www.sudzibas.lv Livas Slikts internets

Livas - Slikts internets

Livas internets ir nekam nederīgs. Katru vakaru tam rodas kādas problēmas, vainu lēns, vai pings uzlec debesīs. Neiesaku nevienam slēgt līgumu ar šo kompāniju. Varbūt, kāds zin, kā var lauzt līgumu bez līgumsoda?

K

R ri4y 28.02.2015

Palīdzēšu lauzt līgumu bez līgumsoda, prasu 50% no mēneša abonēšanas maksas.

T trakotais 02.03.2015

Muļķības... man vecaimammai bija Balticom lūk tas ir sūds un pieslēdzu tieši Livas un kā diena pret nakti. Ne tikai viņa to saka, bet arī pats to esmu parbaudījis tapēc šim komentaram šoreiz pilnība nepiekrītu8.

M Mierinsh 31.03.2015

Smiekliigi, pasham probleemas ar datoru un saka ka citi vainiigi, kad tas vienreiz beigsies kad cilveeki savas probleemas beigs vainot citus

Latviešu tautas 31.03.2015

А ты глянь что у тебя за антивирус: если Касперский или НОД32, то я не удивляюсь что интернет медленный. У меня был Касперский KIS, так интернет был не просто медленный, но постоянно пропадала сеть. Снёс его и поставил Аваст (как посоветовали монтёры из МРЕ), пересталоа рваться соединение, скорость стала не 50-70 Мбит/c, а стала как обещал оператор - около 100 Мбит/c. Такие же жалобы я читал и о НОД32!