Lingua+ Riga - Krāpšana

Ņina Nečepurenko, SIA Niko 4 U ir krāpniece augstākā līmenī.

Valodu centrs tur nav nekāds patiesībā. Tā ir viena telpa, kura tiek īrēta biroju centrā. Tajā patiesībā netiek arī pasniegtas valodu nodarbības, jo piedāvātais klāsts ir plašs, bet pasniedzeju nav.

Ja kāds piesakās uz nodarbībām, tad viņa steidzīgi meklē pasniedzēju.
Tā arī es iekritu viņas lamatās. Viņa visu itkā pastāstīja, viss notika tik ātri tik ātri, ka pat acis nepaspēju pamirkšķināt. Sākumā ļoti draudzīga un laipna, bet beigās izrādās pēdējā.

Līgumu prasīju jau sākumā, bet katru reizi uz lekcijām viņai kaut kas ir atgadījies, tad slima, tad telefons saplīsis, tad tas tad šitas un tā līz kamēr lekcijas jau novadītas.
Es lekcijas vadīju pēc labākas sirdsapziņas un, manuprāt, darīju to ļoti labi, jo studentiem bija labi rezultāti. Man tas aizņēma daudz laika un arī naudas līdzekļu lai varēu šīs nodarbības novadīt, bet man tā arī nesamaksāja un sapratu, ka nemaz pat netaisījās maksāt.

Līgums, kuru viņa sagatavoja bija vienkārši briesmīgs - valodā nesaprotamā, bez termiņiem, bez summām. Nu pilnīgi bezjēdzīgs, tāpēc to neparakstīju, jo tajā bija nepieciešami labojumi. Viņa atteicās to labot un sāka mani zākāt.

Ir pagājuši jau 2 mēnešī. Viņa man vairs neceļ telefonu, neatbild, vienreiz atbildēja un neļāva man runāt, sāka lamāties rupjiem vardiem. Reāli pretīga vecene.

Tur ir vēl viena - tāda Liāna. Tā nav labāka. Viņa arī neceļ telefonu.

Arī studentiem neiesaku, jo attieksme pret studentiem arī nav īpaši laba. Viņai galvenais lai samaksā par lekcijām. Studiju līgums arī izskatās briesmīgi. Ja studijas bija par 10 nodarbībām, tad viņa pēkšņi viņiem pasaka, ka ir tikai 9 nodarbības. Visu laiku uzbāžas lai iet mācīties tālāk pie viņas. Mācību materiālus nenodrošina. Atsūtīja studentiem tikai pdf failu, kurš pašiem pa lielu naudu bija jāizprintē un jāsagatavo.

K

T TheChessPlayer 24.09.2019