www.sudzibas.lv LMT Cilvēku krāpšana

LMT - Cilvēku krāpšana

LMT bezvadu internets ir atklāta cilvēku krāpšana- līgumu slēdzot ātrums tika solīts līdz 5mb/s, bet reāli ir vedēji 250kb/s.Ļoti bieži vienkārši neiet jo ātrums ir ap 5kb/s. Zvanot uz palīdzības nummuru vienkārši nomet klausuli, jo redziet viņiem nepietiek ar maniem personīgajiem datiem, bet vajagot līguma nummuru.(solīju pat pases kopiju uz fax nosūtīt, lai tik viņi man palīdz tikt pie interneta sakariem, nometa klausuli).Starp citu atrodos pilsētas centrā.

Un un mani pavisam piebeidz tas, ka ja es vēlos atslēgties no šī nekvalitatīvā pakalpojuma, man pieprasīja soda naudu par atslēgšanos.Esmu LMT klients kādus 9 gadus, bet nolēmu pāriet citur.

R

I Igõrs 14.07.2010

Pārbaudīju uz speedtest.net

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

O omg 15.07.2010

Nja pedejam comentam ;/ man uploud ir 0.09kb u nieprieskejam conetam;/ ka tu dabuji tik atri interentu? butu man tasd ;/ un no zonas nekas nav atrakrigs amn vislaik 95-100% un galigi neiet

J Juris 28.07.2010

LMT internets ir loti liels mesls, man 3g zona ir videji 3 stripas no 5 un internets ik pa 10 sekundem zaudee atrumu, kas tas par internetu kuram ir jaatista atrums? :D triatel ir daudz stabilaks internets un letaks pat. EDGE tas ir lenakais savienijums ko piedava LMT zina ir maksimala bet internets katras 10 sekundes zaudee arii ar so pieslegumu atrumu :D vini tikai novel vainu uz to ka internets ir parslogots, bet vaitad mes maksajam par to ka vins parslogots! ja jau mes maksajam tad ir nepieciesama arii kvalitate!!!

Dzivoju Jekabpili!
man ir jauns dators un pats labs meistars datoros taka variet nestastik ka man dators vainigs...

L LMT to4 sucks 31.07.2010

Man arī ir lmt internets.
Man wiņš welk tikai līdz 236.8 kb/s.
Nu nezinu, wai tur wiss atkarīgs no [slēpt]@...

I ivars 03.08.2010

atteikties var, ja aiziet uz LMT servisu un uzraksta iesniegumu, bet Ls 27 noņems par modēmu, bet tas ir labāk nekā tiem rausējiem maksāt.

S smg 17.08.2010

Ari esmu izmeģinajis ltm un galigi dirsa tas internets! Dzivoju pats jurmala un man nets ir ok lattelecom, bet man vecvecāki dzivo arpus jurmalas, rigas rajona, un kkaut via nau nekada cuhna, bet netu norm pieslegt nevar! Tāpēc tagad tur ir triatell kuram jau driz bus 2 gadi, iesaku to pašu triatel ja laukos esat! Vid. atrums ir ap 250 kb/s un viss iet ok, bet protams cs un visas parejas online speles nevares uzspelet, jo tas usb nets un vinjam zonai jabut ta iemesla del ir augsts ms jeb ka cs'a pings!

S Silvija 30.09.2010

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs sniedz šādu padomu:
1. Iesniegt rakstisku sūdzību par pakalpojumu. Trūkumi jānovērš līgumā noteiktajā termiņā.
2. Ja trūkumi nav novērsti, tad var lauzt līgumu un līgumsods nav piemērojams.
3. Ja vēl rodas problēmas, var griezties Sabiedrisko pakalpojumu regulātorā tel. 67097200

D Dzincha 03.11.2010

Diemžēl jāpiekrīt šeit rakstītajam. Neiesaku lolot lielas cerības uz interneta ātrumu ! Esmu LMT klients gandrīz no paša šī uzņēmuma darbības pirmsākumiem un paldies par atlaidēm, bet ... internets par 20 Ls mēnesī tādā kvalitātē ??? Nē ! Vai LMT neliekas derdzīgi reklamēt šo pakalpojumu kā vislabāko bezvadu risinājumu ??? Man liekas, ka pēdējās reklāmās redzamajam dakterim būtu jāparunā ar LMT pakalpojumu attīstības nodaļas vadītāju un jāliek viņam izraut vadu ! Ar milzīgu interesi gaidu TELE 2 G4 jaunumus !

