Liora

Vakar mani baigi smalki ?apčakarēja?. Pierakstījos uz fotoepilāciju salonā ?Liora?.Kad atnācu uz salonu, speciāliste mani ieveda savā kabinetā, parādija bildi un sāka stāstīt par fotoepilāciju. Stāsta beigās viņa man pateica, ka fotoepilāciju var veikt mēnesi pēc vaksācijas. Tā kā manā gadījumā bija pagājušas tikai divas nedēļas, varēju iet mājās. Vizīte ilga apmēram 5 minūtes un izrādījās, ka tā esot bijusi konsultācija, kura man nemaz nebija vajadzīga un par kuru man bija jāsamaksā 6 Ls. Rezultātā es veltīgi iztērēju savu dārgo laiku lai aizbrauktu uz šo salonu un vel piemaksāju. Uzskatu, ka pierakstot uz šāda veida procedūru, administrātorei bija jābrīdina par to, ka procedūru var veikt tikai mēnesi pēc vaksācijas, nevis ievilināt klientu salonā un ?noslaukt? naudu. Loģiski, uz šo vietu es vairāk nekad neiešu.

L Liora klente 19.09.2006

Nu Jus gan esat idiote, ja Jums zel 6 ls par konsultaciju kas skar ari JUSU veselibu un kermena arejo izskatu, var saprast ka Jus neesat ieintereseta saja procedura , Jus interese nauda, tad varat aiziet uz leto skaistumkopsanas salonu un tur Jums bez bridinajumiem izraus visu kas Jums ir, un kadas sekas vel bus pec tam......protams par to spriest tikai Jums

L Lilita 20.09.2006

Jūs laikam strādājat tajā pašā "Liorā" un starp citu, uz "lētajiem" saloniem es nēeju.

M Monika 25.09.2006

Mani arii "interese nauda" :) Nu un kas? Vai tad esmu slikta kliente ???

S S 04.10.2006

Jums vajadzetu uzzinat par proceduru pirms ejat uz turieni. Bet nu zel ka ta sanaca... 29583562- Inese. Vina stradaja VC4, bet tagad viniem ir jaunas telpas kaut kur Brivibas iela. Patikama sieviete un visu Jums izstastis :)

S silvija 05.12.2008

jā, kaut kā pedējā laikā liora" sabojājusies" .administratores, tas ir pilnīgs vāks, nekompetentas, vari atnākt uz proceduru, un izrādās ka nemaz neesi pierakstīta, jeb pierakkstīta uz kaut ko citu =( it kā sīkums, bet nepatīkami

A Arta 18.12.2011

Nav normāla šāds attieksme, normālā vietā vienkārši pateiktu, lai atnāk pēc2 nedēļām un viss būtu kārtībā. Šāda naudas "slaukšana" ir vnk nožēlojama. Biju nobriedusi pierakstīties vairākām procedūram, atika saits, , bet vairāk novērtēju godīgumu un profesionalitāti, nevis tik nožēlojama tirgus līmeņa sīkumainību.

F fcuk 11.05.2013

Man arī bija ļoti līdzīga situācija, meistares vārdu neatceros - krievu tautības, īsa auguma sieviete uz gadiem 35..

Vēl ļoti nepatika friziere Tamāra Poļačkova, kas man par matu krāsošanu bez veidošanas paņēma Ls45, kas bija max norādītais cenrādī (gariem - bieziem matiem), bet man bija plāni, nedaudz pāri pleciem.. Šī friziere salika visus punktus uz "i" lai es tur vairs savu kāju nespertu.. būtu vismaz kvalitatīvi savu darbu veikusi, taču arī to nespēja, jo mati tika nokrāsoti par tumšu ar sarkanu atspīdumu dienas gaismā.