www.sudzibas.lv Livas Nekvalitatīva televīzija

AtrisinātaLivas - Nekvalitatīva televīzija

Labdien! Cilvēki! neatkārtojiet manu kļūdu- neabonējiet Livas televīziju- pirms noslēgt līgumu uz 2 gadiem paņēmu izmēģināt- visu rādīja ļoti burvīgi... noslēdzu līgumu uz 2 gadiem un rezultātā nekvalitatīva bilde un skaņa- atteikties cilvēcīgi nav iespējam, jo jāmaksā sods par visiem 2 gadiem. Meistars atbrauc (kad nu var) "salabo" un pēc nedēļas vecā kaite klāt. Rāda tā ka nevar pat uztvert pārraidītā teksta jēgu, par bildi nemaz nerunājot!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

T trakotais 27.10.2014

Nu ja nevar uztvert pārraidītā teksta jēgu, te jau problēma ir meklējama, kur citur. Man arī citreiz pēc balītem mēdz būt tā, ka grūti saprast ko viņi runā pa TV :D

M Mierinsh 12.01.2015

:D :D :D man arī problemas ir ar sapratni ko runaa peec balliiteem :D tapeec TV lietoju kaa fonu, bet te laikam ir pirmaa reize taapeec nesaprot kas notiek :D paskaties skaidraa praataa un uzreiz atkal visu sapratiisi ko runaa :D