www.sudzibas.lv LMT (bez temata)

LMT - (bez temata)

Visus šos gadus esmu karsti atbalstījusi LMT un noliegusi citus mobilo sakaru operatorus. Kad man jautāja, kādi ir iemesli, vienīgie, ko varēju nosaukt, bija lielais pārklājums un labais serviss.

Kas man lika pārvērtēt to visu? Kad es saņemu rēķinu un saprotu, ka maksāju par neko. Piemēram, runāju mēnesī divas stundas - stundu ar LMT klientiem un stundu ar citiem operatoru klientiem. Samaksas starpība šīm stundām ir divkārtēja līdz trīskārtēja!

Nesen ieraudzīju Bites piedāvājumu - vienāda maksa uz visiem operatoriem. Pagaidām neesmu pārgājusi uz Biti tikai tāpēc, ka ģimene ir LMT klienti. Bet šķiet, ka tomēr nāksies to darīt. Jo iespējams, ka pat tad, ja es saviem ģimenes locekļiem pārzvanu, man tas kopumā atmaksāsies!

Saprotu, ka runa ir par kapeikām. Bet šobrīd vairs nevēlos maksāt tikai par LMT labo vārdu. Saprotu arī to, ka LMT nospļauties par tādām kripatām, tomēr, ja kripatiņas satusē kopā, sanāk vesels kukulītis. :)
Ja tuvākajā laikā LMT nemainīs savu cenu politiku attiecībā pret citiem operatoriem - pieļauju iespēju, ka zaudēs daudz klientu. It sevišķi pašreizējā ekonomiskajā situācijā.

P.S. Tikko apskatīju jaunāko rēķinu. Ņemot vērā, ka man ir pieslēgums "Formula 8" - 7 Ls jāmaksā par sarunām ar citiem operatoriem. Kur nu vēl izdevīgāk! :)

Ar cieņu, Anita

S savējais 01.12.2008

Emīl:
"Bite 15. maksā tikai 15.ls un runā uz visiem tīkliem 700.min"

Bite 15 par 15 Ls piedāvā tikai 500 minūtes bez maksas, bet pārējās 200 man jāapmaksā par 0.05 Ls minūtē! Kaut kā Tev neštimmē!
LMT tagad arī piedāvā "Vienādais 12" pieslēgumu - 0.03 Ls uz VISIEM TĪKLIEM JEBKURĀ LAIKĀ (ierobežojums 400 minūtes, sākot no 401. minūtes tarifs 0.07 Ls), bet ja kurš iekļaujas 400 minūtēs - izdevīgs variants!
Tā ka nestāstiet man, ka LMT nepiedāvā izvēles brīvību...
Arti - droši, pie Emīla - jums tur ar BiFri kopā jautrāk būs.. ;)

I inter 01.12.2008

Ggiiiiiiii 01-12-2008
Arti, kur Tev ir 12santiimi????? :D

Runa iet par zvaniem uz citu operatoru tīkliem:brīvdienu un nakts tarifs 11.8 santīmi, dienas tarifs 16.52 santīmi.

I inter 01.12.2008

Savējais 01-12-2008,
Paldies par info par tarifu Vienotais12, tas laikam ir parādījis nesen.Diezgan konkurēt spējīgs piedāvājums.Būs jāpadomā vai jēga skriet pie cita operatora, jo pārklājums LMT ir točna labāks par Biti.
LMT laikam beidzot nācis pie prāta, bet nu paldies gan jāsaka konkurentiem.

