AtrisinātaLIDL - Reklamas

Var lūdzu beigt tik daudz likt tas reklāmas ar Lauri tie iku vnk jau vēriens nāk ik pēc 5 sekuntem

15.05.2026

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nezinama123 17.05.2026

Nekas netika atrisināta

N

Komentāri (3)

N Nezinama123 15.05.2026

Tik tiešām bikšu pa daudz tas reklāmas

S Spuris 16.05.2026

Tas saucās - agresīvā reklama uz kuru parasti uzķeras naivi cilvēki . Taci Lidl vajadzētu padomāt par produktu piedāvajumiem Latvijā . Nav daudz labu produktu kā tas ir citās valstīs .Kā arī vispār citus par veiktiem pirkumiem pēc tam parasti ir no konditorijas 1 produkts bez maksas . Mēdz būt arī no augļiem ,dārzeņiem ,garšvielām . Un arī par cenām kuras nemaz nav tik zemas ka citur ,kur algas ir daudz augstakas .

N Nezinama123 17.05.2026

Labi bet es nesaprotu ik pēc vienas citas reklāmas liek iekšā to Lauri Reiniku skrienu to dziesmu vienā reizē skaitīju 10 reizē nju tiešām vemt gribas

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus