www.sudzibas.lv LMT APKALPOŠANA UN ĀTRUMS

LMT IBIROJS OPEN - APKALPOŠANA UN ĀTRUMS

Sākumā domāju, ka beidzot dabūšu to ko nevar dabūt Vecāķos par normālu naudu - internetu..
Kompis ir, atbilst prasībām (ko lmt.lv devis, lai uzstādītu) un dodos uz ropažu ielu pirkt..
Neliels bardaks, bet viss ok, pamācīja kā instalēt utt, nu i devos priecīgs mājās..
Tā jau nebūtu sūdzība, ja vien mājās neko uzinstalēt nebija iespējams + aizbraucot atpakaļ man laipni pateica, ka nebūs iespējams (pārbaudīja 30min)!!! Nu es biju šokā, protams man laipni pateica, ka varu pieslēgt pie jebkura cita pc vai pirkt jaunu par labiem nosacījumiem.. :) (vot pī) BEIGĀS man kaimiņš uzstādīja programmu pa 10min..!!! Labi tehniķi LMT, kuri nav spējīgi pieslēgt pat savu produktu.. Nu a ātrums, ja sasniedz 3mbit/s vnk fantastika..
KAUNS..

A agris 24.07.2008

Pilnigi piekritu.Tas LMT i- birojs open Vecakjos neiet ta ka vajag kaut gan tie kas to pardod reklame ka Vecakjos ir uzlikta jauna bazes stacija un ka sitais i-birojs open iesot gandriz ar pilnu piedavato atrumu, tas ir 3 mbps bet kad iegadajos to internetu izradijas ka tiesi taja vieta ir edge parklajums un ka atrs internets tur nav pieejams.Luk ta, tas atrums svarstas no 400-900 kbps.Zvaniju un rakstiju uz Lmt bet pagaidam nekada jega no ta nav, toties maksu 19 ls menesi vini grib gan bet jautajums par ko?Par internetu kurs neiet.Un vel piedevam ir noslegts ligums uz 2 gadiem.Jutos apkrapts.

D didzis 09.08.2008

Man vienu brīdi ātrums ir tīri normāls- vidēji 1mbps, bet pašlaik un citreiz ir vienkārši neciešams- līdz 15 kbps!!
Un jā, visvairāk mani uztrauc tas, ka ir līgums uz 2 gadiem!!
Ko lai tagad iesāk..

I igors 10.08.2008

tatad...nu mes te nopirkam to ibiroju...dzivojam jelgava...5min no jelgavas cent...nu taa..viens no mums jau ir zaudejis skaidru saprashanu...jau vairakas dienas staiga pa istabu un mekle zonu..un neka..lielakai ko esam dabujusi..=600kb/s (labakaja gadijuma):D:D..nu ja ara nav apmacies...mes te zvanamies..un saka ka atrodamies 3G tikla...bet programma uzrada 2G..vardu sakot istakai bulshits...lattelecom nakamais trials...diezgan vaciigi ka tagad divi gadi par to meslu buus jamaksa...sjo...

A andris 10.08.2008

Ar esmu meģinājis sho ieriici, godiigi teikshu suuds pilniigs atruums nekaads pameginaju BITE Vodafone Mobile Connect lieliski vienkaarshi atrums videeji ap 3Mbit/sek.

E Edgars 11.08.2008

Lietoju paslaik šo iekātu nedēļu un esmu apmierināts, LMT dīleri dod modemu lai izmēģinātu tīklu. Protams ja HSDPA tīkls neiet tad šo iekārtu nav vērts ņemt, man diemžēl ir paveicies.

H helperis 13.08.2008

Lai nav divus gadus jāmaksā par nekvalitatīvu pakalpojumu, rakstiet sūdzību, ka pakalpojums neatbilst līgumā noteiktajam. JA LMT sūdzību noignorēs, jādodas uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru.

