www.sudzibas.lv Lidl Slikts serviss

Lidl - Slikts serviss

Lidl veikala veido rindu ar maziem bērniem atsevišķi. Kas liek gaidīt ilgāk pārējo rindu. Pandēmijas laika vispār nevajadzētu ņemt bērnus uz veikalu un aizliegt ieeju veikala bērniem. Ticiet man ja saslims bērns tad var sanākt tiesāšanas ar kādu no vecākiem.

10.10.2021

Papildināts Lelde50 11.10.2021

Nepietiek jau ar to ka ar berniem lien bez rindas. Bet vel vairaki izmanto pazinas vienu un to pasu bernu. Maza pilseta to viegli pamanit. Un vel paradta rinda pardodas par 5 eiro. Tad vel tantinas stav prieks pazinam . Diez kas nav ja tu stavi 2 stundas un tev prieksa aizlien 10 cilveki- tantinas radi un radini. Vajag ieviest ka banka kartas numurinus.

MURAKAMI 10.10.2021

Jā nav ar ko atstāt mājās sīko pizģuku, ko darīt? Nevajadzēja dzemdēt, jā? Tikai brauc ar saviem ratiem sabiedriskājā... Vietu aizņem. Nav piķa vāģim - nav ko vairot nabadzību.

I ilrgjefiho 10.10.2021

Cik cilvēki ir dumji, ārprāts. Ko tu tur lien, tev veikalu nepietiek?

G Gulbenietis 10.10.2021

Autore, ej izguli dzērumu :D

X xctaps 11.10.2021

Ak jel ... histēriķe, nepatīk stāvēt rindā, ej uz citu veikalu ...

B baltmaize 11.10.2021

Tas ir tikai normāli, ka cilvēkus ar bērniem laiž pa priekšu. Ja tev tas traucē, dodies uz veikalu, kur rindas nav.
Bērniem aizliegt ieeju veikalā? Tev visi mājās? Neesi iedomājusies, ka varbūt daudziem nav to bērniņu kur atstāt? Varbūt gribi pieteikties viņus pieskatīt, kamēr vecāki veikalā?

G Gulbenietis 11.10.2021

Ej uz maximu, nebūs baigā rinda jāgaida. Ja nav kur bērnu likt, var uz mājām paiku pasūtīt ar piegādi. Pats esmu batjka un apzinos, ka bez rindas līst nav smuki. Ja gribi līst bez rindas, tad tas ir nesmuki pret citiem. Vietu autobusā es mammām, kas ir gaidībās, vienmēr dodu, kas gan ir cits jautājums.. Rēzeknes lidlam vakar braucot garām nevarēju saprast, kur Latvijā ir tik daudz neremdināmu mērkaķu :D. Pusdienu ziedot rindās, lai tiktu pie lētabanāna :D. Tur rindā babiņas cienījamā vecumā gaida un nepīkst..

Y Yannis 28.12.2021

Ja ir slikti laika apstākli, tad par bērna veselību atbildi tu, nevis veikals, jo veikals tev neliek stāvēt Rindā.