A armands 30.11.2010

vajag nopirkt usb pagarinataju un lai ir laba zona tad atrums ir 2 mbs

M Mareks 03.12.2010

Dzīvoju laukos. Es lietoju LMT internetu jau vairāk kā 2 gadus. Vienīgā alternatīva - unisat. Sākot lietot LMT pa 19Ls/mēn., biju vīlies, jo neadekvāti dārgi par zemo ātrumu, bieži vispār nav sakaru. Nopirku usb pagarinātāju, modemu iekāru pie griestiem - tornis tiešā redzamībā ~3 km attālumā. Ātrums LĪDZ 200-300kbit, bet vidēji ap 25kbit. Kad zvanīju uz LMT< teica, ka ātrums atkarīgs no pieslēgušos modemu skaits uz torni. Tūlīt pēc modema nomaksas tas nobruka, paņēmu jaunu, bet pārslēdzu uz 5Ls/mēn., jo 19Ls ar tādu ātrumu ir nereāli notērēt, līdz ar to nav jēga maksāt. Pa naktīm reizēm pat kopēju filmas, atnāk 2-3 nakšu laikā. Datoram atslēgti visi iespējamie papildus tīkla noslogotāji (auto updates, sinhronizētāji utml, izņemot skype). Citi operatori šeit vienkārši nepārklājas. Unisat ir salīdzinoši daudz dārgāks, bet ātrums īpaši neatšķiras - tāpat par Mbitiem neiet runa.
Secinājums: LMT man ir vienīgā pieņemamā iespēja tikt pie tīkla par pieņemamu samaksu, par ko jau esmu viņiem pateicīgs, neskatoties uz kaudzi ar neērtībām.

Z ziema 09.01.2011

sveiki, lmt interneta lietotāji.
esmu pārliecinājies par to, ka vislielāku lomu spēlē tieši zona - pats dzīvoju nereāli sūdīgā vietā, kur mājā ir kaut kādas 3-4 dažādas zonas. sākumā pat draugos knapi ieiet varētu, tad sāku skraidīt pa visu māju ar savu statisko datoru - biju atradis labu vietiņu, kamēr nebija sniegs, zona bija laba, pat ļoti laba.
tātad jautājums - vai vēl kādām, izņemot mani, uznākot šiem lielajiem sniegiem(it īpaši tagad, kad sākušies +) zona ir palikusi sūdīgāka ? jo tas nav normāli, ka ik pēc 5 min nomainas zona, tādējādi vienkārši uz kādu laiku pazūdot internetam...

E elvis 27.01.2011

agrāk lietoju lmt bezvadu internetu, jo bij nepastāvīgs vadu nets(neiedziļināšos).
Ko es ieguvu, lietojot lmt netu? neko daudz neatšķīrās no mana vadu neta - nepastāvīgs, tad ir, tad nau, kad ir, tad lai labāk nau. ātrums arī principā nekāds, kaut arī dzīvoju vienā no lielajām pilsētām.
tā nu mans nervu kamols bij pilns un pirms 2 mēnešiem aizgāju patestēt kas ar tele2 darās, domāju, ka moš es kādā melnajā punktā sēžu. salīdzinoši - tas lido. es pirms tam domāju, ka, iespējams, nepieciešams bij to usb modēmu nomainīt pret jaunāku, jo tas jau tehnoloģiski, visticamāk, bij novecojis pa pāris gadiem un izvēli pāriet uz tele2 veicu arī dēļ finansiāliem apsvērumiem, lmt cipars tomēr nav konkurētspējīgs.

