LV RU
www.sudzibas.lv Livas Slikts serviss un kvalitāte, maldina klientus

Livas Ktv - Slikts serviss un kvalitāte, maldina klientus

Vēlējos atteikties no Livas personīgo apstākļu dēļ, taču izrādījās sekojošā situācija-
sākotnēji, kad Livas piedāvāja savus pakalpojumus 2014. Gadā noslēdzu līgumu uz 24 mēnešiem, aizejot no baltkoma. Taču jau 2015 gadā saņēmu zvanu no Livas meistara, ka ir jāpārslēdz līgums. Toreiz nebiju iedziļinājums kāpēc, piekrītu. Esmu pensionāre, un uz manas neuzmanības mani arī "noķēra".
Kad bija jāpārtrauc līgums, izrādījies, ka pēc gada, nevis 24 mēnešiem līgumu pagarinājām atkal uz "24"mēnešiem, ka rezultātā sanāk 2017. Ga beigas. Labprātīgi livas atteicās pārtraukt līgumu un tagad uzliek man sodu sankciju par pirmstermiņas līguma pārtraukšanu. Sanāk, paši mani apkrāpuši pēc gada, nevis pēc 2 gadiem.. Atbraucot uz ofisu, operatore, kas apkalpoja bija ne visai laipna, vainīja mani pašu, vēl trakāk bija tas, ka viņa uzstāja - ka es pati pieteicu meistari līguma pārslēgšanai!!! Tādi meli tikai saniknoja,. Neiesaku slēgt līgumu ar Livas, esiet ļoti piesardzīgi, slēdzot līgumus ar šo kompāniju! Ļoti zema kvalitāte gan digitālai, gan kabeļtelevīzijai (man bija pieslēgti abi, jo mājas esot 2 televizori.)

Komentāri (1)

Latviešu tautas 26.01.2017

Мой друг тоже промучался с этой фирмой. В результате ушёл в Балтком, теперь доволен: платит 7,50 в месяц за 52 канала, из которых смотрит только с десяток, ито российских, LNT и TV3+...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes