www.sudzibas.lv LMT Atbilde viena - ja kas neapmierina ir citi operatori

LMT - Atbilde viena - ja kas neapmierina ir citi operatori

Biju LMT klients jau 8gadus un man naca menesi apm 42.ls par dazu minutes sarunam ar formulu8 un draugi ieteica man nomainit tarifu un izmeginaju visus tarifus ieskaitot vienadais12 un nekad mazak par 40.ls nav reikins un ta ir pateiciba lmt ka biju tik ilgi lmt klients un zvaniju uz lmt info un vini man adbildeja ja kas neapmierina ir citi operatori un pargaju uz konkurentiem un par tam pasam min man nak reikins 8.50 lidz 12.lz

L Lilija 17.02.2009

Nezinu kā jums, bet es esmu 7 gadus LMT kliente un neviens mani nepiespiedīs un nepārvilinās pie cita operators. LMT man piedāvā par 6.40 Ls mēnesī runāt tik daudz, ka nemaz nespēju to visu izrunāt. Mēneša beigās iedodo telefonu mammai, lai viņa visus draugus un radus apzvana.

P.S. Tas gan attiecas uz LMT tīklu, zvanīt uz TELE2 ir dārgi, tāpēc nākas sekot līdzi norunātajam laikam.

Rēķini 100% pareizi un kopumā esmu ļoti apmierināta. :)

D džonis 17.02.2009

Jā, viss pareizi, tikai... ja mans bērns norunā apmēram 2Ls mēnesī, tad kāda velna pēc man vēl būtu jāpiemaksā 4.40Ls. Man nav kam iedot telefonu, lai norunātu atlikušo summu un arī negribu to darīt!

A Aleksandrs 17.02.2009

Man tapat, runaju ua apm.3 Ls, bet rekins 15-18 Ls regulari.LMT mulkiem piedava vienu tarifu minutem, it ka loti leti(to vini ta uzskata), bet rekinus sanemot cipari radas fantastiski.Galvenais, ka neko nevar pieradit, sie ar putam uz lupam blauj, ka vini visu dara un rekina pareizi.Tikai LMT klients ir nekas, ari attieksmi vini labi parada.Pareizi darat, ka pametat LMT, ietaupisiet naudu un nervus.

Mamma 25.02.2009

Man pienaca rekini 75 ls, es pargaju pie cita operatora un tagad mani rekini ir tikai 35 ls.

L Lady 25.02.2009

LMT ir godīgi! Esmu pie viņiem jau 4 gadus un viss ir ok!

Mamma 25.02.2009

Es sanjemu nepamatoti lielus rekinus. Tagd esmu Tele 2klients- rekini tiesi uz pusi mazaki.

D džonis 27.02.2009

Nu jau nedēļuu esam BITES klienti. Pagaidām viss apmierina. Daudzos komentāros ir sūdzības par sakaru kvalitāti, bet mēs atšķirību starp LMT un BITI neredzam. Un kas pats galvenais, ka operātora mājas lapā jebukŗā brīdī varu paskatīties kur ir zvanīts un kāds ir rēķins uz tekošo brīdi! LMT tāda iespēja bija tikai par maksu.

M maate 01.03.2009

Man ar LNT viss ir OK! Rēķini ir... normāli. Sāku maksāt vairāk kopš bieži nācās zvanīt uz TELE2, tad nu iegādājos otru tel. un pieslēgumu TELE2... Nu gan novērtēju LMT. TELE2 rēķini ir neapstrīdami lielāki, vismaz man.

N navsvarigi 16.03.2009

Aciredzot vienigais veids ir salidzinat operatoru piedavajumus, ta ka prieksmaksas kartes ir gandriz tikpat izdevigas ka pecmaksas, tad varetu salidzinat cik pie kura operatora par 1 Ls var iegut, jo no tiem tarifu planiem sak mesties jau nelabi.

Komentēja: Operators 01-02-2009

***************************************************************************************************

Viss butu jau ok, tikai tani tabulaa nav nemtas veeraa atlaides, kuras nak okartes lietotajiem par ilgaku okartes lietoshanu. Atlaides attiecas uz sarunam LMT tikla un internetu. Ta pat, tabulaa nav atspogulots tas, ka Okartei var izveidot draugu grupu, kura var ieklaut 19 draugus un visiem viniem zvanit, sakot no 0.0256 sant/min un uz leju, nemot vera, kads atlaizhu limenis tiek pieshkirts! Taa kaa, shi tabula ir loti subjektiva...

N navsvarigi 22.03.2009

Viss tas ir sviests par LMT. Cik runaa, tik ari naks rekins atbilstoshi tarifiem. Pirms pieslegties pie LMT jaiepazistas ar tarifiem! Ja neesi iepazinies, tad ne viens nav vainigs. Manai sievai bija LMT pieslegums. Rekins naca tik, cik norunaja un ne lata vairak. Samera viegli bija izsekot visam lidzi. Ne kadu problemu. Cik esmu zvanijis uz LMT, operatori vienmer laipni... Tikla kvalitate visaugstaka! Pareizi jau sudzibas autoram pateica: kas nepatik, ej pie cita operatora! Mes dzivojam brivaa valstii, kur katram ir izveles brivibas. LMT ir savi tarifi. Ja tie ari bija augstaki, neka Bite un T2, tad cilvekiem bija iespeja ar tiem iepazities un nav ko brinities, kad nak lielaki rekini par norunato. Nav ko varities. Pa mobilo tel jaruna "ar galvu"

M Marteens 22.03.2009

Biju Marokā jauno gadu sagaidīt.Liels bija pārsteigums, kad atnāca rēķins. Viesabonēšana notiek pa datumiem nevis par dienām.Tur pabiju no 26.decembra līdz 12.janvārima...Man paņēma viesabonēšanu 18ls par decembri un 18ls par janvāri...Kādreiz bija parastais pieslēgums un rēķins nāca ap 30ls.Pārgāju uz Formula 8-ņi...Pus gadu nebija kreņķis.Tagad Formula 8-ņi ir pārvētusies par formula30-40mit...Man jābūt LMT abonamentam līdz decembrim.Ja tag dodos prom tad sanāk 100ls par līguma laužšanu.
Man ir otrs telefons pieslēgts pie Tele2.Par cik tas ir darba (kurš nav biznesa klients) tad sanāk runāt krietni vairāk kā LMT.Tikai rēķins nez kāpēc sanāk ap 20ls...

