www.sudzibas.lv Lidl Sapuvuši produkti (zivis)

Lidl - Sapuvuši produkti (zivis)

Man jau bija viedoklis, ka lv lidl ir stipri savādāks, nekā lidli, kurus mēs apmeklējām citās valstīs! Un beidzot, saņemu tam apstiprinājumu - 31.12.2023, aizmirsu nopirkt citronu, tāpēc, pa ceļam uz mājām, nolēmu iegriezties lidl prušu ielā! Ejot pa veikalu, ieraudzīju laša fileja iepakojumus, ar izlietošanas termiņu 02.01.2024! Cena man patika un es šo prēci iegādājos!, šodien (02.01.2024) , gatavojoties gardām vakariņam, tikko attaisot iepakojumu, uzreiz sapratu, ka zivis iepakojumā, ir sāpuvis jau vairākas dienas! P. S. Cilvēki, esiet uzmanīgi - lidl lv, nemaz nav tie veikali, par kuriem jums stāstīja tie, kuri apmeklēja lidl eu! P. P. S. Ja kantorim, būs šaubas, ka es tajā veikalā biju un nopirku lt izcelsmes (uab gonas) draņķi, šeit ir mans, jau bijušā klienta numurs 77710007019941634.

02.01.2024

S sannas 21.02.2024

Lidl vainīgs, ka neprati mājās attiecīgi glabāt zivi?