LV RU

AtrisinātaLivas - TV

поздравьте, мы стали очередными жертвами разводки. в декабре заключили договор на 2 года и по глупости упомянули, что нам очень нужен канал КХЛ. в январе этого канала в кабельном телевидении уже нет) очень оперативно. теперь чтобы смотреть КХЛ нужно подключить цифровое опять же на 2 года, иначе никак. никому не советую связываться с этим отстоем! по крайней мере долгосрочные обязательства - ни за что, тыщу раз подумайте

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Komentāri (3)

D Dina 14.01.2011

jā livas ir prasts krievu kantoris ar šausmīgu apkalpošanu-kā grib tā dara

C cietēja 15.09.2011

Mēs arī vakar pieslēdzām .Meistari paši uzstādīja dekoderu, un nemaz nepavaicāja, vai tas mums vajadzīgs.Kabeļu mērus uzrādīja aktā par 4 metriem vairāk nekā patiesībā. es ar mazu zīdaini uz rokām arī neiedomājos šos pārbaudīt. Šoks jau bija ka par visiem materiāliem rēķins bija 18, 16 Ls.
Vakarā no darba atnāk vīrs konstatē ka pazudis vecais kabelis no dzīvokļa( savu uzlika, mūsu paņēma). Izrādījās, ka mūsu televizoram nevajag dekoderu, jo mums jau iebūvēts. Bet kad es šiem teicu, ka pirms tam mums bija digitālā bez vadiem ar karti.Vai tiešām tādi muļķi, ka nesaprata. Viņiem galvenais pārdot tos dekoderus par 35, 29.
Aizbraucām uz Vidrižu ielu, tur tos meistarus aizstāv, pašiem vajadzēja zināt vaig vai nevajag. Bet kā mēs varam to zināt? Mums nekādu informāciju neviens neteica un nejautāja. ienāca dzīvoklī uzstādīja un aizbrauca. Meistariem priekšniecība pateikusi, ka vajagot dekoderu. Tas ir tā - ko liek man to daru, paši esam stulbi.tos nevajadzīgos savienojuma materiālus par kuriem piestādīja rēķinu, kabeli uc. atpakaļ neņēma un neatrēķināja, paši esam vainīgi.Pirmdien brauks cits meistars pārmērīt kabeli. Mums ar vīru viss kabelis un mazie savienojumi sanāca 17, 10 metri, šiem 21 metrs. par ko man 8 Ls jāmaksā.
Tāds viņiem bizness ka tik kādu apšmaukt un māti ar maziem bērniem visvieglāk apšmaukt. Un ar Valsts valodu arī viņiem problēmas. Iespējams ka mēs atteiksimies, jo testēšana ir 2 nedēļas.
STAIGĀJIET LĪDZI MEISTARIEM UN VĒROJIET, VAI KAUT KO NO JŪSU DZĪVOKĻA NESAVĀC LIEKU.

N natawa 06.07.2012

propalo televidenie okolo 22 casov segodnja.dozvonitjsa pitalasj 40 minut!vernee nabrala nomer odin raz a vse eto vremja priwlosj sluwatj etot monotonnij protivnij golos na avtootvetcike.i v itoge bezrezuljtatno!nu i zacem sprawivaetsa etot edinstvennij nomer esli on BESPOLEZNIJ???

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes