Liora - Lioras institūtā !!!

Sveiki. velos sudzibu rakstiit par LIORA skaistumkopšanas institutu, ka jau skaistuma pasaule zinama ar proceduram esmu, domaju pieteikties uz pilingu, dermabraziju + kimiskais pilings klat... man sastatsiija, ka maiga proceduura utt... ka jau man ir iemanas tai lieta, domaju ka bus ok, jaizmegina un adai arii bus labi. Ar procesu nezudzos, specialisti labi visu izdarija, bet ar proceduras nobeigumu, biju sašutusi, man no kabineta nemaz araa nepastastija, ka pec pilinga nevar saule radiities-sauljoties solarijaa, ka arii pirtiis nevar iet un kur vēl par to, ka lai neuztraucas ka sarkanums var tureties vienu nedelju vai ilgak, ka bus lobīšanās... biju šoketa, ka man tai vieta pateica, ja jums patiks, varat atnakt abonamentu nopikrt!!! Kur paliek profesionalisms ???? žēl, neminēšu tās kosmetikes vardu, bet klientu viņi ir zaudējuši !!!

I Ingrīda 01.11.2011

Es regulāri apmeklēju Liora, bet ar līdzīgu situāciju nekad nebiju sastapusies. Pēc izlasītā pieļauju, ka rakstītājs bija sliktā omā vai vienkārši vēlas šādi isteikties "spēlējot" negatīvu konkurences spēli.
Ingrīda

F fcuk 11.05.2013

Man arī bija ļoti līdzīga situācija, meistares vārdu neatceros - krievu tautības, īsa auguma sieviete uz gadiem 35..

Vēl ļoti nepatika friziere Tamāra Poļačkova, kas man par matu krāsošanu bez veidošanas paņēma Ls45, kas bija max norādītais cenrādī (gariem - bieziem matiem), bet man bija plāni, nedaudz pāri pleciem.. Šī friziere salika visus punktus uz "i" lai es tur vairs savu kāju nespertu.. būtu vismaz kvalitatīvi savu darbu veikusi, taču arī to nespēja, jo mati tika nokrāsoti par tumšu ar sarkanu atspīdumu dienas gaismā.