S savējais 01.12.2008

Arti - laipni lūdzu, vienmēr ir vērts pābraudīt jaunus pieslēguma veidus, bet protams, jāskatās kur zvana, cik daudz, kādās dienās, jo no tā jau visa ir atkarīgas izmaksas un tas, pie kāda operatora un ar kādu pieslēgumu ir izdevīgāk...
Par vienotais 12 - sīkāk var izlasīt LMT mājas lapā, bet cik saprotu, ja iekļaujas 400 minūtēs mēnesī, tad vairāk par 12 Ls mēnesī nav jāmaksā... (neesot arī abonēšanas maksas) to viņi tiešām nošpikojuši no konkurentiem, bet priekš tā jau konkurence domāta, lai patērētājam būtu izvēles iespējas...
lai veicas! :)

E emīls 01.12.2008

Lmt brivdienās ir 17.s

J jevgēņijs 01.12.2008

Ещё две недели назад я являлся владельцем карты предоплаты Zelta Zivtina, теперь пользуюсь картой предоплаты BiFri. Процедура перехода со своим номером безболезненна, придя в сервис центр, подписав соглашение о том что ваш номер будет передан в руки Bite Latvija, Вам выдадут новую сим карту и сообщат приблизительное время перехода вашего номера в другую сеть.

Что я получил от перехода?

1. Бесплатные разговоры в своей сети (0, 00 Ls/min + 0, 00 Ls за подключение)
2. Возможность следить за своими расходами. Зарегистрировавшись на сайте можно создавать отчёты, где будет показано: датудлительность звонка (смски), номер на который совершен звонок (смс), сколько стоил звонок (смс), и сколько кредита осталось по окончании звонка (принятия смс), адресат.
3. Возможность пополнить кредит другу при помощи одного смс (бесплатно, ничего платить за передачу кредита не надо)
4. Встроенное меню в сим карте. В каждой BiFri`шной сим карте есть встроенное меню в котором можно:

* посмотреть остаток кредита
* поставить предупреждение (та сумма, при достижении которой вам сообщат что пора пополнить кредит)
* пополнить кредит
* заказать SOS кредит (это возможность отослать одно смс или совершить звонок продолжительностью 30 секунд, бесплатно)
* пополнить кредит с банка
* отослать кредит другу
* отменить предыдущий пункт
* посмотреть включено ли оповещение о смс
* подключить мобильный интернет
* посмотреть тарифы
* позвонить в бесплатное справочное бюро для клиентов Bite Latvija

A Artūrs 01.12.2008

Jau iepriekš rakstīju par nodomu pāriet uz BITE mobilo sakaru operatoru, bet nu ir pienācis laiks padalīties pieredzē. Ir pagājis mēnesis, un mans telefona rēķins no 8ls (Formula8, piepildīta aptuveni uz 7.50Ls) ir krities uz 5Ls (BITE5 piepildīta uz aptuveni 3.7Ls). Iztērējis esmu tikai 3.7Ls, jo atšķirībā no LMT, Bitei tarifi uz visiem operatoriem uz vienādi (0.03Ls), un man vairs nav jāmaksā 0.16Ls minūtē lai piezvanītu kolēģim kurš lieto TELE2. Jā, šeit neliela atkāpe:

Es situāciju redzu šādi - BITE un TELE2 spēcīgi konkurē ar pakalpojumu skaitu un cenām, bet LMT stagnē uz stabilajiem klientiem un nedara NEKO. Tur man ir jāmaksā par sarunu izdruku, par zvaniem uz citiem operatoriem, par praktiski jebkuru pakalpojumu kuri visi ir bez maksas Tele2 un Bite. Turklāt praktiski nekādas pateicības ka es sešus gadus centīgi maksāju rēķinus un esmu paraugklients. Nekādas! Es aizeju uz citu operatoru un mani apber ar pakalpojumiem un pateicībām - kā JAUNU klientu. No pirmās dienas. Nekāda vairs “līmeņu” krāšana.

Kapēc es izvēlējos BITE? Nezinu, iespējams patika sadarbība ar Vodafone un tas ka tā nav ex-baltcom. Sensenos laikos man bija ZZ un iespaids nekāds labais par to otru kantori nav palicis. Atkāpec beigas.

