www.sudzibas.lv LMT (bez temata)

LMT - (bez temata)

Visus šos gadus esmu karsti atbalstījusi LMT un noliegusi citus mobilo sakaru operatorus. Kad man jautāja, kādi ir iemesli, vienīgie, ko varēju nosaukt, bija lielais pārklājums un labais serviss.

Kas man lika pārvērtēt to visu? Kad es saņemu rēķinu un saprotu, ka maksāju par neko. Piemēram, runāju mēnesī divas stundas - stundu ar LMT klientiem un stundu ar citiem operatoru klientiem. Samaksas starpība šīm stundām ir divkārtēja līdz trīskārtēja!

Nesen ieraudzīju Bites piedāvājumu - vienāda maksa uz visiem operatoriem. Pagaidām neesmu pārgājusi uz Biti tikai tāpēc, ka ģimene ir LMT klienti. Bet šķiet, ka tomēr nāksies to darīt. Jo iespējams, ka pat tad, ja es saviem ģimenes locekļiem pārzvanu, man tas kopumā atmaksāsies!

Saprotu, ka runa ir par kapeikām. Bet šobrīd vairs nevēlos maksāt tikai par LMT labo vārdu. Saprotu arī to, ka LMT nospļauties par tādām kripatām, tomēr, ja kripatiņas satusē kopā, sanāk vesels kukulītis. :)
Ja tuvākajā laikā LMT nemainīs savu cenu politiku attiecībā pret citiem operatoriem - pieļauju iespēju, ka zaudēs daudz klientu. It sevišķi pašreizējā ekonomiskajā situācijā.

P.S. Tikko apskatīju jaunāko rēķinu. Ņemot vērā, ka man ir pieslēgums "Formula 8" - 7 Ls jāmaksā par sarunām ar citiem operatoriem. Kur nu vēl izdevīgāk! :)

Ar cieņu, Anita

K Komet 30.11.2008

Ta ir karteja Bite reklama sini saitaa? tad ta ari uzreiz rakstat! Kura Bite salona tu strada? Zin', ko es tev teikshu? Tele2 jau sen ir tarifu plani ar vienadu maksu uz visiem tikliem, kas ir zemaka par LMT. Kapec tad tiek izcelta Bite?? Loti interesanti. Sudziba -reklama!

N Navsvarigig 30.11.2008

Saproti, ka cen atbilst kvalitatei? Taas nu gan, ka ne viens ne ko Tev bez maksas nedos un, ja kads biznesmenis ir ieguldijis lielu naudu sava uznemuma attistiba, vins gribes dabut savu naudu atpakal! Bite akcija ar BiFri. Nu, pargaja cilveki uz BiFri vasaras akcijas laikaa. Nebija gaidita rezultata, uztaisija vel vienu akciju, kur visadi bonusi, ka tik cilveki nak uz BiFRi. Ta pat jau ne viens uz turieni neskrien! BiFri vel var nemt, bet Bite pieslegumu... Nezinu gan! Tad jau labak Amigo vai okarti. Panemt pieslegumu un pec tam konstatet, ka vietam zona ir loti vaja un nevar sazvanities, ar pieslegumu, nav ipashi patikami!!!a
Te uz mani dusmojas dazs labs, ka es rakstu par to, ka vietam zona slikta, ka man sms del ta nenak, sarunas partrukst un man jaskrien ara no telpas, lai parunatu kamer nepartruka saruna ar BiFri... Neredzu jegu dusmoties, jo kapec lai es melotu, ja pats lietoju ari BiFri un esmu it ka ieintiresets, ka pec iespejas vairakiem cilvekiem ir Bite?? Kad es pasaku, ka man ar Okarti ir visur pieslegums, tad laikam uzskata, ka es reklameju LMT. Es dalos ar pieredzi! Gribedams cilvekiem to labako, jo musdienas mobilo sakaru nozime ir ieverojama un nav neka iepriecinosha, ja tevi nevar sazvanit! Ne viena vien darishana ta var izjukt! Uz mani dusmojas, apsauka visus LMT lietotajus...

E emīls 30.11.2008

Beidzot dažiem ļautiņiem pieleca ka lmt kāš, Nav svarīgi bitei zona laba. Anita droši nāc pie bites jo zona vnk ļoti laba un visur

A Aleksandrs 30.11.2008

Pilnigi piekritu Anitai.No LMT pariet uz citiem tikliem loti daudz klientu un vini kompense zaudejumus ar krapsanos, rekini izsaka visu.

E emīls 30.11.2008

Tas tikai nozīmē, jo vairāk cilvēku pāriet uz citiem operātoriem, jo lielāki reiķini LMT lietotājem būs, jo uz citiem operātoriem LMT ir 17.s

A Aisha 01.12.2008

Es arī pirms kada laiciņa pārgāju no LMT uz tele2, jo nespēju vairs pavilkt tos rēkinus! Neteiktu ka runāju īpaši daudz, bet rēķini LMT bija katru mēnesi ap 30-35 latiem, pārgāju uz tele2 un tagad rēķini nāk ap 20-25 ls un neteiktu ka runāju mazāk!!! Kvalitāte nav mainijusies, vismaz es to neizjutu, ka sakaru zina butu kas siktāk palicis.

E emīls 01.12.2008

Aisha pareizi izdariji, jo tālāk no lmt, jo labak. A nav svarīgi paliks pie lmt kaut bus 1.ls pa min un mēnesi vinš runās tikai 10.min.

