www.sudzibas.lv Livas Nepilda līguma nosacījumus un apkrāpj patērētāju

AtrisinātaLivas - Nepilda līguma nosacījumus un apkrāpj patērētāju

Secinājums vienkāršs - ja jau SIA LIVAS apgalvo ka Komfort+ pakā ir 67 programmas, tad tā arī vajadzētu būt. Bet... Mans TV (Samsung LCD) atrod tikai 57, no kurām 1/4 ir tādā kvalitātē, ka labāk nemaz neskatīties, lai nesabojātu acis. Faktiski SIA LIVAS nepilda līguma nosacījumus un apkrāpj patērētāju (-us).
Tad kad slēdzu līgumu, pie Komfort+ nebija digitālā TV. Un tagad, kad viņi beidzot atdzīvināja savu mirušo majaslapu (www.livas.lv) izrādas ka maksāju arī par digitālo TV kuru man nemaz nerāda! Atkal kārtējā krāpšana. Es tak šamiem pārmaksāju!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K karlis 28.07.2009

Jā, man arī Ziepniekkalnā Livas piedāvā sūdu zelta cenā un tie krievi man jau apnikuši, kas neprot valsts valodā runāt viņu kantorī.

P peters 28.07.2009

Livas taču ir kaut kāds pagrīdes kantoris. ņem labāk viasatu, tagad labāk to, nevis lattelecom, kuram pat tv3 nerāda.

C chalis 29.07.2009

pat viasat labāks par sia LIVAS (leiši??) :D :D :D

M mendūsija 18.08.2009

Livām ir 67 kanāli, bet sameklēt var tikai 65, jo:
1) Detskij mir/Teleklub
2)Retro/zdorovoe

J Jānis 11.09.2009

jaa livas ir sūds ...90% ir krievu kanaali kurus es nekad muuzhaa neskatiishos un veel daudzus kanaalus ir atnjeemushi, piemeeram cartoon network, Mtv, discovery...+nets leens...jaanjem labaak viasat

M Mierinsh 09.12.2014

suudzambiibele skatos tagad tv chatoju un smejos par jums :D :D :D :D :D :D livas super

Latviešu tautas 09.12.2014

Jānis! Nu tad ņem Lattelecom virszemes TV Ekonomiskā: tur 7 latviešu drūmu kanāli. Latvieši NEPROT taisit normalus raidijumus...
Янка! Тогда бери Lattelecom virszemes TV Экономичный: там из 30 каналов 7 скучных латышских. Латыши НЕ УМЕЮТ делать нормальные передачи. у них только получаются такие, от которых хочется либо плакать, либо они - хорошие колыбельные! Поменяйте свой поганый менталитет, тогда и передачи будут не скучные...

По теме : некоторые каналы попарно идут в разное время, но по одной частоте Детский мир/Телеклуб, CN/TNC и т.д. Это не отсебятина Ливас, а так каналы идут из центра передачи на спутник из Лондоне и Будапешта. Такая же ситуация и у Балткома: пишут что 59 каналов, а фактически 56. Мой друг ушёл из Ливас и перешёл в Балтком: более 10 лет роблем нет!

Latviešu tautas 09.12.2014

Хочу призвать работников Латвийского телевидения к забастовке. Желательно - БЕССРОЧНОЙ! Государство сэкономит кучу денег, а мы не увидим ваших гнусных передач!

M Mierinsh 02.02.2015

Smiekliigs komentārs, kāpēc tad latvieši nemāk taisīt raidiijumus? Māk gan, ir daudz labu raidiijumu un Latvijas kanaali ir tie kurus pārsvarā skatos un man ir Livas un man ir visi iespeejamie latvieshu kanaali, kur probleema? Nesaprotu. Muļkiga atbilde puse latviski puse krieviski. Luuk arii piraadaas ka krieviski raksta tad arii nepatiik latvieshu kanali, jo nesaprot latvieshu valodu. Isaak sakot smiekliigi