www.sudzibas.lv LION Veterinārā klīnika Pievieno rekinam nevajadzigus pakalpojumus , ko klientu vispar nav ludzis

LION Veterinārā klīnika - Pievieno rekinam nevajadzigus pakalpojumus , ko klientu vispar nav ludzis

NEKADA GADIJUMA NEEJIET UZ KLINIKU KELDISHA IELA!
Jutāmies apkrāpti un ļoti neprofesionāli apkalpoti! Vedam savu kucēnu uz turieni, lai saņemtu attārpošanas tableti sunīša vēšanai uz UK, par ko ari konkrēti pateicam ārstei Margaritai Milcai. Daktere nerunāja ar mums, rakstīja kaut kādus dokumentus, pat nepaprasīja par sunīša veselibas stāvokli. Beigas piestādīja rēķinu par 3 reizes lielāku summu uz kādu bijām rēķinājusies. To paskaidroja , ka tas ir par suna apskati, prettarpu un pretbllusu zālēm, bet mums tādas nevajadzēja, vienīgi pret parazītu tableti mēs prasījām. (Sūtot suni uz Uk ir vajadzīgs specials sertifikāts no PVD) Kad mēs atgriezāmies reģistratūra, lai paprasītu , kur ir ielīme par saņemto tableti, reģistratore pateica, lai maksa 5€par tādu konsultāciju. Stadijas priekša ka Kristīne, savu uzvārdu neatklāja. Esmu totāla šokā par tādu attieksmi no šis klīnikas, jutos apkrāpta , varu iedomāties, ja sunītim būtu kāda kaite, kāds rēķins tad parādītos . Un ari pret parazītu tableti vienkaicigi ar pretblusu medikamentiem mēs negribējām dot pirms tala ceļa. Mīļie zvēru draugi, metiet likumu šai iestādei!

Papildināts Neapmierināts klients 05.11.2021

Mums nekas nav atrisinats, naudu atpaka neiedeva in suni ari neapskatija

05.11.2021