www.sudzibas.lv Lidl Обман, завышенные критерии

Lidl - Обман, завышенные критерии

Всем здравствуйте. Сейчас расскажу про компанию Lidl, по поводу приёма на работу. Дело было так: после подачи cv на должность работника склада. Звонит компания Lidl и предлагает работу за 7.5 евро в час (брутто) на склад Lidl. И начинает рассказывать про мои обязанности. Работник должен комплектовать товар, загружать и разгружать фуры, подметать склад, работать в холодном помещение при температуре +3 градуса. Плюс ещё не платят за overtime, предлагая такую же ставку, тем самим нарушая закон. Людей за 45 не берут на работу.

Papildināts Valdemarsss 26.12.2020

Компания нарушила закон о работе,по поводу сверхурочного времени,предлагая такую-же ставку.А по закону должны доплачивать от +50 до + 100 процентов от ставки.

V

Komentāri (15)

M Mego izmeklētājs 26.12.2020

Piedävāja? Bet jūs līgumu parakstijat?

L Lana Deina 26.12.2020

Arī nosūtiju cv (vairāk intereses pēc) , zvanija, arī 6 eiro bruto stundā. Bet mūsu darbinieks ir universāls. Jūs vienu dienu kā kasieris, pēc tam kā apkopēja, pēc tam ar maizi pie krasnis, vel kā kravējs (pofig kada dzimuma komplekcijas un Veselības stāvokļa) būs jācilā kastes ap un virs 20 kg. Viņi tur vispār, vai kā. Jo tīri cilvēcisks faktors - viens, varbūt, nevarēs tikt galā ar kassi, cits, nekad neies pildīt apkopējas pienakumus, vai smagumus cilāt. Viņi nevar likt dažādiem cilvēkiem pildīt vienus un tos pasus pienākumus. Tā būs baigā laža. Vai nu beigas tur savaksies darbam tīri tadi bezizejā esosi bezdarbnieki, studenti, labakajā gadijumā, kam vienalga kā, ka tik maksātu. Marasms. Gribās īstenība apskatīties kā tas realitātē būs.

L Laipnais 26.12.2020

Varbūt tomēr tur savāksies cilvēki, kuri māk darīt vairākas lietas, nevis darīt konstanti tikai vienu lietu? To sauc par profesionālismu. Man būs prieks, ja tur nestrādās kādi bomži un neizglītoti cilvēki, kuri nevar izdarīt dažādas vienkāršas lietas. Jums neprasa programmēt kaut ko, bet ar kasi strādāt un grīdu saslaucīt. Un ko nozīmē - nekad neies pildīt apkopējas pienākumus. Tie cilvēki, kuri nekad to nedarīs - tiem iegūst augstāko izglītību un strādā vadošos amatos. Visi pārējie darīs to, ko viņiem teiks.

I Ireneta 26.12.2020

Grīdas slaucīšana - apkopējas darbs,ja cilvēks iet par piem.kasieri,tad viņam ir jāstrādā ar kassi,piekases zonu un kases dokumentāciju,bet grib 10 profesijas vienā,par vienu algu.

N Nils .p 03.10.2021

6€ stunda pirms nodokla tas tresa dala nost sanak stradasi tiri 3- 3,50 h stunda uz rokas nu nu kuram velme stradat plus minus sanemt 500-700€ musu laikos ka tadu naudu pienemsim gimene izdzivot nevar

G Gulbenietis 12.01.2022

6 eur h priekš lidl ir maz. Tātad jau viņi rēķinājās, ka būsiet neuniversāls strādnieks. Var un arī salasa labus strādniekus. Reti kurā mazā amatā tur 1k nesanāk uz rokas. Apmaksā gan viņi visas h, izņemot pīpēšanas un tupzjika laiku. Cilvēki iet no normāliem amatiem uz turieni strādāt. Protams, ka ir gan daudz darba, gan laba samaksa.

A asdasd123 26.12.2020

и что я что-то проблемы не увидел ? 7.50 в час какбы и без сверхурочных ставка выше , чем в любой другой латвийской фирме , держу в курсе .

K Krocokot 26.12.2020

Ха-ха, Lidl ещё не открылся, а уже пошли жалобы.
Представляю, сколько их будет, когда магазины начнут работать!

A asdasd123 26.12.2020

жалуются просто те , у кого были слишком большие ожидания , что их на работу возьмут , а оказалось , что в стране нету работы и на каждое место по тыще желающих . эти же думали , что им будут 6 евро в час платить за красивые глаза , а окажется , что пахать за эти 6 евро придется только в путь .

V Vikingstad 27.12.2020

Kas Lidla njem darbaa tikai liidz 45 gadiem? Kas tas veel par diskriminaciju?

н Наталья_1049 27.12.2020

Отличие Лидл от других компаний: работник является универсальным, выполняя все функции, которые необходимы для функционирования магазина; работник интенсивно и с энтузиазмом работает всё своё рабочее время; не делается различий по половому признаку, если предусмотрена работа с тяжестями. Много лет назад из-за специфики работы вообще не видела женщин в магазинах Лидл в Ирландии, сейчас их половина. В Ирландии в Лидл желающих работать больше, чем вакансий из-за хорошей часовой ставки, оплаты сверхурочных. Также моя приятельница, у которой муж уже много лет работает в Лидл, сказала, что у него контракт на 30 рабочих в неделю и если вдруг работодатель не может обеспечить его полностью этими часами, то всё равно полная оплата ему гарантирована. Думаю, что большие боссы данной компании не в курсе, что менеджеры, которых здесь сейчас набрали, решили не оплачивать сверхурочные, тем самым нарушая законодательство.

L Lana Deina 02.01.2021

Tieši tur arī ir darbs ārkartīgi neizglītotiem, vienaldzīgiem pret savu veselību un ārējo izskatu cilvēkiem.Apkopēja- ir apkopēja, un krāvējs- ir krāvējs, neies neviens adekvāts cilvēks gan pie kases, gan ceptuvē, gan podus tīrīt, gam kastes ar bananiem cilāt .

A aivars aķis 07.10.2021

Draudzīgais kolektīvs, kas pārvēršas par aunu baru! Viena tantiņa blēj (ar maķj-peremaķj). Bet pārējie skraida ar ratiņiem apmācībās, cerot, ka kļūs par ģenerāļiem... .Tas ir šovs, ko vajag redzēt katram... ! Es smejos, vienkārši pipec... .Man liekas, ka tur gatavoja Ginekologus-krāvējus-elektiķus-sasaldēto maižu uzsildītājus. Un visi tik priecājas- ar tevi viss kārtībā? Es visu saprotu... Cilvēki no bezdarba ir izmisuši!... Bet, prastas bābas, ar trīs rubļu pielikumu, sāk uzvesties kā Rokfellera māsas... . Sākas denuncēšana, stučīšana... Kāds tur draudzīgums? Kāds te vispār sakars ar Vācu kvalitāti? 10.mēneši apmācības? Pat bērns ātrāk piedzimst! Darbības bezjēdzīgā imitācija... Ja reāli Vācieši to zinātu, sen visa Latvijas vadība būtu atlaista... .

L Ludmila Lutova 11.01.2022

Vēl tur ir diskriminācija . Tur neņem krievu cilvēkus pat ar zināšanām latviešu valodu.

G Gulbenietis 12.01.2022

Tu savu domu izklāstīji uz 10 :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes