www.sudzibas.lv Lingua+ Riga nemaksā par darbu, nodarbībām

Lingua+Riga - nemaksā par darbu, nodarbībām

Tik negodīgu firmu kā Lingua+Riga vēl nebiju redzējusi. Vadīju nodarbības, bet samaksu nesaņēmu, un līgums arī nebija noformēts, tik vien kā uz e-pastu atsūtīti līguma numuri. Kad prasīju samaksu par darbu- 2 mēn.- man tika paziņots, ka tieku atstādināta no grupu vadīšanas.

G

S Shamaim 15.11.2012

Es esmu firmas Lingua+Riga patstavīgā kliente. Esmu izņēmusi vairākus valodu kursus šajā mācību iestādē un turpināšu tur mācīties! Visi pasniedzēji ir ļoti laipni, kvalificēti un profesionāli. Mācību iestādē vienmēr ir laba atmosfēra un vienmēr es nāku uz turieni ar lielu prieku un gribi.

J Jānis699 15.11.2017

Kas pa figņu. Jūs laikam esat vecās krāpnieces meita, kura te komentē. Nekādu pasniedzēju tur nav, amatieri. Tiem gan nemaksā, gan nav kvalificēti. Kā tā vecā pasniedz angļu valodu un vēl raksta ar tik šausminošām kļūdām, tās jau vispār ir aiz robežām !

S Sultan Özveren 15.11.2017

tu esi melis

A tu esi bērndārznieCE, sultana sieva uz sūdīgā Subaru ????✌

R rix 13.01.2013

Piekrītu Guntai, par novadīto kursu samaksu nemitīgi jāatgādina centra vadītājai DArjai. Viņa tikai sola, ka līgumu izskatīs, naudu pārskatīs un tā paiet mēnesis, pienāk nākamais mēnesis un tad var cerēt, ka naudiņa beidzot ienāks kontā pēc neskaitāmiem atgādinājumiem. Darjas solītais, ka rēķinu par izpildīto darbu samaksā 10 dienu laikā kļūst par 40-50 dienām!.

P Poga 24.08.2013

Es arī zinu pāris pasniedzējus, kuri vadījuši nodarbības Lingua, bet samaksu par darbu nav saņēmuši.

J Jānis699 16.08.2017
Krāpšana

Nemaksā pasniedzējiem, izdomā 100 stāstus kāpēc, visu laiku fantazē par savu dzīvi un sakariem, beigu beigās atsakās no pakalpojumiem! Esmu jau desmitais cietušais no krāpnieces Ninas Nečepurenkovas

S Sultan Özveren 15.11.2017

We paid for Latvian lessons,We couldnt get our two lessons and the owner doesnt pay us back,She said that she would pay us back but now she Said rude things on the phone and closed it to my face.She doesnt answer her calls.We have been waiting for 3 months for her to pay back.Now she made it clear that she will never pay.

J Jānis699 15.11.2017

She's a complete witch, burn her