Pieredze:

Populārs mīts par BITE ir pārklājuma problēmas. Patiesībā tādu īsti nav, esmu bijis dažādos neapdzīvotos reģionos gan kurzemē, gan galējā latgalē un vienīgā vieta kur BITE atteicās ir Baltinavā pie Krievijas robežas. Uzrakstīju sūdžību, redzēs ko teiks. Citādi - zona ir visur kur Latvijā esmu braukājis.

Internacionālais pieslēgums bija piedzīvojums ar gan labu, gan sliktu elementu. Pieslēdzoties mums apsolīja Vodafone World Roaming par brīvu, bez nekādām saistībām - brauc kur gribi, un runā par konkrēto tarifu. Iebraucām Igaunijā - pazuda operators. No cita telefona zvanu BITE suportam, onkulis paskaidro ka nav aktīvs roamings, un to var ieslēgt tikai Birojā, par ko es biju visai dusmīgs. Tiesa, izrādijās ka onkulis suportā nebija informēts par pirms dažām dienām palaisto http://www.manabite.lv online sistēmu kurā ir t.s. “Pakalpojumu Vadība”. Atlika man pirmajā lielveikalā tikt pie Wi-Fi, ielogoties un uzspiest uz podziņas “Aktivizēt” un 10 sekunžu laikā man parādijās signāls. Mīnuss: onkulis nebija laicīgi informēts par šo fīču. Pluss: Online sistēma tik tiešām ir spēcīga, labākais jo JEBKAD esmu redzējis no jebkāda pakalpojuma sniedzēja. Pat interneta bankās nav tādu funkciju kā te.

Daži piemēri. Nav jāmaksā par sarunu izrakstu, tas ir te pat pieejams, reālā laikā:

J Jezups 03.12.2008

Ko TĀDI kā Emīls var dirst par zonām. Es strādaju mežā un esmu bieži vien saskāries ar zonas problēmām. Man ir LMT pieslēgums un bieži mežā ir gadījies būt gandrīz vai bezzonā, bet vismaz īsziņu var aizsūtīt.
A kolēģim ir BITE. VIŅAM TUVĀKĀ ZONA IR JĀMAKLĒ PĒC 20 KM.

N navsvarigi 03.12.2008

Emīls, LMT klienti netic taviem meliem!

N navsvarigi 03.12.2008

Nu, Bite darbinieki un reklametaji, ko tagad teiksiet? LMT ar to, ka viniem labaks tikla parklajums piedava izdevigu tarifu planu Vienadais12. 3 sant/min uz visiem tikliem lidz 12 Ls sasneigshanai! Taa kaa, nakiet tik no Bite un Tele2, kuriem ne tas kvalitativakasi parklajums, uz LMT! naudas zinja nezaudesiet, bet tikla parklajuma zinaa LMT konkurentu nafff!!

N navsvarigi 04.12.2008

Katrs gan izvelas pats, ko grib, bet man milzigs prieks, ka tadiem kaa Emils tagad mute bus ciet! Noriebas jau te stastit melus par perfekto Bite parklajumu un izdomat pasakas par LMT rekiniem 80 Ls apmeraa! Bitei ar savu tikla parklajumu lidz LMT kaa no zemes lidz menesim! Kaut kur lielakakaja pilesta parklajums ir labaks, nu tad stasta, ka Bitei ir perfekts tikla parklajums un pie tam visu! Meli, meli un atkal meli!Naksies tev Emil ar savui BiFri zvanit uz vairak uz citiem tikliem un pa 8 sant/min!

A Aleksandrs 04.12.2008

nav svarigi, bet LMT zaude savus klientus, katastrofali:)bet lai kompensetu zaudejumus, lmt cakare esosos klientus, bet tas lidz laikam.Ir citas instances, kuras parbaudis lmt visuvarenibu.Iesaku cilvekiem.kuri tika apkrapti rekinos, versties valsts policija.

