AtrisinātaLivas

Firma "LIVAS" kotoraja predostavlaet uslugi internet v zepniekkalnse - polniy otstoi! Podklu4ili internet, tri dnja nichego ne rabotaet a schet uzhe prislali hotja v platu za podklu4enie - kotoruju ja uzhe zaplatil - vhodit abonentnaja plata za pervij mesjac. Ne podklu4aites k LIVAS. Budete plevatsa kak ja. Livas OTSTOI.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

X

X x 05.12.2002

Livas poslednee dermo! Inogda v pjatnicu vecherkom propodaet internet, a dozvonitsa im mozhno tolko po robochim dnjam i to tolko s 9:00 do 17:00. Vot tak pochti 3 dnja prohodit bez ineta. A v ponedelnik master prihodit i nahodit prichinu neraboti interneta v drugih kabelnih setjah, tipa pakapalsja kakoinibud master chevota sdelal...Vot takimi skaskami nas kormit LIVAS.Poetomu ja perekliuchilsja k LF Dati, ochen klasnij provaider. A eshe v zepnikalnse est MP Elektronika slishal ot sosedei tozhe neplohoi provaider.Tak chto ne kormiti etih idiotov!!!

D DOBER 14.02.2003

16 Ls v mesjac za 8 kB/sec, neploho oni hotjat, a zagranka voobsche 2 kB/sec. OTSTOJNIK

K kim 05.09.2004

Horo6o esli iz 10 dnej 5 dnej internet prisutstvuet - ne tratjte na nih svoi denjgi !

A aaa 06.09.2004

Livas - obdiralovka.

G Guntis 07.11.2004

"Livas" piedāvātais internets ir pilnīgs mēsls. Nevienam neiesaku izmantot šīs firmas interneta pakalpojumus. Uzķēros uz viņu reklāmas, ka būs TV un labs nets pa vienu kabeli. Par kabeļa ievilkšanu vien nodīrāja ap 15 Ls, plus vēl maksa par abonēšanu. Pie tam darba kvalitāte bija visai nosacīta. Internets bija neciešams jau nākamajā dienā. Solītais ātrums bija, bet pārtraukumi (request time out) atkārtojās ik pa dažām sekundēm. Uz e-pasta vēstulēm viņi nereaģē vispār! Pēc mēneša es atteicos no šīs firmas pakalpojumiem.

V Vitalij 30.05.2006

Livas eto deistvielno xerja bila normalnaja skorot u menja pravda paket za 6.00 no vse ravno 40Kbps eto ne skorots a zhopa ja ne ponimaju vas4e ja terpel zvonil na 2 dnja zarabotaet a potom opjat tak 4to ljudi ne pokupajtes na etu lazhu luwe MPE ili LF dva stabilnix provaidera ne to 4ot eto ......

M Maris 06.03.2007

Un veel...kas taa par lietu, ka uz kaadu laiku interneta aatrumu palielina....un peec nedeeljas atkal atmet uz ieprieksheejo?

R Rihards 28.05.2008

Nesoglasen ja ih klient uze 8 let za 8 let problemi tolko 2 raza bili! Rajon Mezapark!

R ruta 30.11.2008

Livas meistari - vai nu pilnīgi stulbi vai vienkārši nekauņas. Rēķinu gan izrakstīs, kau arī Livas bojajumi

N Nereeali 17.01.2009

Tiesaam sitais nets ir suuuds pilniigaakais, man taa besiii aaaraa, liekas, ka tur kaads tajaa LIVAS centraalee pieduraaas un sleedz to netu kad vien grib, un izsleedz ariii... IDIJOTISMS, uz epastu neatbid, saka ka sovakar netam viss buus ok jau kaadas divas nedeelas, sitaa izbesiit cilvekam nervus vnk!!!PSC!!!

J Janis 13.02.2009

un nevar pieslekt maskack

M [email protected] 21.03.2009

internets velkas un citreiz vispaar nestraadaa. slikta firma.