K kkoms 31.01.2011

man bija tl2 internets.loti lens..murgs.. bija trietel, ari neka laba un atieksme no triatel darbiniekiem ir nezolida.. tagad lmt internets, atrums apmierina, salidzinot ka bija ar tl2 un triatel, bet sakas problemas par reikina samaksu.. internetu nemu 27.11.10. samaksaju 6.99ls pirmo summu.. atnak reikins 8ls par datu paraidi no 01.12.10 lidz 31.12.10. sanak ka tos 6.99js samaksaju par 3 dienam..jautaju kas par problemu, katru reizi saka visu savadak.. izradas ka novembri internets bija par brivu/akcija/.. ceru ka atrisinas problemu, negribu vilties lmt tapat ka tl2 un triatel..

M Mārtiņš 10.02.2011

Jā par LMT varu piekrist, pēdējais mēsls nevis internets, protams ja esi EDGE zonā, 3G tīklā internets ir lietojams.
Man internets visu laiku pazūd vai nu velkas lēnāk par gliemezi. Uzrakstu viņiem, bet viņi saka ka mans dators vainīgs, pārinstalēju datoru ar licenzētām programmām, un ko neteiksi.. nekas nemainās. Izslēdzu visas programmas kas lieto internetu, ieeju draugiem.lv atvērās 10 minūšu laikā, tiešām mēsls nevis internets.
Laikam ir vērts samaksāt dažus tūkstošus latu Lattelecom un ievilkt to, nevis bojāt nervus un maksāt LMT par neko.
Nevienam draugam un pat ienaidniekam neieteikšu ne LMT ne Tele2 mobilo internetu, esmu pārbaudījis abus, un neviens no viņiem nestrādā EDGE tīklā.

H harijs 10.02.2011

Hmm, Man 10 vakarus vajag to i-netu vecrīgas mūros, Paņēmu pieci lati. Pagaidām sūdzību nav un nevaru iztērēt solītos 2 gb mēnesī.
Bet apzinos to, ka neņēmu lai filmas lādētu un kinčus skatīties, bet komunikācijai, e-pastam, draugiem, info meklēšanai.
Jā lēnāks ir nekā parastais nets, bet ne jau tik lēns, ka paspēj tasi tējas izdzert. Nav tak optiskais vads. Arī to jāapzinās.

L lmt 14.02.2011

gribeetu zinaat kaa var no taa EDGE uz kautko labaaku paarsleegties?
HSUPA: DL 7.2 Mbit/s UL 2 Mbit/s
HSDPA: DL 7.2 Mbit/s UL 384 kbit/s
WCDMA PS: DL 384 kbit/s UL 384 kbit/s
EDGE: DL 236.8 kbit/s UL 236.8 kbit/s
GPRS: DL 85.6 kbit/s UL 85.6 kbit/s
GSM CS: DL 14.4 kbit/s UL 14.4 kbit/s
tas piem ir aatrums e230 netam.
gribeetu zinat ka piem uz hsupa tikt? lai nets buutu 2 mbit/s

A andrejs 23.02.2011

tiko piesledzos vakar panemu lmt ruteri maksasu 12 ls menesi par 10 gb atrums ir vienkarsi tik lens ka pat youtubes klips jalade 10 mmin lai paskatitos ladet filmas aizmirsti solija jau tads atrums busot bet esmu totali vilies zona pilna dzivojuu blakus tornim

S SV 07.03.2011

Atkarīgs no tā kur dzīvo un cik labi tev tavā novadā uztver netu..

L LMT 07.03.2011

Ļoti inteliģents internets, pēc darba dienas var labi relaksēties, gaidot, kamēr atvērs draugiem.lv.

S Salvis 15.12.2011

Dzīvoju laukos bij doma paņemt LMT internetu bet labi jau laikam ir ka to neizdariju ! Mūms pagastā bij iespēja paņemt Telija Latvija internetu 3Mbps ātrumu mēnesī teju 20Ls no sākuma vispār vairāk negāja nekā gāja katru dienu kā ātnāc no darba tā jāzvana lai pārbauda savienojumu ! Tad kādu gadu bija labi bet tagad šie vispār Peer to Peer nobloķējuši neko novilkt nevar un no 3Mbps arī ne smakas nav labi ja 0, 3Mps lauciniekus apdala un vēl plēš šausmīgi naudu bet varjantu jau citu ārī nau :(