Liepajas csdd - Iegāzšana

Sveiki, 23.05.2022 kārtoju vadīšanas eksāmenu otro reizi, pirmajā izkritu manas vainas dēļ, bet runājot par otro…. Braucu Liepājā no universitātes puses, apstājos pie luksofora, sagaidīju zaļo gaismu un nogriezos pa labi, redzēju ka gājējiem ir zaļā Gaisma un palaidu arī tos un braucu tālāk, neilgi pēc pārbraucu pāri gājēju pārejai un instruktors Saka ka tur bijusi “sarkanā Gaisma” nedaudz apstulbu, jo braucu pēc noteikumiem. Tā mistiskā luksofora dēļ izkritu + eksāmena beigās pateica ka par to esot 4 soda p. Vēlējos paziņot ka Liepājas Csdd ir tādi instruktori, kas izdomā paši savus noteikumus un viņu tendence ir iegāzt uz šādām mistiskām lietām.

TasEsLV 25.05.2022

csdd brauciens tiek ierakstīts, raksti viņiem, apskatīsies video. ja nebija sarkanā gaisma, tad jau nav problēmas.

M Megija 25.05.2022

Viss tiks darīts, uzrakstīju sūdzību, lai pārējie uzmanās ;)

V vitols 25.05.2022

Mums nevajag tādus šoferus,kuri uz ceļa abstulbst,kā pate raksti savā sūdzībā,ka ar tevi tā ir noticis.

M Megija 25.05.2022

Apstulbu, jo zinu ka izdarīju pareizi un man bija jāpabeidz savs manevrs! Mums vajag godīgus instruktorus. :)

M Megija 27.05.2022

Situācija atrisināta! :)