S savējais 01.12.2008

Mīļie cilvēki - nu katrs izvēlas to, kas viņam šķiet izdevīgāk! Esmu LMT klients jau 8 gadus. Sākumā man bija "Piezvani man" pieslēgums, tad pārgāju uz Vietējo+, tad uz vietējo, tagad man ir Formula 28, izvēlējos to, kas šķita man izdevīgāk atkarībā no tā, cik daudz zvanīju citiem, cik daudz zvanīja man, kādas man bija atlaides, utt. Ņemot vērā, ka runāju daudz (~800 minūtēm katru mēnesi), apmaksāju 3 okartes zvanus (kas man zvana regulāri), man ir pēcmaksas mobilais paņemts (~ 13 Ls), tad katru mēnesi maksāju ~ 43 - 45 Ls. Nesūdzos, jo zinu, par ko maksāju, zinu, kas sastāda manu rēķinu... Netaisos pāriet ne uz biti, ne Tele 2, jo cik parēķinu, vienmēr sanāk, ka pārejot uz šiem operatoriem, pārmaksāšu krietnu summiņu.
Jā, ja man būtu 90 % no veiktajiem zvaniem citā tīklā (Tele 2 vai Bite), tad gan būtu izdevīgi parēķināt un izlemt, varbūt ir iespēja pāriet, bet pagaidām - tam nav nepieciešamības...
Un ziniet, man ir apnicis, ka man cenšas iestāstīt, cik laba ir Bite vai Tele 2 - nu lietojiet, ja jau viņa ir tik laba, tikai laba Jums, nevis man! Tad, kad es parēķinot reālās izmaksas (nevis kaut kādus mistiskus kalkulatorus Bites lapās, vai klausoties, ko saka Emīls vai kāds cits Bite vai Tele 2 pārstāvis), es secināšu, ka varu ietaupīt, es pāriešu uz to operatoru, kurš man šķitīs izdevīgāks.

E emīls 01.12.2008

Savejais, es neko tava gadijumā nesaku, ja tu tiešām runā 90% lmt tīklā tad tev tiešam izdevīgāk ir lmt tīkls

A Ainārs 01.12.2008

Man arī ar LMT, ar katru mēnesi paliek drausmīgāki reiķini.

S savējais 01.12.2008

Emīls, iepriekšējās sarunās gan tu centies pārliecināt mani par pretējo!!! Tieši tāpēc man arvien vairāk liekas, ka Tu vienkārši māni tautu!!!
Un vēl - tieši tāpēc Tu NEDRĪKSTI APGALVOT, ka VISIEM ir jāpāriet uz Biti! Cilvēkam pašam ir jāprot izvēlēties, kas viņam ir izdevīgāk!
Ainār, nu tad vienkārši pasēdi vienu vakaru un parēķini, kādiem operatoriem pieder tie telefona numuri, uz kuriem Tu zvani, cik daudz tu zvani, utt.
Rīkojieties, cilvēki, rīkojieties, nevis vienkārši tukši kurniet, ka LMT ir krāpnieki, maitas, utt. Neviens jūs ar varu netur - jums ir izvēles brīvība! Vērsieties pie Emīla, viņš Jums visu par biti izstāstīs...

A Aleksandrs 01.12.2008

EJ IESKRIENIES AR SAVU LMT, TAPEC PIESAISTA AR BRAKA MAZCENNIEKIEM UZ 24 MEN.
BITE BERNIEM PANEMU 2 GADI ATPAKAL, NEKADU PROBLEMU.NESEN PANEMU LMT, TIKAI SEV PROBLEMAS SAGADAJU, JO LMT NESTEIDZAS AR SAVIEM PAKALPOJUMIEM RADUSAS PROBLEMAS RISINAT.

E emīls 01.12.2008

Savējais tu mani pārprati es gribēju teikt dēl kvalitātes, varbūr var paciest lmt ja tu zvani 90% lmt tīklā, bet bite piedāvā 3.s uz visiem tīkliem, lētāk nekā lmt savā tīklā ar lielāko atlaiodi 4.2. Un vēl bezmaksas numura noteicējs

G ggiiiiiiii 01.12.2008

Stulbā tauta, tāpat mūs Zatlers appisīs...

D dimdinjsh 01.12.2008

Apac!

S savējais 01.12.2008

Emīl - kurā vietā Bite piedāvā 3 santīmi uz visiem tīkliem?! Es tik par 5 santīmi esmu dzirdējis! Atkal mels tukšu?!
Xxx - es neteicu mazcenas, es teicu pēcmaksas?! Zini atšķirību?! Lasi, pirms komentē! Tas pirmkārt! Otrkārt - neviens tak Tev neliek būt par LMT, pārej uz Biti, varēsiet ar Emīlu vienu dziesmu dziedāt... "Kas dārzā, kas dārzā, Bitīt rožu dārziņā.."

A atrisini 01.12.2008

32" LCD TV no 0, 99 Ls - www.atrisini.lv

Bite 15. maksā tikai 15.ls un runā uz visiem tīkliem 700.min

I inter 01.12.2008

Piekrītu Tev Anita.Sestdien, LMT skaitās brīvdienu tarifs-12 santīmu par minūti uz citiem tīkliem.Biki parunāju ar čomu un muterīti...Kopumā apmēram 20 minūtes.Pie rēķina 2.50 Ls!!!
Februārī beigsies līgums par mazcenas telefonu...Nešauboties:vainu Tele vai Bite!

G ggiiiiiiii 01.12.2008

Arti, kur Tev ir 12santiimi????? :D