www.sudzibas.lv LION Veterinārā klīnika JA JUMS IR DĀRGA JŪSU DZĪVNIEKA DZĪVĪBA, IZLASIET UN PADOMĀJIET...

Veterināra klīnika LION (Nīcgales iela 2) - JA JUMS IR DĀRGA JŪSU DZĪVNIEKA DZĪVĪBA, IZLASIET UN PADOMĀJIET...

Atšķirībā no LION "ārstiem", es mīlu dzīvniekus, un tāpēc gribu brīdināt visus par šo klīniku - vizītes pie viņiem Jūsu dzīvniekam var beigties ļoti bēdīgi...

Šodien satiku vienu paziņu, kurš pastāstīja, ka viņa suns gandrīz gājis bojā pēc "ārstēšanas" LION klīnikā. Pašai ir bijusi nepatīkama pieredze ar šo kantori, tāpēc nolēmu brīdināt citus.

Man jau pirms tam visi kaimiņi bija teikuši, ka uz doto klīniku nekādā gadījumā iet nevajag. Bet man tā ir vistuvākā dzīvesvietai, un, uz to brīdi, vienkārši nebija izvēles, jo palīdzība bija nepieciešama steidzami...

Pirmkārt, pēc attieksmes var skaidri redzēt, ka viņiem ir pilnīgi uzspļaut gan Jums, gan Jūsu dzīvniekam. Esmu tur kontaktējusies ar 4 dažādām sievietēm. Visas, izņemot vienu (bez maz normālu), bija pilnīgi vienādas.

Cilvēki vienkārši nav savā profesijā. Tas ir acīmredzams.

Nu, labi... štrunts ar to attieksmi (nekad neesam bijuši Eiropas līmenī, un diez vai kādreiz būsim), bet galvenais - strādā vetklīnikā un pilnīgi neko nejēdz šinī nozarē! Nesaprotu, kā vispār var dabūt vetārsta diplomu ar tik vājām zināšanām. Tāda sajūta, ka mācījās caur interneta forumiem, un diplomu pasūtīja eBayā. Nopietni.

Konkrēti neko nevar (vai negrib) teikt. "Ārstēšana" sastāv no "vajag pagaidīt... ja dzīvniekam paliks labāk - izdzīvos, ja nē - tad neko." Tas ir normāli?

Jābūt galīgi aklam (vai aptaurētam), lai neredzētu, ka dzīvnieks mokās, viņam sāp, un viņš lūdz palīdzību, bet šie pilnīgi vienaldzīgi noskatās, un saka: "Nevaru palīdzēt. Gaidiet. Nāciet rīt. Varbūt paliks labāk, varbūt nē." Ko, pie velna, gaidīt? Kamēr dzīvnieks ies bojā?

ŠAUSMĪGI NEKOMPETENTI CILVĒKI!

Smērē iekšā kaut kādas bezjēdzīgas zāles, kuras neko nedod, un dzīvniekam vispār nav vajadzīgas. Tas, ka dzīvniekam no viņu "ārstēšanas" paliek tikai sliktāk, viņiem galīgi nerūp. Kā vispār var uzsākt kaut kādu ārstēšanu, ja viņi pat nejēdz uzstādīt konkrētu diagnozi?

Par "konsultāciju" ("nevaru palīdzēt, vajag gaidīt"), plēš tādu summu, kas nu galīgi neatbilst sniegtajam pakalpojumam. Pat zirgam jāsmejas.

Man jau ar finansēm nav nekādu problēmu, un priekš dzīvnieka vispār nekādas naudas nav žēl, bet pirms prasīt naudu, to vajag nopelnīt, vai tad nē? Es, piemēram, nesaprotu, par ko man viņiem būtu jāmaksā, ja dzīvnieka labā NEKAS netika izdarīts...

Ja es toreiz nebūtu aizgājusi uz citu klīniku, bet, pēc LION "ārstu" rekomendācijas, gaidītu rezultātus no viņu iedotajām zālēm (kuras, izrādījās, nemaz nebija nepieciešamas), nez kas būtu noticis ar manu zvēru...

Pilnīgi visi, ar ko biju runājusi (mūsu rajonā ir daudz suņu), saka par viņiem vienu un to pašu - biznesa mērķis: uzdzīvoties uz citu nelaimes, bet reāli palīdzēt - tas ir pēdējais, kas viņiem interesē.

Par šo klīniku var pateikt šādi:

Uz turieni var aiziet izmērīt dzīvniekam temperatūru, uztaisīt ikgadējās potes, vai ko tamlīdzīgu (kas neprasa nekādas zināšanas). Bet ar nopietnām problēmām tur griezties ir ne tikai pilnīgi bezjēdzīgi, bet arī bīstami, jo cilvēkiem, kuri nezin, ko viņi dara, dzīvu radītu uzticēt nedrīkst.

