www.sudzibas.lv Livas Attieksme pret klientu

AtrisinātaLivas - Attieksme pret klientu

2. marta vakarā pārstāja translēt Livas KTV. Sākumā domāju, ka vaina manos kabeļos, vēlāk izrādījās, ka arī kaimiņu dzīvokļos kabeļtelevīzijas nerāda. Zvanīju Livas KTV klientu servisam, kam jāstrādā no 8-22. Vairāk kā stundu gaidīju, kad atbrīvosies visi aizņemtie operatori un pacietīgi spiedu taustiņu 1, kā mācīja telefona robots Livas KTV klientu centrā, bet velti...nekāda rezultātā...apnika karsēt ausi. Ierunāju balss ziņojumu ar lūgumu piezvanīt man un informēt par situāciju ap kabeļu TV translāciju. Pagāja 4 stundas un atbildes joprojām nav, Livas KTV arī neko netranslē. Priekš kam ir klientu serviss, ja klienta zvanus neapkalpo un uz viņa balss pastiem nereaģē operatīvi? Paši Livas KTv ir norādījuši savā mājaslapā, ka 8-22 ir klientu servisa darba laiks.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.07.2020

Uzņēmuma Livas pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.07.2020

U

L lauris 02.03.2010

jaskatas televizors, livas ir krapnieki nebija maksajusi nodevas par kanaliem tapec pret vieniem ir ierosinata kriminal lieta, un ierices prieks signala arestetas t.k labak iesaku meklet citu kompaniju

E Emil 03.03.2010

23 февраля 2010 г., экономическая полиция г.Риги в сотрудничестве с MT

Причиной таких мер послужил факт нарушения оператором Livas KTV Закона об авторском праве и пиратская трансляция нескольких телевизионных каналов, представителем которых в странах Балтии является «Балтийский Союз Авторов и Вещателей».

С 01.01.2010 г. Livas KTV является единственным в Латвии кабельным оператором, не имеющим договора с MT

T trakotais 29.12.2014

Muļķības, muļķības, muļķības Livas meistars ziemassvētkos atbrauca un rūteri man uzstādija manai vecaimammai tāpēc uzskatu ka novērtējiet paši sevi pirms sūdaties.