www.sudzibas.lv LMT Atbilde viena - ja kas neapmierina ir citi operatori

LMT - Atbilde viena - ja kas neapmierina ir citi operatori

Biju LMT klients jau 8gadus un man naca menesi apm 42.ls par dazu minutes sarunam ar formulu8 un draugi ieteica man nomainit tarifu un izmeginaju visus tarifus ieskaitot vienadais12 un nekad mazak par 40.ls nav reikins un ta ir pateiciba lmt ka biju tik ilgi lmt klients un zvaniju uz lmt info un vini man adbildeja ja kas neapmierina ir citi operatori un pargaju uz konkurentiem un par tam pasam min man nak reikins 8.50 lidz 12.lz

A Aleksandrs 24.01.2009

Tak ari par to pasu LMT, piestadijusi nezin kadus paaugstin.maksas pak., par kuriem naudu jaskaita uz LMT nor.kontu.It ka to viniem lattelecom piestada.Bija raidijuma Tautasbalss tiesi par tadiem pat pakalpojumiem, kurus cilveks nav izmantojis.Pret LMT ir jacinas, nemaksajiet aizdomigi augstus rekinus.Norunaju uz 2Ls, bet rekins par 22 Ls pienak-abonesanas maksa+paaugstin, maksas pakalpojumi(neizmantoti)+21%.

K kate 24.01.2009

Pārgāju tikko no lmt uz tele2, jo arī nāca lieli rēķini.It kā bija formula 8, bet sanāca formula 28.Mistisks īsziņu skaits, maksas pakalpojumi...Nospļāvos un samaksāju to atlikušo naudu par mazcenas tel.Runājot par zonu, arī LMT nav ideāls.Kāpēc viņi tik traki kāš naudu?

N navsvarigi 24.01.2009

Kaut ka neticas shim rakstam ne cik. Izskatas pec tada, kas jau te rakstijushi par LMT pekstinjus. Par dazham min sarunam nenak ~ 40 latu liels rekins. It ipashi ar tarifu planu Vienadais 12. Ka tik apmelot to LMT visadi. Nu, tadas pasakas raksta... Kaut kaa ne vienam no maniem pazinjam nepamatoti augsti rekini nav nakushi. Tie ir fantastski meli, jo, lai norunatu ar Vienadais12 40 latus, ir jaruna loti daudz...
Kur tad visiem LMT lietotajiem jaiet?? Uz Bite?? Kuriem zonas vietam pat Rigas centera bav..

N navsvarigi 24.01.2009

Incis, ja LMT zona nav ideela, kaa tu raksti, tad par Bite un T2 zonu uz LMT fona vispar nav ko teikt..

N navsvarigi 24.01.2009

Sudziba rakstita tada stilaa, ka te rakstija cilveks ar niku Emils, kludas tas pashas, bez pieturzimem... Nu, jau reiz pietiks moshka melot?? Zinu, ka visiem jaiet uz BIte, tikai nez kapec man Rigas centra zonas ar Bite nav?? Kur tad irt vinu ideala zona?? Jagaida, kad reiz aizliegs izplatit nepatiesas reklamas, citadak musu valsti var reklamet sudu un apgalvot, ka ta ir salda konfekte! Jasoda par shitadu meloshanu!

A Aleksandrs 25.01.2009

Tu dazreiz skaties televizoru?Paskaties tadu raidijumu ka Tautasbalss.Tur bija par LMT paaugstinatas maksas pakalpojumiem, ko cilveks bija visu nakti sutijis.Ko tagad teiksi?Man personigi un maniem pazinam visiem bija nepamatoti augsti rekini piestaditi.Varbut melo tu?Siem cilvekiem pilnigi ticu, jo ar to nacas ari saskarties.Nav LMT zona.

N navsvarigi 25.01.2009

Var jau but, ka taa ir ar tiem paaugstinatas maksas pakalpojumiem, , , Interesanti gan: ne vienu sudzibu par LMT neesmu dzirdejis, ne vienam no pazinam nav bijis piestadits nepamatoti augsts rekins, manai sievai ari ne. Kur LMT zona nav?? Var but, kaut kuer dzila, dzila mezhaa. Pats izmantoju LMT pakalpojumus un zinu, kaa LMT "nav zonas"... Nevajaga te stastit pekstinjus. LMT zona ir daudz labaka, neka Tele2 un Bite!