Nu kāda velna pēc Tu bāz savu šnobeli šinī nozarē, ja Tev dzīvnieki ir pilnīgi vienaldzīgi, un Tu vispār neko nejēdz savā darbā? Ej tak strādāt tur, kur no Tevis būs kāda jēga!

Tādiem pašpasludinātiem "ārstiem" ir jālasa zemenes Īrijā; tur viņiem nudien būtu īstā vieta!

Kas notiek mūsu valstī, ja tādiem šarlatāniem izsniedz diplomus un laiž klāt dzīvām radībām?

Ja Jums ir dārga Jūsu dzīvnieka dzīvība - lūdzu, padomājiet, pirms griežaties pēc palīdzības LION klīnikā, jo dzīvnieka dzīvība tomēr nav nekāds joks, un tā ir tikai viena...

Komentāri (5)

S smīkņa 31.05.2014

Kādu diagnozi dzīvniekam uzstādīja citā (kurā?) klīnikā un kā ārstēja?

V varsts 09.07.2014

"izmērīt dzīvniekam temperatūru, uztaisīt ikgadējās potes, vai ko tamlīdzīgu (kas neprasa nekādas zināšanas)"!!! Jūs vispār sajēdzat, ko runājat??????????? Jums šķiet, ka izmērīt temperatūru un veikt dzīvnieka vakcināciju var veikt katrs? Izmācieties Jūs 6 gadus Veterinārmedicīnas fakultātē un pēc tam runājiet, ka šīs darbības neprasa nekādas zināšanas!!! Nolasīt temperatūras rādījumu, zināt normas katrai dzīvnieku sugai - un ķermeņa temperatūra ir atkarīga no ārkārtīgi daudziem faktoriem!!! Un, galu galā, izdarīt secinājumu - vai konkrētā gadījumā temperatūra ir normas robežās vai nē, kā arī no tās ir atkarīga turpmākā ārstēšana!!! Kāda tumsonība!!! Ja nezinat par ko runājat, tad klusējat!!! Tas nav tikai - izmērīt temperatūru!!! Un arī vakcinējot dzīvnieku, veterinārārsts vispirms novērtē dzīvnieka veselības stāvokli (ko Jūs pat nepamanat), kā arī vakcinēt ir arī jāprot! Un nav tikai viena veida vakcīna!!! Ir daudz vakcīnas - un veterinārārstam ir jāzin, kurā gadījumā kura vakcīna būtu labākā izvēle Jūsu dzīvniekam... Pati esmu veterinārārste - un, galu galā, mans zīmogs un mans paraksts Jšuus mīluļa vakcinācijas apliecībā arī maksā!!! Es mācijos 6 gadus, lai iegūtu diplomu, zīmogu un parakstu! Starp citu, arī vakcinācijas grāmatiņa ir jāprot aizpildīt pareizi! Ir tik daudz sīkas nianses, par kurām Jšu nemaz nezinat, bet gribat iteikt savu viedokli!!! Nesaku, ka visi veterinārārsti ir ideāli... Es neaizstāvu visus savus kolēģus... Taču... Neizsakiet viedokli par to, par ko Jums nav ne mazākās sajēgas... Es taču arī nekritizēju autoservisa darbiniekus, advokātus, pārdevējus, frizierus vai Jūsu profesijas specifiku...

ilmaars 27.08.2014

varsts - ne jau par jums kāds te sūdzas, bet par to, ka laicīgi neviens tajā klīnikā un adekvāti nespēja palīdzēt dzīvniekam beigt mocīties. Tagad šķiet ka visur, izņemot vēl zobārstus un dažus citus ārstus, vismaz ģimenes ārstiem ir uzspļaut, kas tev tur sāp un ko tu tālāk darīsi. Nauda griež pasauli. Tā lūk.

P.s. - autorei, vai dzīvniekam tagad viss kārtībā?

I Inesa Pirogova 01.01.2015

nevajag stāstīt, ka vetārsts pārbauda dzīvnieka veselības stāvokli pirms potes veikšanas.Viņam tas būt jādara, bet tā nav. Es, kā triju izstāžu suņu īpašniece, pirms potes veikšanas vaktēju savu suni...kādas kakas, vai nevemj...bet klīnikā pirms potes man ne reizes nav jautāts kā jūtas suns...

V varsts 05.01.2015

Veterinārārsts redz kā dzīvnieks jūtas. Ja būs kādas īpašas sūdzības, īpašnieks tās minēs, ārstam nemaz nejautājot. Tas, manuprāt, arī būtu dzīvnieka īpašnieka pienākums, ja viņam patiesi dzīvnieks ir svarīgs. Es neprasu, kā dzīvnieks jūtas, to es redzu un saimnieki man paši izstāsta. Man nekas nav jājautā. Nekur nav rakstīts, ka vet.ārstam būtu dzīvnieks jāizmeklē pirms vakcinācijas. Jābūt vispārējai veselības stāvokļa novērtēšanai, ko ārsts izdara, Jums nemaz nepamanot (tas notiek jau tiklīdz dzīvnieks ienāk klīnikā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes