Līga Krima - Krāpšana

Manam dēlam, ir divi administratīvie sodi, katrs 10€ apmērā, tiesu izpildītāja Līga Krima, bez tiesas lēmuma ir bloķējusi dēla kontu, un jau otro reizi devusi rīkojumu bankai, samaksāt komisijas maksu par rīkojuma izpildi. Tiesu izpildītāja pieprasa atlīdzību 108€. Vēlos atgūt savus 42€ kā arī atbloķēt dēla bankas kontu. Ar cieņu maija zariņa.

Dainis 26.02.2018

Varbūt tomēr laiks, dēlam pa ausi uzšaut?

Kolta 26.02.2018

Mammītei jārisina izlaistā puisēna problēmas! :)

M MaijaZarina 26.02.2018

Nav izlaists,kam jaunībā negadās uzpīpēt un tikt pieķertam?Runa neiet par to,viņš par to jau ir saņēmis aizrādījumus.Runa ir par to,kādā sakarā nepilngadīgam bērnam var nobloķēt kontu,un noņemt viņam no konta naudu,ja viņam nav pašam savu ienākumu?Savas audzināšanas stundas atstājiet saviem bērniem.

S SarmaSash 09.11.2018

Līga Bleija arī ir negodiga. Ievilina sava sekta un iesedzina cilveku nebeidzama apliu no kura neiespejami tikt aaraa!