līguma termiņš pāri 6 mēnešiem nets neiet. maksā naudu, bet neta nav. a lauzt līgumu sodu lielu prasa. un kad sūdzos, ka neiet atbilde - viss darbojas lieliski, jūsu dators vainīgs, nopērciet jaunu.