Liepājas Autobusu Parks - Apčakarēšana

Jautāju autobusa biļeti uz konkrētu laiku un vietu man atbildēja ka autobusu uz šo vietu un šajā laikā nav precīzāk no Liepājas uz Talsiem 15:35 pat no saites 1188 parādīju ka šis autobus kursē. Tad man piedāvāja autobusa biļeti uz Talsiem bet 18:05 un Domāju ka nav variantu un nopirki biļeti par 6.50 . es gaidīju autobusu un pēc neilga laika manis paredzētājs autobuss 15:35 Tome ieradās kāpu iekšā autobusā un nopirku jaunu biļeti par 6.10 un es jutos apkrāpta un zaudējumos dēļ šī gadījuma.

26.01.2020

26.01.2020

N

M Maijpuķīte89 27.01.2020

Personības dubultošanās? Rakstāt kā sieviete un parakstaties kā vīrietis.
Gandrīz trīs stundas grasījāties sēdēt autostā(pie tam ārā kur pienāk autobusi, ne sagadīšanas telpā)?
Un kur bija problēma izstāstīt šoferītim jūsu problēmu? Liela iespēja, ka nebūtu jāpārmaksā.