www.sudzibas.lv Livas Krāpšanas

Livas - Krāpšanas

Sveiki, velos informet, kad ateicos no livas pakalpojumie, bet tie man Saka jaraksta iesniegums, lidz ar to man abonimets netika atslegts 2 gadus! Tatad ari nebiju veicis apmaksu par pedejo menesi, teicu japagaida! Tad teicu jusu tehnikim japanem savs ruteris jo braucu no valsts prom uz izslaicigu laiku! Kur atbilde bij ne pasi brauciet pakal! 460 eiro suma.

17.06.2021

Atbilde no Livas Pārstāvja atbilde 18.06.2021

Labdien!

Paldies, ka informējāt par notikušo.

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs. Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu šo situāciju, lūdzam nosūtīt mums privātā ziņā Jūsu kontakttālruņa numuru.

Gaidīsim Jūsu ziņu.

Ar cieņu,
LIVAS

R

R Rihards 17.06.2021
Krāpšanas

Esmu līvas kompānijas klients jau ilgu ilgu laiku. Dzīve gadās visādi un sanāca nesamaksāt. Biju sajūsmā kad man atnāca papīrs no piedziņu kompānijas, ar lielu summu, kuru man ir jāsamaksā par līvas pakalpojumu. To skait summu pāri 100 eiro par nezin ko, ko pieprasa līvas plus parāda summai. Rakstu lai noskaidrotu, mani ignorē. Noskaidroju ka firma nevar muļķot klientus un ņemt naudu, par pakalpojumu, kuru viņi izslēdza, un kas nav pieejams. Patiešām verdzībā.

G Gulbenietis 17.06.2021

Livasu 100 gadus atpakaļ varēja saukt par ok tv. Tagad tās ir šausmas visādā ziņā. Ja kas neiet, vainīgs būsi tu. Nekas, ka līnija ir pārslogota tajā brīdī no neapmierinātajiem klientiem.