Livas - KVALITATE

При попытке найти какое то качество, заменили старый модем на новый, Ливас мастер попросил формально перезаключить договор.Позднее оказалось, что договор перезаключили еще на 2 года и значит от Ливас без штрафа не уйти пока никак. Качество цифрового телевидения не соответствует заявленным стандартам, по простому очень низкое качество картинки несмотря что уже меняли и кабель и модем. Совет выбирать альтернативного оператора

Z

T trakotais 06.05.2015

murgs, mēs pieslēdzām vecaimammai livas TV un kvalitāte ir ļoti laba, viss strādā un rāda. esmu livas fans, jo redzu kvalitāti + zinu cik maz es maksāju par vecomammu un cik maksaju par sevi, ceru, ka arī manā majā bus livas jo es viennozīmīgi pariesu pie viniem

M Mierinsh 08.06.2015

pilnīgi piekrītu un tie, kuri apgalvo, ka kautkas nav labi visdrīzākais ir konkuranti, jo pa visu laiku ko lietoju, būtiskas problēmas vispār neesmu novērojis + zvanīja un teica, ka drīz optiku ievilks tāpēc es esmu viennozīmīgi priecīgs par livas kvalitati un piedāvājumu klāstu.

L lunards 30.06.2015

izskatās, ka šis ir nopietns meistars, ka zina visus tandartus, bet tomer runājot par TV stāsta, ka viņam modems arī ir. Tagad nezinu ko darīt, smieties vai raudāt.