www.sudzibas.lv Lidl slikta kvalitāte

Lidl - slikta kvalitāte

Reklamētais jau sen vairs neatbilst realitātei par cenām, taču viens no nedaudzajiem produktiem, ko biju iecienījusi bija rudzu maize ar sēklām, kura bija tiešām garšīga un, pats galvenais, bez pievienotām visādām kaitīgām piedevām. Jā, tā pēc dažām dienām tiešām palika mazliet cietāka, taču tas absolūti netraucēja to baudīt. Diemžēl, kopš neilga laiciņa tās konsistence ir mainījusies-tā arī vairāku dienu laikā joprojām ir kā vate. Sāku pētīt sastāvdaļas un konstatēju, ka ir pievienots maltodekstrīns, viela, kas palīdz saglabāt maizi mīkstu, taču nav tā ieteicamākā regulārai lietošanai.
Skumji. Maizīte ir vienkārši saķēzīta. Par to, ka ar visām šīm piedevām ilgtermiņa uzglabāšanai, it kā izskata uzlabošanai utt, tiek b0jāta mūsu veselība, turklāt šajā gadījumā maizīte ir nevis uzlabota, bet gan sabojāta.

13.08.2023

D Deceperina 14.08.2023

Cepiet pati maizi, kur problema

S Sarma Rasa 24.08.2023

Piekrītu -ja agrāk-kopš atvēra veikalu Liepājā - maize pēc pāris dienām nobrieda un sāka kalst,tad tagad tā sāk pelēt . Arī pievienoto graudu daudzums ir kļuvis redzami mazāk.