www.sudzibas.lv Lidl Slikta attieksme

Lidl - Slikta attieksme

Sveiki!
Šodien iepirkos lidlā un protams, paņemu ratus, stāvēju un izvēlējos preces, un tad pēkšņi, maniem ratiem uzskrēja virsū darbinieks ar savu darba inventāru pārvadājamo ierīci, kurā pārvadā produktus pa veikalu, mani rati tika brutāli aizķerti un aizsitās uz otru pusi. Ar milzīgu troksni. No darbinieka nekādas atvainošanās vai nekas tāds nebijis dzirdams. Tikai klusēja un skatījās.
Paldies.

07.05.2023

Īsts iemesls sūdzībai!
Tik turpināt, īstā latviete!
Par to mēs jūs un mīlam!

Dusmīgais Ainārs 07.05.2023

Jāraksta saskaņotais paziņojums 👌

S sannas 07.05.2023

Ak šausmas, viņš noteikti brīnījās kas tā par dīvainu būtni, kas nedod ceļu personālam. Pašai neienāca prātā, ka Tu aizšķērso ceļu darbam un tev ir jādod ceļš, jo tā nosauktā ierīce ir smaga un viņu nevar sekundes desmitdaļā apturēt.

Pepe58 08.05.2023

Pirmkārt mani rati stāveja pašā malā nolikti un tika, aizķerti no sāniem. Mani rati nestāveja ceļa vidu. Otrkārt, labi ka man ratos nebija nekas plistošs, ka olas vai kruzes.tad gan bhtu ieplisis vai sasplisis, kas deļ, darbinieka vainas. Un viņš varētu maksat.

Pepe58 10.05.2023

Es ieteiktu šim ''sannam'' neatbildēt un nestāstīt detaļas. Tāpat ir skaidrs, ka komentē neizglītotie un tie, kas nevēlas saprast, bet tikai izteikt aizvainojošas lietas. Neizglītotos un agresīvos diemžēl neviens nepārliecinās. Es ieteiktu pat nelasīt. Nav pat tā vērti, viņus nopietni nevar uztvert.

Velvetpopstar 08.05.2023

Visi ļauni prert Pepe. Apceļ uz katra stūra.

S sannas 08.05.2023

Paskaties pati savu profilu. Pat Lidla apsargs vainīgs. Un nevajag sev glaimot, uz tādu zosi viņš neskatījās. Kā tur grīdas tavā kāpņu telpā? Gan jau pati no savas alas met mēslus kāpņu telpā. Tikai vainīgs kāds cits

Pepe58 09.05.2023

Manis pec vari ieskriet... Mani pilnigi nesatrauc, ko tadas goves ka tu te raksti. Vari necensties un nepuleties tā. Uz mani tas neatsāj iespaidu. Seja gadijuma tev nav uzpampusi no šo komentu rakstıšanas?
Kā tev ar smadzeņu darbību? Nav apstājušās funkcionēt?

R RXX 09.05.2023

Ko jūs apceļat cilvēku. Pepe58 ir kvēla iepirkumu ratiņu, olu un krūžu tiesību aizstāve. Brutāla vardarbība pret Lidl iepirkumu ratiem NAV attaisnojama!

Pepe58 10.05.2023

Uztaisi joku lapu labāk! Un tur raksti asprātības, neaizmirsti mums atstāt linku!