L Lilija Sazonova 25.05.2009

Mīļie cilvēki, lūdzu parbaudiet savus rēķinus par Livas KTV sniegtajiem pakalpojumiem. Parbaudot rēķinu, es konstatēju, ka par rēķina nosūtīšanu klientam ir paņemta maksa 0.50 LVL, kas nav atrunāta Līguma.

A Aigars 08.01.2010

Līvas ir vesels murgs kā Tv (kā parasti pilns kanālu kuri nevienam nekad neva bijuši vajadzīgi ) un internets vsipāt ''sūds'' solītais ātrums nekad nav bijis, izsaukt meistaru, lai apskatās, tad vēl piedraud, ka ja būs datora vaina būš jāsamaksā...internets ir caur modēmu, kas pats par sevi jau ir akmens laikmets, tas nozīmē, ka i-nets būs viļņveidīgs, ta ir ta nav. Un nauda jāmaksā tāpat. Uzliku mīksto un pieslēdzu ''savam sliktajam'' datoram Lattelekom - esmu laimīgs tajā sakarā :) Lētāk, labākas programmas Tv plus i-nets fantastika, filma ienāk kamēr tēju vāra. ieteiktu visiem sen izvairīties no šīm padebīlajām kompānijām.

I ivan 15.01.2010

Камон!

Livas отключил все русские каналы! Без предупреждения! Ну так дела не делаются! Да мне только русские и нужны были. Теперь остается только искать другого оператора.

N normunds 18.01.2010

mana atieksme pret līvas tv, baigi negatīva ---piečakarēja mani divas reizes--vienu reizi uz 32 latiem un otreiz mani morāli pazemoja.

1. pieslēdzo tie televīzijas un lai nebūtu vairs uztraukties es caur banku katru mēnesi pārsūtīju konkrētu summu par tv un par to vairs neuztraucos līdz brīdim kad aizgāju painteresēties par citu pieslēgumu---bet aizejot uz viņu kantori prūšu ielā atklājās ka es esmu jau parādnieks jo viņi jau paspēja lauzt līgumu un pielikt vēl naudu klāt un mani neinformējot, , , , , , , , , , tāpēc domāju ka līvas nav nopietna firma

2. tagad viņiem iet cauri akciju reklāma---un es kā muļķis viņiem noticēju viņu reklāmai----ka visiem pensionāriem atlaide līdz 60 procentiem----un es aizgāju uz kantori Prūšu ielā bet tur jau man klārē ka tikai atsevišķam pensionāru grupām---------tad es esmu kautkāda otrā sķira ka es esmu vienkārš strādājoš pensionārs un man ir liela ģimene un man ir mazgadīgi bērni---------domāju ka man vajadzēs griezties uz patērētāju biedrību un tad jau man tur pateiks pa kādiem punktiem es varēšu izdrāst Līvas .tv,
jo man kautkādi velk uz seksu pret Līvas .tv, man uz viņiem paceļas

S sarkandaugava 30.05.2013

pats briemiigaakais kantoris. Nepieljaujiet kjluudu un beedziet prom. TV zemkatras kritikas -ik pa laikam pazuud kanaali, tad jaazvana atbalsta centram kur jaagaida vismaz minuutes 10.kur pazinjo ka veel peec minuuteemviss ieshot. ar i netu ir veel skumjaak jo vismaz sarkandaugavaa vairaak neiet kaa iet un par pamatu lai lauztu liigumu tas neder jo tad bez interneta jaabuut vismaz 24 stundas. un shodien atkal esmu bez neta, tapeec jaaraksta ar 2. klases gramatiku no telefona. pat izzi bija krietni labaaks savaa laikaa..

J jaunnais 06.10.2014

Muļķības, lietoju un pricājos. Kanāli nereizi nav pazuduši, un mūzikas kanālu nevienam nav tik daudz kā Livas.