www.sudzibas.lv Liorá Skaistuma Institūts friziera un make-up pakalpojumi

Skaistuma Institūts ”Liorá” - friziera un make-up pakalpojumi

Biju sajūsmā par šo salonu, pirms ar mani neatgadījās nelāgas lietas. Diemžēl pie frizieres, pie kuras vēlējos pierakstīties, nebija brīvs pieraksts uz man nepieciešamo laiku, tāpēc tiku pierakstīta pie citas. Un ar to arī sākās problēmas. Labi, ka nekrāsoju visus matus, bet tikai šķipsnas, kas nozīmē, ka man tika nokrāsota trešdaļa matu. Un tagad šīs trešdaļas vairs uz galvas nav, iznāca ārā ar visām saknēm, tāds "matkritis" nekad mūžā man nebija bijis, pat ne pēc bērnu piedzimšanas. Saujām varēju lasīt ārā matus no galvas, bet pēc to mazgāšanas, bija bail ķemmēt, redzot, ka to paliek arvien mazāk. Protams, tagad mani mati ir vienā krāsā - dabiskajā, jo krāsoto vienkārši vairs nav, ceru, ka to vietā ataugs jauni mati, bet pagaidām jūtos kā kaut kāda slimniece, jo tik daudz matu zaudēt - tas ir šausmīgi, it sevišķi, ja tie ir pusgari mati, kurus vairs nav iespējas nēsāt izlaistus. Otra problēma bija ar make-up, uz kuru arī biju pierakstījusies. Diemžēl to man klāja tā pati meistare, kura krāsoja matus, neatbilstošā apgaismojumā. Nesapratu vispār, kāpēc nav speciālists, kurš nodarbojas ar make-up, jo iepriekš to klāja meistare pie atbilstoša apgaismojuma un ar atbilstošu aprīkojumu. Pēc frizieres make-up uzklāšanas izskatījos vienkārši briesmīgi, zem acīm loki tika vēl paspilgtināti, nevis notušēti, izskatījos ar iekritušām melnām acīm (jo viņa tās krāsoja tumšas) pēc kaut kādas slimnieces. Katrā ziņā man tagad ir bail apmeklēt šo salonu. Diemžēl neatceros tās meistares vārdu, kura jutās speciāliste visās jomās, bet īstenībā neprata neko.

F