A Azam22 14.08.2008

Lietoju iBirojs Open otro mēnesi. Pirmo mēnesi lietoju Egļupē - Maks. ātrums - 300 KB/s - nu..strādāt var. Tagad lietoju to Rīgā, Ķengaragā - varbūt reizi nedēļā varu noķert HSDPA, tad ātrums ir līdz 200KB/s - it kā arī var dzīvot. Bet pārsvarā ir EDGE - Maks. ātrums - 25 KB/s. :))
Apsveicu sevi un citus lietotājus, kam ir līdzīgas problēmas.

V vita 14.08.2008

neierobezots datu apjoms ka tad!!!fikseta ikmenesa maksa 19 ls.neskapec man somenes sanaca maksat 24ls par netu vien, kurs loti biezi uzkaras.

M Mārtiņš 14.08.2008

Visu laiku biju ļoti labās domās par LMT, līdz šim brīdim.
Nopirku LMT iBiroju, pirmajā mēnesi ātrums 200-300 kb/s(kaut arī atrodos 3G zonā)
Sāku laiku pa laikam novilkt pa kādai filmai, līdz beidzot internets pazūd vispār (2-3kb/s) Es kā apzinīgs pilsonis dodos uz LMT intresēties kas par problēmu. Un te sākās pac intresantākais-izrādās ka iBirojs nav bez ierobežojumiem. Kā man atbildēja LMT pārstāve-esļoti daudz lietojot internetu kā rezultātā man samazināja ātrumu, un paskaidroja ka katru mēnesi var izlietot līdz 10GB lielu daudzumu.
Kur paliek reklāmas sauklis(lieto cik gribi, un kur gribi)

Intresējos pie Dīlera kāpēc viņi neinformēja par šādiem ierobežojumiem, uz ko saņēmu atbildi ka tā nevar būt.

Bēdīgi, jo cilvēki joprojām tiek mānīti par iBiroju kuru var iegādāties slēdzot līgumu uz 2 gadiem.

V Valts 14.08.2008

Man liekas, ka tas šajā sūdzībā var saskatīt tipisku "patērētāja domāšanu"... varbūt vispirms painteresējies pirms iegādājies kaut ko?

K kakulācis vilis 25.08.2008

Mīlīši !!! Kamdēļ Jūs pirkāt to i-biroju ?!?!? nebija laika (vai vellmes ) notesteet visus piedāvājumus ??! Un varu apgalvot, ka pamatīgs "'aplauziens'' būtu ar pārējiem piedāvājumiem.
Par to 10Gb ierobežojumu ... nu dikti jau gribētos uzzināt, ko tieši tik milzīgu lejuplādēja lietotājs ... vai gadijumā netika izmantotas nelegālās failu apmaiņas programmas ?? :) ja taa, tad nevajag pukstēt, ka ātrums tiek ierobežots !! Un telē vispār USB modēmam ir šī ''fīča "norubīta ( un pareizi darija, ka norubija ) :D:D:D

J JuG 01.09.2008

Diemžēl arī mana attieksme pret LMT mainījās, kad paziņa Siguldā pieslēdza iBirojs Open. Sākumā viss bija labi, ātrums normāls, arī visādi dc++ un tml strādāja. Un tad sākās problēmas :-/
Lielāko laika daļu ātrums ir nevis mazs, bet vispār 0 kb/s. Vienīgais laiks, kad ar lielām mokām un gaidīšanu var atvērt kādu web lapu ir darbadienās pa dienu, kad tīklam ir maza noslodze. Vakaros un brīvdienās par internetu var aizmirst. Zvanot uz LMT, no sākuma tika paskaidrots, ka ir pārtērēts trafika limits. Kāds limits, jbtm, ja es abonēju pakalpojumu, kam ir _neierobežots_ trafiks???
Secinājums - ļoti rūpīgi apsveriet citus piedāvājumus, pirms apstājaties pie iBiroja.

Richijam: pirmkārt, nelegālas ir nevis failu apmaiņas programmas, bet noteikta satura lejuplādēšana. Ne viss, kas dabūjams caur failu apmaiņas programmām, ir nelegāls. Otrkārt, interesanti, kāpēc nevajag pukstēt par to, ka tiek klaji pārkāpts likums, reklamējot vienu, bet pārdododot pavisam ko citu?

