www.sudzibas.lv Livas uslugi -razvod

AtrisinātaLivas - uslugi -razvod

Vnimanie! Ljudi 4itaite vnimatelno dogovora kazdoe slovo i skolko vam po akcii vpisali kanalov!
Livas razvod4iki!
Mi podklju4ilis po akcii nam vterli 4to u nas bazovij blok i es4e dopolnitelno 4 bloka. Pro6lo 2 mesjaca i okazalos teper nam nado esli hotim za eti Bloki platit, mi v dogovor ne posmotreli, a oni vpisali tolko bazivij blok, voobs4em razveli kak poslednih lohov. Otno6enie k klientam pri4em novih klientov uzasnoe, razgovarivajut na povi6ennih tonah, hoteli razvesti na dekoder, no muz posmotrel v dogovor, oni hoteli nam ego arendovat, a razgovor 6el o vikupe dekodera. Voobs4em ja o4en zaleju, 4to po6la v livas, i ne tolko ja no i moja sosedka toze popala na takoe.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M mmmm 30.01.2010

soglasen a voobwe internet ixnij gamno i skorostj ne ta 4to obewajut / govorat budet 1mb rovno a dajut 256 kb/s

S sh 10.02.2010

Oj, piekrītu.Mums Livas jau vairākus gadu un paliek aizvien sliktāk un sliktāk-nets karās, tv kanāli patstāvīgi pazūd, mainās un kvalitāte ir ļoti slikta.Meklējam citu pakalpojumu.

D dana 25.02.2010

livas razvodit ljudej, nedavno iscezli rossijskie i drugie kanali, jakobi iz-za neprodlenija kontrakta s kanalami-pocemu dolzni stradatj potrebiteli!za cto mi platim im dengi.obescajut skoro vse ispravitj.skoree vsego otkljucat vsju rossiju i kinut!net toze casto gljucat.osusennie, cto tam saraskina kontora.