www.sudzibas.lv Lidl Slikts serviss

Lidl - Slikts serviss

Esmu bijusi lidl veikalā gan Rīgā, gan Jelgavā. Jutos nepatīkami pārsteigta, augļi, cenas, produkcija, tas, protams, viss kā nākas, bet attieksme, ko novēroju pret darbiniekiem. Darbinieki izskatās saguruši, bet joprojām cieņpilni izturas pret klientiem. Saprotu, ka darba ir daudz un tas ir smags, bet noteikti iesaku piedomāt pie šī, jo man kā klientam ir svarīgi, cik smaidīgs apkalpojošais personāls mani sagaida! Paldies jaukajiem Lidl darbiniekiem, kuri tiešām sagaida ar smaidu, lai arī nenoliedzami ir redzams, ka cilvēki ir pārguruši!

09.02.2022

G Gulbenietis 09.02.2022

Maximā cilvēki ir tik pat noguruši, tikai kabatās vējs šalc ;). Par lidla algu vismaz var kaut ko nopirkt, plusā komunālajiem un degvielai. Šeit runāju par tiem, kam dzīvoklis ir savs.

A asdasd123 09.02.2022

да , а если нету своей квартиры тогда псц - аренда + комуналка всю зарплаты сожрут .

A asdasd123 09.02.2022

это современный капитализм - все в порядке . хлопковые поля на новый лад .

K Klientsapmierinātais 09.02.2022

как-то, правда

K Klientsapmierinātais 09.02.2022

Piekrītu Jums! Domāju, ka ne visiem strādājošajiem ir savs dzīvoklis, tāpēc skumji noskatīties, ka cilvēki skrien, bet attieksme diemžēl skumja par tādu algu, kāda tā ir. Tomēr par to, ka maximā ir vējš kabatā, pilnīgi precīzi!

G Gulbenietis 09.02.2022

Bez savas kustamās un nekustamās mantas mūsdienās grūti iet. Tad, ja vēl 300 uz īri, ar šo algu ir stipri par īsu ;).

L Leo Ernstsons 18.02.2022

Caur sejas masku, baigi redzat ka darbinieks smaida 🤦‍♂️🤣🤣