www.sudzibas.lv Līga Krima Tiesu izpildītāja nekorekta darbība

Līga Krima - Tiesu izpildītāja nekorekta darbība

Labdien. Vēlos vērst uzmanību uz Līgas Krimas darbībām savā tiesu izpildītāju praksē.
Viņa savā darbībā nepārbauda faktus bet uzsāk lietu balstoties un grābstoties pa tukšu gaisu.
Es Protams apzinos Limbažu tiesu sistēmu,bet vai tiešām ir grūti aiziet līdz pārsimtmetru tālāko iestādi un uzjautāt ko citās iestādēs par to domā un dara un kāda ir iesniedzēja/prasītāja vēsture attiecībā pret sistēmu Latvijā. Un arī to kā tiek apkrāpta valsts,slēpjot čekus un konta izdrukas. Arī Eiropas valstīs vajadzētu datubāzēs sameklēt. Paldies. Ceru,ka viņai reiz pieleks Ka Latvijā Latvieši ir godīgāki kā čigāni Limbažu rajonā!

K krimas nideja 19.03.2015

si sieviete ir kerta. nezinaju ka no bernunaudas var vilkt nost naudu. ta ir bernu nauda nevis mana alga

E Esmu sokaa 07.09.2015

Pilnigi piekritu.Vai drikst bloket vispar kontu ja uz to nak bernam piederosa nauda???Sanak ka tiek bloketa berna nauda ne mana, par ko berns vainigs?

L ligas draugs 05.11.2015

Es saku to pasu vina ir nekorekta, atsuta vieenu sumu un tad atrod peksni kad tu gribi sumu nomaksat, tad atsuta vel vienu rikojumu, loti necilveciga, un ja atrod kur slaukt slauc lidz beidzamajam un vel, bet tas nekas galvenais lai vinai laba veleba un dievs dot nodzivot lidz vecumdienam, un lai tam bernam kuram atnema bernu naudu tas vinai vecumdienas neizsistu spieki.

E Einars Hartmanis 28.01.2016

es ari esmu šoēts dēļ 30.71 man nobloķēja bankas kontu. man ir tikai viens jautajums KO VIŅA IR SAPĪPĒJUSIES.

M mado-nn-a 28.01.2016

Ne tikai Liiga Krima, bet arii citas tiesu izpildiitaajas taapat riikojaas. Ir zinaams, ka noblokee kontus un piesavina pensijas, kaa arii beernu pabalstus.
Latvijaa viss notiek, la izniicinaatu pilsonus.

S Sarmīte Cīrule0 22.03.2016

Viņa man atsūtīja vēstuli par it kā notikušu tiesu, kur es nemaz nedzīvoju un tagad esot jāmaksā 40 EUR. It kā lieta notikusi pirms 11 gadiem!!!

sinccha17 14.11.2017

Piekriitu sudzibai par Krimu.
Mammai no vienigas ienakosas naudas- 140e invaliditates pensijas , aizlika ciet kontu , rezerveja 2x 10e=20€. Ka skiet Krimai ka lai cilveks samaksa elektribu, televiziju, u.c.maksajumus? No ka , lai cilveks izdzivo?
Man ari ir paradi, nedodievs manu bernu naudas kontu blokees.. Limbazu puse , loti daudz cilveku sudzas par Krimu.Nesaprotu , kapec neviens neiet talak ar sudzibu?..lai sito izdzimteni atstadina no amata!Vina reali ir ar putniem..citas tiesu izpilditajas vismaz nak kautka preti, maksa kaut 10e menesi...Bet sitai rīklei jau ar kapeikam par maz..ja nemaksa 30 un 40e kaa minimums,taa nemaz pretii nerunaa!

V Valdis Taube 31.01.2018

es ari piekritu par ligas krimas atlaisanu no darba vina man visu algu atvilka 400eiro un uz konta atstaja 0.52 centus tad sanak ka vina visu naudu baz sava kabata man ari dzivoklis jamaksa ire 250 euro menesi un jaed. vina iedomajas ka vinai vajag izdzivot vinu vajag vienkarsi atlaist no darba un viisa problema

E Evita11117 31.12.2017

Tiesi par šo sievieti gribeju rakstīt sūdzību,bet skatos kad tādas jau ir pietiekoši.Par šo cilvēku esmu šobrīd ar visiem.pierādijumiem vērsusies tiesu izpilditāju padomē ar sūdzību,vērsusies pie juristes,jo viņam parkāpj loti rupji likumus.Viņa ir tiešām nekorekta un sajūta bija tāda kad runājot ar viņu, vina vispār nepārzin nevienu likumu.No bērnu naudas,no bērnu uzturlidzekļiem vispār neko nedrīkst atvilkt.Viņa apķīlāja manu kontu,kur skaita mana darba algu,kas nav pat minimālā alga un parējā naudiņa bija bērna uzturlidzekļi,ko parādiju viņai ar konta izdruku no bankas...Sanāca kad visa naudiņa kas bija bērna uzturlidzekļi viņa piesavinajās sev,jo no algas nebija iespējams neko atvilkt.Parādot konta izdruku kad kontā tiek ieskaitīti berna uzturlidzekļi vina kategoriski atteicās atbloķet kontu.Ta kā šīs sievietes bezjēdzīgām darbībām un nekorektajai rīcībai un likumu neievērošanai tiks darīts gals.

H HHHHH77 27.01.2018

Kur var griezties sūdzēties un rīkoties pret šo personu?
Man piemēram ir 80% klāt pie jau parāda summas.Vai tas ir korekti,likumīgi!

K Katrina7777 24.04.2019

Tas nav korekti. Procentus tiesu izpildītājs nedrīkst vairāk piedzīt nekādus pēc tiesas nolēmuma, tik cik amata atlīdzības taksi no piedzenamās summas. Sūdzēties var tiesu izpildītāja padomē. , mājaslapā ir norādītā informācija. , gan rakstiski gan vēstules veidā. Nevajag klusēt un samierināties, jo ja cilvēki nesūdzās kā tiesu izpildītāju padome, kad uzrauga tiesu izpildītāju rīcības var zināt kad tiesu izpildītājs nerīkojās pretlikumīgi, ja sūdzības nav saņemtas. Viņi reaģē uz sūdzībām, un domāju tādas darbības kādas veic viņa viņai nebūs tikai rājiens un naudas sods, bet kad vairāk. Sadi cilvēki tikai turpina strādāt un muļķot cilvēkus. Ja esam parādnieki tad tad nenozīmē kad tiesu izpildītajām nav jāievēro savi likumi, bet viņa izdoma kkadus neeksistējošus savus likumus un mēģina tos iestastit cilvēkiem lai tikai pēc iespējas ātrāk piedzītu savus procentus!

Tādai ka Līgai Krimai derētu iedit mizā. Tad varbūt sāks domāt ar galvu.

M m2 07.05.2019

Nezinu gan. Mana pieredze ar viņu pozitīva. Nobloķēja kontu (protams, vainīgs esmu, parādnieks) sazvanīju, izstāstīju, ka labāk es labprātīgi maksāju katru mēnesi par 5EUR vairāk viņi un ātrāk dzēšu savas saistības, nekā tos 5EUR katru mēnesi atstāju bankai, kas gala rezultātā summējās veselā viena mēneša maksājumā.
Viņa piekrita, kontu uzreiz atbloķēja un dzīvoju kā cilvēks. Protams regulāri veicot maksājumus par kuriem vienojāmies. Un pat bija viens mēnesis, kad varēju iemaksāt mazāk. Par to telefoniski informēju, viņa piekrita. viss bija ok.

Man personīgi pamatīga dusma uz Līgu Krimu. Viņa nokāsa tā jau mazo naudiņu man pazīstamai gados vecai un slimai kundzītei Ernai Pētersonei. Ja man radīsies iespēja fiziski izreiķinaties ar Līgas Krimas. Es to izmantošu. Mani kaitina arī Oksana Soboļeva Lana Ukrija Kaļinovska. Ar savējo patvaļību viņu rīcība manī izraisa naidu.