AtrisinātaLinda Briģe - Krāpšana

Sveiki, vēlos padalīties, lai citi džeki neuzrautos! Cēšis dzīvo sieviete un uzdodas kā Linda Briģe, kura iepazīstas ar džekiem, lai pēc tam gūtu sev labumu un pazustu.
Pēc intensīvas sarakstes, cien. Linda izteica vēlēšanos, ka vēlas r18 diskus priekš sava Bmw, es neko nenojauzdams, nopirku viņai tos diskus, viņai sačakarējās autiņš, visu teica, ka diski vainīgi! Es kā normāls cilvēks, sameklēju citus diskus, nopirku. Pēc kā man pasaka, ka mašīna vispār nebrauks vairāk un viss. Cilvēks pazūd ar galiem. Rezultāts nauda iztērēta, prāts sačakarēts.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Adrians De Santo 06.09.2022

viss atrisināts

P Palīgs neskaidrajiem 30.08.2022

Negribi man arī jaunus diskus nopirkt?

A Adrians De Santo 30.08.2022

Ļoti uzjautrinoši, no priekiem pilnībā salēcos, kad izlasīju.
A Tu pazudīsi? :D

M Musulmus 30.08.2022

Man ir diski, varu pārdot tev! Vari pēc tam naudu Lindai iedot, viņa būs pateicīga.

ļ Ļoha Ogre Ciemupe 16.09.2022

Krāpnieks kas izkrāpj par auto remontu piemājas garāža ko sauc par servisu,pārdod mašīnas diskus kamēr tā ielikta pie viņa servisā,tad kad ar to nav gana,uzliek lietotas detaļas un izkrāpj naudu,kā arī auto tēlojot labdari piedāvā 18 diskus,kuri protams javalcē.Sapratis,ka darījums viņam ir ļoti izdevīgs un kārtējais cilvēks,kas nav mašīnu eksperts ir uzķeries,turpina savu viltību sarakstu Meistars,jeb kretīns atrodas Ogre un šķiet Ciemupe būve sev jaunu servisu. Šis cilvēks ir Artis Ungurs kas brauc bez auto vadītāja apliecības un patstāvīgā alkohola reibumā . Kauns.

ļ Ļoha Ogre Ciemupe 16.09.2022

Varbūt man tiesības nopirkt vari Arti Ungur?Es ar gribu braukt un dzert kā tu.

T taisnibascinitajs3 30.08.2022

Tev mašīnā ir displejs ar 2000 pikseļiem, bet žēl labam cilvēkam divus disku komplektus nopirkt?

A Adrians De Santo 30.08.2022

Moš tu pats viņai nopērc, ja tev tie labie cilvēki interesē. Tas, kas man mašīnā, tevi gan nevajadzētu kratīt!

J janisindriksons99 22.05.2023

Joprojām, tas pats stāsts Lindiņ čaļus apvedam.. :D Aprecies vienreiz un bērnus uztaisi, lai mammai prieks. Vēl šaubījos, bet kad pieminēja Cēsis, tad nostalģija parāva.

I Ilzīte32112357 05.09.2023

Tak divi laikam jau ir...
Bet pēc izdarībām nevienam kā sieva nav vajadzīga🤣