LV RU
www.sudzibas.lv Livas Nesniedz pilnu informāciju par pakalpojumu

Livas - Nesniedz pilnu informāciju par pakalpojumu

Neiesaku izvēlēties šo kompāniju! Pirmkārt, pie līguma slēgšanas, klients netiek informēts par iespēju slēgt beztermiņa līgumu (gadījumā, ja līgumu pārtraucat, neatkarīgi no tā ka kompānija nespēj jaunajā dzīvesvietā sniegt pakalpojumu, jāmaksā līgumsods, par līguma pārtraukšanu). Otrkārt, pozicionē sevi kā ļoti ātra interneta nodrošinātāju, tas neatbilst patiesībai, ja pamēra interneta ātrumu, tas neatbilst līgumā noteiktajam. Problēmu risināšanas gadījumā "velk garumā" tās rtisinājumu, iespējams ar mērķi palielināt soda naudu apmēru.. Nefiksē klienta pieteiktās izmaiņas līgumos, piemēram adreses, telefonus, tādējādi aktuālo informāciju par jebkādām problēmām saņemsiet novēloti, kas varētu būt diezgan nepatīkami.. 'Mainot adresi, vai dzīvesvietu, ja noslēgts terminētais līgums, lielas problēmas, jo kompānija spēj sniegt savu pakalpojumu tikai noteiktos rajonos. Nekas no šī visa, protams, netiek pateikts brīdī, kad "noķerts" jauns upuris, atvainojiet, klients :)

W

Komentāri (2)

T trakotais 01.09.2014

Smieklīgie cilvēki, lasīt vajaga iemācīties un viss būs labi. Kāpēc ir jāsūdzās par savu muļķīgumu. Izlasiet līgumu uzdodiet jautajumus un viss būs kārtībā. Man vemāmiņa pat to zina, jo kad zvana neatlaidīgie VIASAT aģenti, tur ir vēl trakāk, jo no viņiem pat gribot bez līgumsoda neaiziesi un viņi ņem ciet kā traki, tāpēc izlasiet mierīgi līgumu un uzdodiet jautajumus, tad nekad nebūs jāraksta šādi smieklīgi komentāri/ sūdzības.

J jaunnais 01.12.2014

Smieklīgi, es kad pieslēdzu es uzreiz visu izprašņāju un man visu atbildēja. Beztrmiņa līgu arī bija iespēja slēgt, bet es izvēlējos akciju jo cena viena nemainīga. Tāpēc ir jāiemācās runāt, vai vismaz lasīt un tad nebūs jāsūdzās par to ka pats esi svas muļķības dēļ neizdarijis. Kā tu dzīvoklī īrē? arī nelasi līgumu uz cik ilgu laiku un kad Tevi metīs ārā? Un tad kad atnāk Tevi izmest, Tu tāds, bet Jūs neteicāt, ka varat mani izmest :D Patiešām smieglīgi

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes