www.sudzibas.lv Lidl Slikts serviss

Lidl - Slikts serviss

Kases pārdevējas atkārtoti nerunā valsts valodā, un ne viena vien, pat principiāli izliekas ka nesaprot jautājumu! Līdz brīdim kamēr neesi atkārtojis jautājumu krieviski! Kas tā jums tur ir par pašpolitiku darbinieku izvēlē? Lidl ir labs vācu veikals. Esmu nodzīvojis 10 gadus vacījā. Tur ir daudz krievi, viņi visi runā vāciski!

23.07.2022

B Bez_vārds 23.07.2022

Šeit ir citi krievi! Politiski kreisi noskaņoti un absolūti nelojāli šai valstij. Un briesmīgākais ir tas, ka daudzi latvieši paliek tieši tādi paši, taču runājot par doto sūdzību, veikalos vispār ir pārdevējām valodas problēmas. Tikai rodas jautājums, kā var pieņemt darbā, ja valodu nesaprot, kaut sludinājumos gan stingri tiek prasītas visādu valodu zināšanas. Protams, nebūs tad kas strādā, ja arī tādas netiks pieņemtas. Bet šī tēma ir veca kā pati latvija.

Chikibriki 23.07.2022

Tak brauc uz savu Vāciju atpakaļ :D

Good Intentions 23.07.2022

Atradis ar ko salīdzināt. Atnāci pataršķēt ar pārdevējiem? Jebkurā gadijumā labāk tā nekā ciet vai pašapkalpošanas kases - varbūt vispār ukraiņi.

Good Intentions 24.07.2022

Nevienu neaizstāvu, bet kādam ir jāstrādā.

A asdasd123 23.07.2022

смею вас разубедить , но скорее всего на кассе вас обслуживали украинцы потому , что местных русских не берут на работу без языка :D