www.sudzibas.lv LION Veterinārā klīnika Cilvēks kas nevar uzrādit veterināra sertifikātu dod padomus

LION vet Nīcglales 2 Veterināra klīnika - Cilvēks kas nevar uzrādit veterināra sertifikātu dod padomus

Šajā klīnikā strāda kasiere blondiem, īsiem matiem un ''loti iedomīga un rupja. Kad nolēmu apmeklēt šo klīniku un jautāju pēc ārsta viņa pat nesauca, bet pati centās visu skaidrot nosākuma domāju ka ari viņa ir daktere,. Tik ilgi skaidroja ka sabojāja manai kaķitei hormonālo sistēmu ar nepareizu hormonālo tablēsu lietošanu. Kāke bija jauna 6 mēn. Par ārstiem neko nevaru teikt tad es nolēmu pajautāt viņai. Lai viņa uzrāda veterināra ārsta sertifikātu ja tik gudra. Protams atbilde es neko nezinu, es neko neteicu un sertifikātu neuzrādija. Tieši šis personas dēl es nolēmu neapmeklēt šo klīniku. Jo uzskatu ka viņa izlikdamās par profesoru dzīvnieku ārstēsanā deva nepareizus padomus nepasaucot ārstus. Bet es to jautāju, cilvēki mīļie neklausiet šo pārdevēju klausieties ārstos ja mīlat savus dzīvnieciņus.