B Baņkieris 25.01.2009

Par paaugstinātas maksas pakalpojumiem! Pagājušā gada beigās un šā gada sākumā LMT bija akcijas "Īsziņu bums" un "Sarunu bums". Lai aktivizētu šos bumus, tad bija jāsūta vārdiņš BUMS uz noteiktu četrzīmju numuru. Vienā gādījumā īsziņas cena bija 0, 50Ls, bet otrā gadījumā īsziņas cena bija 3, 00Ls- tad varu pateikt, ka arī šīs īsziņas tiek klasificētas kā paaugstinātas maksas īsziņas. Vajag sekot līdzi savam rēķinam un nevajag melnot LMT. Man rēķins svārstās no 14 Ls līdz 25 Ls, kā kuru mēnesi un nekad nav bijušas pretenzijas pret LMT!

M meitene 25.01.2009

Man ir zelta zivtina, vienmer esmu bijusi apmierinata ar vinu, zona manuprat ir ok., noperkot kreditu 2.95 kredita 4.50 japiebilst ka man kredita ekad nav tiesi 4.50 jo zz ir arii bonuss par katru ienakosho minuti klat 1 sant.ja tev diezgan daudz zvana, iedomajies cik tev par menesi santimu klaat.taa ka man pat noperkot pa 99santimi krediitu biezhi vien kredita ir pari 2ls.zona man ir okey, par biti vispar nerunaashu dzivoju latgalee te vispar bitei neviena vieta nav zonas.

J j 27.01.2009

Zajebaļi šitie LMT apmelotāji.

B bebrs 27.01.2009

zaibaļi tie teles pīķšķinātāji :D

O operators 01.02.2009

Aciredzot vienigais veids ir salidzinat operatoru piedavajumus, ta ka prieksmaksas kartes ir gandriz tikpat izdevigas ka pecmaksas, tad varetu salidzinat cik pie kura operatora par 1 Ls var iegut, jo no tiem tarifu planiem sak mesties jau nelabi.

N Nils 01.02.2009

Man LMT pieslēgums ir laikam 8 gadi un es esmu apmierināts ar viņu pakalpojumiem. Ja pats seko līdzi savām sarunām, tad arī rēķins nav nekāds liels ~ 15 - 20 Ls/mēn pie nosacījuma ka man kā privātpersonai ir 3 aktīvi piesl. (VIP)

N nnnn 01.02.2009

ar biti un tele2 nau jāseko lidzi, jo neatnāks tik un tā vairāk pa15.ls

L Laurish 07.02.2009

Piekrītu visam, ka LMT krāpjas.
Biju LMT klients kopš 2000.gada. Pēdējā gada laikā nāca rēķini lielāki - cietos, grozīju galvu un nesapratu. Tad tas pats parādījas firmas telefonam. ņēmām sarunu izdrukas utt. nekas netapa skaidrāks.

Septembrī man uznāca pilnīgais besis uz LMT - zvanīju uz LMT 2 dienas pirms mēneša beigām (arī MansLMT to redzēju), ka man 14Ls norunāti.
Nopriecājos, ka šajā mēnesī neaizvlkšu līdz 18Ls un varēs vēl tos 4Ls pēdējā dienā kādam draugam uz UK piezvanīt.
Nākamās 2 dienas zvanīju uz 4 numuriem, katrs vidēji 4 minūtes. Sarunas cena dienas laikā 3, 5satntīmi - un pēkšņi mēneša pēdējā dienā man uzleca rēķins 18Ls.
Nu vēsros LMT prasīju sarunu izdruku, bet tur viss citādi...
izstrīdējāmies un neko nepierādīju.

Tagad jau 2 mēnešus esmu TELE2 klients. Un ceru, ka nebūs jāviļās. Bet uz LMT atpakaļ neiesšu, labāk tad mocīšos ar Biti vai šo Tele2.

N navsvarigi 16.02.2009

"sudziba" - kartejie meli par LMT. To var redzet! Kam darit nav ko??

A Aleksandrs 16.02.2009

tu esi urla, nav svarigi.

N navsvarigi 16.02.2009

Starp citu, PVN likme T2 un zz palielinajas. Tasd nu tā...

A Aleksandrs 16.02.2009

ja, tikai lmt neko nepalielina, tiesajas ar cilvekiem par 15 Ls, krapj rekinos, tarifi vispar sariezti, zona ari nav nekada.

D džonis 17.02.2009

Arī es uzskatu, ka LMT savus klientus krāpj kā tādu aunu baru. Ņem kādu tarifu gribi, bet nekad nevarēsi maksāt par reāli norunāto laiku. Ja lieto 'Formulu", tad maksāsi vismaz 8Ls, ja citu pieslēguma veidu, tad uzreiz nāk klāt abonēšanas nauda un maksa par nummura noteicēju utt. Mūsu ģimene bija LMT klienti ar 4abonentiem, un kaut gan runājām maz, taču nevienu mēnēsi rēķins nav bijis mazāks par 45-55Ls. Nošpļāvāmies un pametām šo bāleliņu nacionālo krāpšanas kompāniju!