Liepajas csdd - Krāpšana

Sveicinati. Tada lieta jau 3 reizes esmu bijis kartot csdd braukšanas exsamenu. 1 reizi bija virietis kurs pienema exsamenu. Visu laiku ar kko nebija apmierinats. Es braucot pa sawam esot neuzmanigs. Tad saka runat par mistisku vietu kur esmu parbraucis pari nepartrauktai linijai. Krustojuma itka nepareizi nogriezies. Bet tur biju pareizi nogriezies cik noskaidrojas pec konsultacijas ar instruktoru. Tiesibas neizsniedza. Meginaju ar otro piegajienu. Patrapijas atkal virietis bet cits. Slaveja ka braucu labi jau itka pierada pie manas brauksanas plusma ieklavos viss bija labi! Kapec neizsniedza tiesibas nesaprotu! Tatad atkal nenokartots! 3 meginajus patrapijas sieviete. Nu nobraucu eksamenu. Un atkal nenokartots! Sieviete skaidro ka nemakot uzsakt braukt nemaku iejusities. Brauksanas plusmaa laigan braucu uz atlauto atrumu 50-55km/h. Vinai skita pa lēnu. Tad apli nepareizi esot iebraucis. Uzbraucis itka uz bruģi ieksmalaa. Kur tadu momentu atkal neatceros.. Pec manam domam liepajas csdd labi uzpelnas uz jaunajiem autobraucejiem. Jo pec pirma exsamena nenokartosanas nenemu papildus brauksanas un nu peksni kartojot otru brauksanas exsamenu braucu pietiekami labi bet ne tik labi lai man izsniegtu tiesibas. Un tresaja reiize atkal es braukt nemaku. Pec nostastiem dzirdets ir ka csdd liepaja ne pirmo reizi sadi smauc jaunos braucejus kas censas nokartot eksamenu! Nezinu ka atrisinat sadu problemu!

Dainis 06.01.2018

Neredzu pilnīgi nekādu jēgu eksaminatoriem jūs iegāzt, visticamāk pats esat pārāk augstās domās par savām braukšanas spējām un tas ir vissliktākais, kas var būt..

veesaa007 06.01.2018

Ko nozīmē "Es braucot pa sawam esot neuzmanigs"? Varbūt tomēr labāk ir braukt pēc ceļu satiksmes noteikumiem, nevis "pa savam"? Un pirmais auto būs BMW?

S stekers 08.01.2018

Visās csdd eksāmenu mašīnāsir kameras, ja tu domā ka esi pārgudrs(a) lūdzu raksti uz csdd lai izskata tavu braukšanas video priekšniecība un tad runā kā tu brauci un cik nekompetenti vai kompetenti bija eksaminātori

TasEsLV 08.01.2018

Nu aizbrauc uz citu CSDD un sapratīsi ,ka problēma nav ar CSDD.

S Smoke7 25.02.2021

Liepājas CSDD slaucēju kantoris. Viens pamuļķis vispār nemāk laicīgi pateikt, kur jāgriežas krustojumā, turklāt pasaka 10 metrus pirms krustojuma, vai vispār stāv klusu un pēc tam stulbi prasi: kāpec te nogriezies? Turklāt klusi to saka, un visu laiku kautko streso. Otrajam uzdevums ir VISUS izgāzt figurās, lai varētu atrāk beigties eksāmens un varētu turpināt sēdēt telefonā. Turklāt, ja izkrīti stulbi smaida kā saulīte, diena izdevusies losim. Trešais pateiks: labi brauc, bet tiesības nevaram iedot, nedroši brauc - WTF, kas tas par murgu. Ja ir iespēja, meklējiet citā pilsētā, kur likt eksāmenu. Katrā ziņā COVID laikā CSDD negrib dot tiesības, jo jauni potenciālie braucēji autoskolās nemācās, bet CSDD ēst vajag, tādēļ ver tik maciņu vaļā un nāc vēl. Jo labāk ir vairākas reizes izkrist eksāmenā, jo tiesības tak gribās, nekā vērt to CSDD bodīti ciet!