A Andron 08.04.2006

Iespeeja noklausiities sarunas ir jau sen, bet ta ir nedaudziem LMT darbiniekiem un vinji sanjem pietiekoshu algu lai vinjiem buutu pilniigi pajaat ko tu tur ar savu oomiiti par gurkju burkaam muldi.Kas attiecas uz noklausiishanos on-site - tur nau NEKAADA sakara ar operatoru. Jebkursh telefons ir ar omni antenu un ja tu esi telefona tuvuma ar gudru kastiiti tad vari klausiities. Tachu ka jau teicu - nevienam ar taadu kastiiti nepis tavas sarunas ar oomiiti par gurkju burkaam un govs laktaaciju skaitu. P.S. Shis saits nav domaats nepatiesai apdirshanai.

A Arta 11.04.2006

jāpiekrīt Andron MacBeton.Absolūti nejūtos apdraudēta vai ierobežota, pat ja kāds noklausās manas sarunas par to, ka jānopērk krējums, septiņos jābūt centrā un Anna ir baigā maita.

K Katrina 20.04.2006

Pilnībā piekrītu, man arī ir vienalga

S samsung 09.05.2006

skepse ir losis!!! es lietoju lmt un lietošu tālāk, jo nekādu problēmu man nav bijis:)))