P.S. Kad kādreiz strādāju vietā kur tirgoja O-Kartes, tad viņas piegādāja paši LMT.Darbiniekam prasiju, kad būs patstāvīgajiem klientiem kādas akcijas, atlaides utt...Viņš pateica - priekš kam mums tas vajadzīgs.Tu tak jau esi mūsu klients.Tāda lūk attieksme pret klientiem kuri jau 10-mit gadus godam kalpojuši.

N navsvarigi 23.03.2009

Marteens, Formula 8 nav i[ashi lets pasakums. Tur, cik man zinams, lidz Ls 8 robezhai tarifi ir zemaki, pec tam tie tarifi, ja nemaldos, paliek ieverojami augstaki. Tapec nekas parsteidzoshs nav, ka ir lieli rekini, ja runa daudz.
Bija jau LMT tie tarifi augstaki, neka citiem operatoriem, toties ari vnm var palauties uz to, ka nebusi arpus zonas kaa ar T2 vai Bite. Tagad ir tie tarifu plani Vienadais ar dazhadam menesha minimalajam maksam. Viens kolegis pargaja un teica, ka nevarot pierunat to minimalo summu. Vinam Vienadais 12.n Var but, ir verts nomainit tarifu planu??
Interesanti, vai T2 ir atlaides par to, ka esi ilgus gadus vinu klients? Es atceros kaa man T2 piedavaja atlaides, kad gribeju iet projam no viniem. Stastija man, ka man bushot tadas un tadas atlaides, tikai jautajums: kada sakara lai man butu kaut kadas atlaides, ja es pavisam nesen biju kluvis par vinu klientu?? Mani neapmierinaja vinu tikla parklajums un ari sumaa, kura man uzradijas pec dazhu dienu lietoshanas. Kaut kaa par lielu man ta summa toreiz shkita...

K Krotow 29.05.2009

Skatos, lielākai daļai bļāvēju ir problēmas sekot līdz, cik ilgi pats runā. Pie kam pievērst uzmanību tam, cik daudz runā ar cita operatora klientiem - tad tarifi vienmēr būs lielāki, tā ir visiem LV operatoriem. Pašam 40+ Ls rēķins 10+ gadu laikā bija tikai divreiz un tajos mēnešos tiešām runāju daudz, pie kam ar ārzemēm. Ieteikums LMT klientiem, kuriem mutes ciet neturas - ņemiet Vienādais 12 vai 20 (atkarīgs no tā, cik vidēji mēnesī norunājiet). Rēķins manāmi samazināsies, sākot no otrā mēneša.

Un jebkura laikā ir iespējams pāriet pie cita operatora. Taču pārklājuma kvalitāte, īpaši Bitei ārpus lielajām pilsētām un ceļiem iesūno. Tā ka cik kas jums ir izdevīgi, skatieties paši.

Operator, tava tabula diemžēl pat cilvēkam ar augstāko tehnisko izglītību nav saprotama :(

Z zai..ka 23.07.2009

LMT sniedz sakarīgus pakalpojumus.
NEIZMANTOJIET Dīlera DT MOBILE (Dual) pakalpojumus jo tie ir supertalanti mānīšanā .
Klientu apkalpošanas centru vada A.Nāckalne kurai ir standarta frāzes un nekad viņa nespēj iedziļināties klienta interešu saprašanā uzskatot viņus par atklāti "kāšamiem"
Pilnīgs sviests ielaisties ar šo Dīleri

D DaceKārkliņa 11.12.2009

Arī man izveidojās negatīva pieredze kā LMT abonentam.To, ka šajā kompānijā izmaksas ir visaugstākās sapratu jau sen, bet izmantoju to tikai zonas dēļ.Rēķins mani izbrīnīja jau vairākus mēnešus, nu mans pacietības mērs bija pilns un tiko nomainīju operatoru.
Lieta tāda, ka jau divus mēnešus saņemu rēķinu ar mistisku parādu.Vienā mēnesī atnāk divi rēķini, viens, ka esmu pārmaksājusi 8Ls, atlikumu samaksāju, bet pēc pāris dienām, ka esmu parādā 15Ls.Dienu pirms operatora maiņas zvanīju uz info tālruni, tur mans tekošais rēķins bija 11 Ls, tagad saņemu un brīnos jāmaksā 39Ls .Norēķinu daļā viņi tik runā un runā, cik gudrs piezvani, tikpat gudrs esi pēc sarunas beigām.Pieprasīju sarunu izdruku, tagad gaidu to, mēģināšu saprast KAS TUR ĪSTI IR!

J jani4ar 02.03.2010

ja klient LMT po4ti 13let i kompanii LMT eto okazivaetsa bezrazli4no i esli ne ustraivaet poprobujte drugie operatori

L Laimonis 20.01.2011

āmen, kādu drēbi šeit runā cilvēki:) Pieslēguši pakalpojumus, neiepazīstos kas un cik jāmaksā!:)/iet runa par LMT/...izlasiet to, ko pieslēdziet, komoooon!:)