N navsvarigi 04.12.2008

Zini, klientus ar rekiniem chakare visi operatori! Es esmu pats bijis liecinieks kaa daudz izslavetajaa Bite nak cilveki, kuri neapmierinati ar rekiniem kaut kada sakara! Ari T2 ir nakushi tadi rekini, ka jabrinas... Griezisimies tad valsts policijaa par katru Bite un T2 nepareizo rekinu ari, ko?? Cits jau nekas neatliek tagad kaa apmelot LMT kartejo reizi un muldet, ka vini ir tie vienigie, pie kuriem nak tie jocigie rekini... LMT klientsu katastrofali nezaude, jo viniem ir stabils klientu pulks! Melot nevajaga! Tagad, kad vini ieviesa tarifu planu Vienadais 12, tad citiem operatoriem ir japiepulas, lai LMT klienti naktu pie viniem! Domaju, ari daudzi Tele2 un Bite klienti, kuri neapmierinati ar tikla parklajuma kvalitati, naks pie LMT uz so tarifu planu. Tas butu tikai logiski! Apnika jau tie meli... Visi jau parleicinajas kaa tiek melots par Bite prieksrocibam un LMT krapniecibu! Lai kaut ko tadu apgalvotu, to ir japierada!

A Aleksandrs 04.12.2008

Piever zaunas, nu, davai, visi kaa auni maksajam?Tu, debiliki maksa.A es jau gaidu izmeklesanas rezultatus.Palasot, ne man vienam tas, jau ari agrak tas noticis, tikai klienti maksaja un kluseja.Bet tagad iespeja brivi izteikties un daudz ko uzzinat.Nav svarigi, jo turpini dzivot sava muca talak.

N navsvarigi 04.12.2008

Kadus izmeklesanas rezultatus? Ko tu te "put miglu acis"? Aplauzas tagad tava Bite, vai ne? LMT, redz, ari ir diezgan izdevigs piesleguma veids. Shaize liela iznak un atliek tik lamaties! A, ko padarisi, ja dusmas nak un izdomat neko nevar??!!Es, dzivojot sava muca, redzeju nepmierinatos Bite un T2 klientus. Tev nepatik, ka es slikti par Bite pateicu?? Vai, ak vai, piedodiet atvainojiet...
Ta ari visi tev tagad tices, ka tu tur baigi gaidi izmekleshanas rezultatus.

N navsvarigi 04.12.2008

Es kadas divas-tris reizes iegaju Bite salona un man pietika, lai ieraudzitu tur 2-3 neapmierinatus klientus, kuriem rokas bija Bite piesleguma rekini un, spriezot pec sejas, vini bija gana sashutushi... taa kaa, vari nestastit te tagad! Vairak jau nav jamaksaa ar LMT lielas summas! Ja runaa sapratigi, nem pieslegumu Vienadais12 un bus ok. Par tikla parklajumu jau ari gana daudz melu ir lasits un dzirdets! Bez maz vai, LMT zonas stabinhs ir uzzimets! O, kur var melot un cilvekus manit tadi kaa Emils...!?

A Aleksandrs 04.12.2008

Posma Malta-Daugavpils lielaka cela dala LMT nav zona, tad ne es ne mani var sazvanit, tuvak Spogiem zona ir .Ja te viens cilveks tikai slavina LMT, tad vinam ari var nepiekrist.Mes izsakam savu viedokli, tu, Nav svarigi, savu.Noslauki putas uz lupam.

A Aleksandrs 04.12.2008

A ko tu Bitee dariji???Spiegoji sava LMT labaa???Palasi te par sava LMT rekiniem un neesosiem pakalpojumiem, kurus cilvekiem jaapmaksa.

S savējais 04.12.2008

Aigar - Tev Bites vai Tele2 zona tajā posmā bija?!

A aicis 04.12.2008

Kāpēc man jāmaksā Vienādajam 12 lati, ja es varu iztikt ar piecīti mēnesī pie Bite.Ir taču starpība 12 vai 5 vai ne?Vairāk taču vienmēr var runāt.Un tagad vēl var paņemt to Parunāsim un vispār ar divi lati izbraukt, kāpēc uzņemties obligātu ikmēneša maksājumu 12 lati, es nesaprotu.