Lingua+ Riga - Krāpšana

Lūgums visiem pasniedzējiem uzmanīties/izvairīties no šī uzņēmuma. Nepatīkama un neprofesionāla attieksme no Ninas Andrejevas Puses (Sia Niko 4 U). Nesamaksāja par novadītajām norvēģu valodas stundām un beigās neatbildēja ne uz e-pastiem, ne sūtītajām ziņām.

Ar cieņu,
Oskars Barkovskis

02.08.2019

Vi vitols 02.08.2019

Ej meklē palīdzību valsts darba inspekcijā!
Skatos, ka te par šo firmu ļoti daudz sūdzību par algu neizmaksāšanu.

Ne Neuzvarama 05.08.2019

Visu, ko uzrakstījis Oskars Barkovskis, pēc mūsu domām, ir meli. Jai saņemtu samaksu par nostrādātajām
stundām, Oskars Barkovskis uzrādīja pienemšanas- nodošanas aktu ar 10 nodarbībām.Tajā pašā laikā students ziņo, ka saņēmis tikai 8 nodarbības. Pēc katras nodarbības students parakstās par saņemtajām nodarbībām.Diemžēl Oskars Barkovskis atsakās uzrādīt žurnālu, kur parādītos studentu nodarbības ar visiem tā parakstiem.SIA "NIKO 4 U" vēlas ieraudzīt žurnālu, lai varētu saprast, kur ir kļuda.