www.sudzibas.lv Lidl Slikta apkalpošana

Lidl - Slikta apkalpošana

Sveicināti. Pagājušo nedēļu iepērkoties Kauguru lidl un pie kases norēķinoties, mani apkalpoja rupja kasiere, kuras vārdu piefiksēju viva vai vaiva, tieši neatceros. Viņa tās preces grūda tā ka nolidoja pāri lentai. Un ar tādu žestu no maisiņa izbēra to preci, sieriņus un atpakaļ vairs neielika. Bet šī ir otrā reize kad viņas attieksme pret klientu ir graujoša. Jo iepriekš paprasīju tieši šai pašai darbiniecei kur atrodas mērce tomātu, viņa man norādīja tikai virzienu un norūca "vai tad tur nav? "negribas tur iepirkties.

19.09.2022

A Anonīms09 27.07.2022
Produkta bojājums

Aizvakar Tukuma lidl veikalā nopirku sēņu picu kura laikam bija kādu laiku pastāvējusi, jo šobrīd visas pazīmes liecina ka esmu saindējusies.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022

TasEsLV 20.09.2022

Ja viņa sēž pie kases, vajadzēja aiz rociņas aizvest un parādīt kur atrodas tomātu mērce pluss sniegt atsauksmes? Tam ir domāti zāles darbinieki vai arī var pameklēt ilgāk par pāris sekundēm, jo tomātu mērcei parasti ir atvēlēti vairāki plaukti un grūti neredzēt.

R Raimonda Riekstiņa 20.09.2022

Bet cik noprotams no sūdzības ka tā pati kasiere ir tanī brīdi arī bijusi zāles darbiniece.Vai tad viņi nav visur?Gan zālē,gan kasē.