www.sudzibas.lv Livas Nekvalitatīvs serviss

AtrisinātaLivas - Nekvalitatīvs serviss

Livas pakalpojumi ir nekam nederigi. Interneta kvalitāte testos ir vērtējama tikai 9%. Tas ir ļoti nestabils, reizēm nevar pat "tv net" atvērt. TV arī nav nekāds labais, kvalitāte ar parastu vadu ir labāka nekā ar viņu kabeli.
Sazvanīt viņus ir nereāli! Visu laiku ir aizņemts vai neviens neatbild. Uz e-pastiem nerēaģē. Latviešu valoda padodas ar lielām grūtībām. Un tie meistari ir tikai smukuma pēc, lai varētu kādu pie tevis aizsūtīt ( par atsevišķu samaksu).

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

O

A Artur 03.02.2009

Solglasen, na Jugle podkljuchali bolshe 2 nedelj (!!!)!!!

E Eriks 06.02.2009

Sliktakie pakalpojumu deveji! neiesaistieties ar viņiem!!!
naudas izspiedeeji, lens internets un kabeltelevizija ne vienmeer rada! fui!

L Lilija 06.02.2009

Lietoju LIVAS kabetelevziju un internetu. Internets un TV pazūd apmēram reizi mēnesī ne vairāk kā uz pus dienu. (Elektrība pazūd biežāk :D). Ar rēķiniem gan viņiem ir tā problemātiskāk, 4 reizes atsūtīja nepareizus rēķinus un tad tik pārliecinoši man apgalvoja, ka viss ir pareizi, kamēr gandrīz izkāvāmies. Meistari ierodas 30 min laikā (visma pie manis :)). Tagad uz firmu nāku ar smaidu, jo lielāko darbinieku daļu pēc sejas jau pazīstu. :)

Sazvanīt grūti, bet nereāli nav. Parasti ar 3. vai 4. reizi izdodas.

Vērtēju kā viduvēju kvalitāti. Atbilstoši cenai. ;)

A Andrejs 06.02.2009

Ej tu.. Vissliktakai provaideris.. Atrums nulle..

M mendūsija 13.03.2009

Man ari reizi mēnesī kā minimums vairākiem kanāliem ir melns ekrāns, secinājums-tas tikai tāpēc, ka tiek pievienoti jauni kanāli!

L Livas_smird 17.03.2009

KA man riebjas livas, ja es gribu kautko paspelet 10 min speleju un 10 minutes gaidu kamer internets atkal sak iet normali, un ta visu dienu labi ja var kadu ritu paspelet un maybe vel pa nakti xD ppsc vnk livas smird!

C civa 18.03.2009

Man arī pacietība ir galā! Katru mēnesi arvien palielinās rēķina summa. Biju domājusi viņiem rakstīt e-mailu, lai paskaidro, bet... cik saprotu tad laikam liela jēga nebūs, ja jau citiem neatbild pat uz telefona zvaniem

D Dusmīgā 31.03.2009

Man arī pacietība jau ir galā! Arvien palielinās rēķina summa (atsūta labi 2 x gadā) un nekādu iepriekš brīdinājumu par to, ka abonēšanas maksa mainās, vnk atsūta reizi pusgadā pārrēķinu. Maksāju vienu summu, pēc tam atnāk pārrēķins :( Mājas lapā arī info par to kāda ir kabeļtelivīzijas abonēšanas maksa.
Kanālus arī ir nomainījuši ar citiem. Es atslēgšos!

V Viesturs 08.12.2009

Ja rokas ir līkas un dators pilns ar visādām drazām, tad nevajag vainot provaideri. Kāpēc tad man nav nekādu problēmu? Internets man ir stabils! Un ja runājam par ātrumu, tad man ir pieslēgts internets ar ātrumu LĪDZ(!) 8Mbit/s, taču reālais ātrums ir vidēji ap 8, 4Mbit/s. Un pat noslogotākajos brīžos tas nenokrītas zem 7, 5. Kur tad ir problēma? Televīzija? Nu, gadās, ka retu reizi uzmet atsevišķiem kanāliem melnu bildi, taču tas notiek pietiekami reti, lai par to satrauktos. Man ir bijusi pieredze ar dažādām kompānijām un par Līvas varu teikt tikai to labāko. Arī ar norēķināšanos nav problēmu. Nokavēju maksājumu par 8 dienām, bet man pat soda naudu neuzlika.

G girasol 05.08.2010

Mja, maksāju 25Ls, lai pieslēgtos, tagad desmitnieku, lai izvairīties no tiem žulikiem

R Rihards 05.08.2010

Pieslēgšana maksā 5 LVL, paskaties viņu mājas lapā! Lietoju LIVAS kopš 1995 gada, pieslēdzu viņu internetu kopš 2006 gada, pa 4 gadiem interntes pazudis tikai 3 reizes i to pirms tam LIVAS pabrīdina iepriekš, tagad pieslēdzu viņu DKTV + 100 mb/s internetu, lētāk nekā pie citiem! Jābūt 155 kanāliem, strādā 168 kanāli, internets vienkārši lielisks strādāja vakar mērīju uz 148, 9 mb/s, dzīvoju Čiekurkalnā! Tiešām nevajag datoru ar drazu piebāst, lai internets nestrādā! Pie tam ja televīzija vai internets pazūd pārēķinus taisa uzreiz un tā rigtīgi, nevis kā sūda IZZI ka pie viņiem vēl jāiet uz ofisu vai nevar sazvanīt, var sazvanīt. Ilgadējiem klientiem atlaides, tagad man ir 45% atlaide uz viņu pakalpojumiem, meistars ierodās maksimums 2 stundu laikā, citiem provaideriem dienām jāgaida!

J jaunnais 20.01.2015

Piekrītu Livas pagaidām ir labakais ko esmu lietojis

T trakotais 26.01.2015

livas ir super, pieslēdzām vecaimammai un ja viņa macētu labak lietot datoru, viņa pati visu vairak uzrakstītu, bet es visu ko redzeju varu teikt super super super. Meistars super, piesledza super rada super iet super. Esmu labu laiku šīs firmas piekritejs dēļ labajām atsauksmēs pieslēdzām vecaimammai un tagad esmu fans.