www.sudzibas.lv LMT Cilvēku krāpšana

LMT - Cilvēku krāpšana

LMT bezvadu internets ir atklāta cilvēku krāpšana- līgumu slēdzot ātrums tika solīts līdz 5mb/s, bet reāli ir vedēji 250kb/s.Ļoti bieži vienkārši neiet jo ātrums ir ap 5kb/s. Zvanot uz palīdzības nummuru vienkārši nomet klausuli, jo redziet viņiem nepietiek ar maniem personīgajiem datiem, bet vajagot līguma nummuru.(solīju pat pases kopiju uz fax nosūtīt, lai tik viņi man palīdz tikt pie interneta sakariem, nometa klausuli).Starp citu atrodos pilsētas centrā.

Un un mani pavisam piebeidz tas, ka ja es vēlos atslēgties no šī nekvalitatīvā pakalpojuma, man pieprasīja soda naudu par atslēgšanos.Esmu LMT klients kādus 9 gadus, bet nolēmu pāriet citur.

R

R re,re 15.12.2011

nu ja---taisnība--ļoti svārstīga zona---bremzē pēc katras pārs minūtēm ---nu slikts---bet kas ir labāks---pačukstiet---lauki.

I ieval 21.03.2012

LMT internets nekam neder!

Lielu dalju laika pavadu cerot ka pieeja internetam kaadreiz paraadiisies!

Bet ceriiba ne vienmeer piepildaas! :D Diemzjeel

S scorpy666 27.07.2014

Lmt smird. pirms vairākiem mēnešiem izdomāju paņemt lmt rūteri ar 4g "spēku" atvedu mājās, pieslēdzu, bet tā īsti kā bija solīts negāja. pazvanīju lmt. atskrēja lmt darbinieks ar antenu rokās, uzstādīja pašā staba galiņā, pazvanīja "savējiem" isti nesapratu par ko. skatamies datorā, zona 2 stabiņi. "oo jums te uztver 4g" teic tehniķis. noregulējām antenu, jā, skatos video uz priekšu lādē kā bulta. lmt ātruma mērītājs rāda >10mb/s pievakarē izmēģinu ar torrentiem. super brīžiem pat 3mb/s "kačāja" lēkāju no priekiem. tad pēc kāda mēneša kautkā tas ātrums nebij tāds kā manās atmiņās. tā nu mēnesi pēc mēneša ātrums pakāpeniski slīd uz leju. no 4G tīkla ne smakas. nekur puskilometra rādiusā jo piesēju antenu pie gara mieta, ieliku bateriju rūterī un skraidīju pa apkārtni ar mietu rokās :D (parodija) 4G tīklu tā arī neatradu. ne smakas. nu nekas daudz nevar gribēt. samierinājos ar 3G. bet pēdējā pus mēneša laikā pat 3G sona ir palikusi ļoti vāja. 2 stabiņi. (nevis uz rūtera bet sistemā) brīžiem pazūd brīžiem parādās. pat lapas dažreiz neatver. zvanīju un tādā napmierinātā balsī sūdzējos uz ko man vēl neapmierinātākā balsī atcirta ka neko šobrīd nevarot izdarīt un nodos manu sūdzību tehniķim. nu jau nedēļu nekādas ziņas. ko darīt? kur iet? esmu ļoti dusmīgs!!! varu pat nesavaldīties lmt servisa centrā...

K Kristians.P 22.08.2014

internets ir pilniigs suuds, mans speed test http://www.speedtest.net/my-result/3706888859...
nav tacu really ar tadu sudu kko spelet vai kko... man team speak pat karas del sita mesla un tas posts kip ka atkarigs no pc man visticamak ir daudz labaks par tavejo..)

J janis avotins 22.08.2014

Seit ir vel citu apkrapto cilveku pieredze. http://goo.gl/JxaEim