M Marchello 01.09.2008

kaa man patiik sitie gudrie (ped...)komenteetaaji kas spriedelee cik driikst un cik nedriikst lejuplaadeet.
Aizejiet pie jebkura diilera un paprasiet vai internets ir ierobezots!!!???????? Vini visi vienaa balsii bljauj ka var LIETOT BEZ JEBKAADIEM ierobezojumiem. Reklaama pa televizoru-LIETO BEZ IEROBEZOJUMA. LIIGUMAA NEVIENS VAARDS PAR 10 GB. LMT info dienests man ari atbildeeja ka nav nekaadu ierobezojumu.
Un tikai tad es izveeleejos so saliidzinosi daargo internet pakalpojumu! Ja runaajam par aatrumu/dziivoju blakaam LMT tornim, bet aatrums joprojaam vainu 0kb/s-50kb/s

R Ronalds 02.09.2008

Bez nerviem un matiem var palikt šito IBiroju lietojot.

E elina 02.09.2008

Aj ka man sodien ir paveicies ka varu lasiit so raxtu!!
Par briinumu no vakardienas vakara varu pat ieet citas lapas nevis tikai homepage :D:D un otro menesi par paris minutem neta maksaju 2o ls!! SUPER!!
Kad iegadajos ibiroju pirma doma- super majas pieslegsu netu un varesu pasedet neta utt. protams ka pati uzinstalet to nemaceju. nakamaja diena gaju uz lmt lai vinji to izdara. nu domaju nekas- viss tacu bus ok! xa xa!! ta nu maksaju par neko...

J JuG 02.09.2008

Pārsniedzot 10 GB trafika limitu, ātrums tiek apgriezts līdz 0-3 kbps. Tāds tas paliek līdz nākamā mēneša sākumam, jo tad LMT nomet trafika skaitītājus uz nullēm.

M Marchello 05.09.2008

Un tas vel nav viss. Nākamo mēnesi joprojām LMT patur ierobezojumus uz ātrumu 0-50kb/s
Kā noskaidroju LMT pēc ilgas lamāšanās-ja labi uzvedīšos un internetu lietošu minimāli tad noņems ierobežojumus.
Pareiķiniet paši 1GB par 2Ls+nākamais mēnesis vel ar ierobežojumiem.
Tad lūk- izlemiet paši vai šāds pakalpojums ir nepieciešams ja internetu lieto daudz.

J Janka 08.09.2008

Nu cerams ka neesmu ieberzies, jo tagad ar IBIROJU OPEN lasu shos rakstus! lmt man salieliija ka baigi labs esot, lai nu kaa tos 10 gb es nekad pa meenesi nepaarsniegshu, ja vien nesaakshu kachaat kkaadas filmas utt, jo man pashlaik pa nedeelju seezhot vismaz 3-5 h dienaa netaa ir nolietoti 400 mb! katraa zinjaa ja lmt buus uztaisiishu huinju tad par to arii ir jaatbild...Darba nedeelju pavadu Riigaa, pa nogali laukos, mazaakais attrums laukos kur nav 3g man ir bijis 180 kb/s, Riigaa paarsvaraa no 1-3 mb/s!!! pashlaik nevaru suudzeeties

J Janka 15.09.2008

Njaa..TE NU BIJA IIIIBIROJS!!!Johaidi..man jau nedeelju peec kaartas Riigas centraa ja uzkaap 300kb/s tad tas ir WOOW...izlietojis esmu labi ja 1gb un nets taads ka d...t gribaas... Nez..par ko Tur jaamaksaa tie19 Ls meenesii..katraa zinaa, ja kaads veelas iegaadaaties sho briinumu, tad lai dievs staav jums klaat nedariet to...

M mārtiņš 29.09.2008

Nu 10 gigi sasniegti, ir meneša beigas. Kas notiks rītā - skatīšos. Man pat 3g tīklā uzlikts ierobežojums. MĻA..., Lai gan līgumā rakstīts par ierobežojumiem, 10 gigi - tā kā par maz.