www.sudzibas.lv Livas Nekvalitatīva televīzija

AtrisinātaLivas - Nekvalitatīva televīzija

Labdien! Cilvēki! neatkārtojiet manu kļūdu- neabonējiet Livas televīziju- pirms noslēgt līgumu uz 2 gadiem paņēmu izmēģināt- visu rādīja ļoti burvīgi... noslēdzu līgumu uz 2 gadiem un rezultātā nekvalitatīva bilde un skaņa- atteikties cilvēcīgi nav iespējam, jo jāmaksā sods par visiem 2 gadiem. Meistars atbrauc (kad nu var) "salabo" un pēc nedēļas vecā kaite klāt. Rāda tā ka nevar pat uztvert pārraidītā teksta jēgu, par bildi nemaz nerunājot!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Sashutusii 18.05.2012

Manuprat ta ir ar daudziem operatoriem, man ir Layyelecom un tapat ka jums, ne bildes, ne interneta atruma, regulari parladejas un 2 gadi verdzibas, vnk jasudzas regulari, tad kaut ko dara, tikko parstaj, ta atkal viss pa vecam

S Sashutusii 18.05.2012

P.S.atvainojos, Lattelecom

V Veļķis 21.09.2012

Pilnīgi piekrītu par Livas kvalitāti. Drausmīga. Mēs arī iegrābāmies, un tad kad līgums noslēgts un ikdienā redzi, ka viss ir švaki, bieži gļuki, bieži pārrāvumi, tad saproti, ka esi iegrābies, bet ir jau par vēlu. TV progammas visas pakārtotas krieviem, visas rietumu programmas nāk caur Ukrainu vai Krieviju, pārslēgtas prom no angļu un vācu valodām. Ja ir digitālā TV, var pārslēgt manuāli katru reizi atkal uz oriģinālo, bet tas ir ļoti neērti. Livas serviss - slikts, grūti sazvanāms maksas telefons. Neiesaku Livas nevienam. Viņi pievilina ar zemākām cenām, kad līgums rokā, tad lieto to, ko Tev dod. Prom tikt bez soda naudām nav iespējams.

V Veļķis 21.09.2012

Papildus komentārs par Lattelekom, kas te pieminēts it kā salīdzināšanai. Ļoti iespējams, ka šo atsauksmi rakstījis kāds no Livas, jo Lattelekom ir kā diena pret nakti - nesalīdzināmi labāks par Livām. Zinu no pieredzes. Lattelekom internets ir ~ 20 reizes ātrāks par Livas! Pat TV kvalitāti vispār nerunāsim, tajā jomā Livas ir kā akmens laikmetā.

L latika 25.10.2012

Nu nevaru piekrist! kādreiz bija broblēma ar TV kanāliem, piezvanīju uz Livas un tie atbrauca diezgan ātri un visu nokārtoja. 3 gadu laikā viss bija kārtībā. Tā kā pie Lattelecom pieslēgta nekad nebiju, salīdzināt nevaru.

J jaunnais 08.09.2014

:) Man gan ta nav