www.sudzibas.lv Lidl Lisijam un bārdainam vecim 42 gados prasa dokumentus

Lidl - Lisijam un bārdainam vecim 42 gados prasa dokumentus

Biju iepirkties Mežciema lidlā (Sergeja Eizenšteina iela 81) pie pirkumiem bija divas alus bunžas. Liels man bija pārsteigums , ka kasiere uzprasija dokumentus. Kāpēc pārsteigums ? Tāpēc ka man ir 42.gadi un esmu lisijs un bārdains vecis (ir atkāpušies mati , pie kam kādu laiku nav dzīti nost līdz ar to izteikti redzams, ka pa vidu ir pliks pļesons) , kā arī ir diezgan konkrēta bārda.

Pēc likuma alkoholu var iegādāties no 18 gadiem , ja man prasīja dokumentus tāda uzskatīja ,ka man varētu būt 17 vai mazāk. Līdz ar to rodās jautājums par darbinieces adekvātumu uztvert apkārtējo/realitāti. Lūgums lidl vadībai izskaidrot saviem darbiniekiem , ka 17.gadīgs pēc būtības nevar būt ar lisu pļesonu (atkāpušies mati) un ar ievērojamu bārdu.

Brīdī ,kad man jautāja dokumentus rindā aizmugurē stāvošie sāka smaidīt un teica man "uztveriet to kā komplimentu" . Nevienā citā veikalā kā minimums iepriekšējo 15,gadu laikā dokumentus man nav prasījuši. Ja pat arī kādam izkatītos jaunāks, tad nu maksimums varētu šaubīties starp kautkādiem 30-35 gadiem kas jau būtu neadekvāti. ok varbūt pat kāds pilnīgi neadekvāts iedotu 28-30, bet nu sorī lai pieļautu , ka man ir 17 vai mazāk ir jābūt neadekvātam pēdējā līmenī.

Ja lidl vadība lasa un vispār izskata sūdzības , tad lai arī jūs saprastu situācijas apsudru, iesaku jums apskatīties kameru ierakstus un izvērtēt cik man varētu būt gadi un vai es izskatos pēc 17 gadīga vai jaunāka. Datums 2022-06-04 laiks 18:03 ,kasieris nr 13. čeka nr 446/272
Pēc dokumenta pieprasīšanas pateicu , ka man ir 42 gadi un uzrādiju vadītāja apliecību uz ko saņemu atbildi, ka tas nav dokuments un nederēs. (tā arī nepārdeva ).

Šājā pašā lidl veikalā biju jau iepircies vairākas reizes un ne reizi netika prasīti dokumenti, bet nu šī bija pēdējā reize, un pēdējā nevis tapēc ka būtu aizvainots dēļ neadekvātas kasieres, bet tāpēc , ka 42.gados negribās domāt par to vai ejot uz veikalu esmu pasi paņēmis līdzi. (pie kam ņemot vērā , ka ,kā minimums iepriekšējo 15 gadu laikā nekur nav prasīti dokumenti, tātad laikam jau nevienam citam nēesmu izskatījies jaunāks par 18)

Palasīju citas sūdzības un redzu ,ka šī nav vienīgā sūdzība par to, ka 40 gadīgam vai vecākam lidl prasa dokumentus. Ja reiz tik neadekvāti darbinieki ir pieņemti darbā, tad varbūt lidl vadībai vajag organizēt semināru kurā rādīt dažādu vecumu cilvēku bildes un mācīt ,kā apmēram kurā vecumā izskatās cilvēks, vai arī kā minimums to, ka 17 gadīgs un jaunāks nevar būt ar lisu gavu galvas vidusdaļā un konkrētu bārdu. Šādus darbiniekus vajadzētu atlaist uzreiz un nevis tāpēc ,ka tiek bojāta veikala reputācija, bet gan tāpēc ka padomājiet cik šī kasiere šādi arī citiem nav pārdevusi alkoholu līdz ar to cik jums peļņa samazinās.

06.06.2022

N

E esmeraldae 06.06.2022

Jā, piekritīšu. Lidl ir vislielākais izsmiekls uz dokumentu pārbaudi :D

K Kāpurs3000 06.06.2022

Man smiekli nāk par to dīvaino ratiņu novietnes sistēmu, kur visi ķer erroru, kamēr viens ieiet tunelī, lai paņemtu vai noliktu ratus. :D Kā arī niecīgās sapakošanas vietas pēc kases, kur nav iespējams visu normāli sakrāmēt maisā, kamēr visiem uz tevi jāgaida. :D

K karatists 07.06.2022

Manam radiniekam bija Identiska situācija un arī pieprasija dokumentus , bet tikai vēl trakāk , jo viņam ir 50 gadi , bet rēāli izskatās vēl vecāks. Ir aizdomas , ka visos šajos gadijumos pie vainas ir viena un tā pati darbiniece kurai pēc visa spriežot ir ļoti nopietnas problēmas ar uztveri.

E esmeraldae 08.06.2022

Man gan šķiet,ka nē, jo cik nu esmu bijusi Lidlos , tad 80% pārdevēju prasa dokumentus, vienalga , cik tev gadu. Tur ir vadības vaina, kas likusi darbiniekiem būt par apsmieklu, tādējādi pazemojot pircējus.

A Andzela19 14.08.2022

Man vakar bija tāda pati stucaja es pati esmu no madonas gala aizbraucu uz Valmieras lidlu un man prasa dokumentus es saku jus nopietni es saku vai es tik jauna izskatos rejali abilde bija šāda ja un ļoti nepatika tas ka blakus kasiere smejas ļoti es nerti jutos un ļoti slikta apkalpošana ja cilvēks nevēlas strādātu tad viņam tur nav ko darīt

S Sauljuks 23.08.2022

Ko jūs visi čīkstiet. Man radiniecei gandrīz 60 gados palūdza dokumentus. 🤷‍♀️

I I 01.12.2022

Domāju, ka tā ir iekšēja Mežciema Lidl problēma. kašķis starp Kasieri un Vadību.

p.s. Pats redzēju, kā sirmam kunga prasīja uzrādīt dokumentus, lai vārētu iegādāties vienu alus pudeli, kas bija kopējā pirkuma paketē. Viņš uzradīja pasi. Tā kā alu viņam atļāva nopirkt, bet no malas tas bija visnotaļ amizanti.