www.sudzibas.lv Lidl Krāpšana vai rupja kļūda

Lidl - Krāpšana vai rupja kļūda

Veikalā lidl pie kases tika nepareizi izsists auglis. Es paņēmu akcijas sarkano pomelo, kas maksā lētāk 1,79€/kg. Tā vietā mājās es uz čeka izlasīju, ka man izsita parasto pomelo, kas maksā dārgāk 2,39€/kg. Es nesaprotu, kā tā var notikt, ja uz tā pomelo ir pat skaidri rakstīts, ka tas ir sarkanais pomelo. Pie kases es to nepamanīju, jo tur visam tik ātri nevar izsekot un biju arī aizņemts ar produktu krāmēšanu somā. Sākumā arī domāju uzticēties, jo tur nekas tāds vēl nebija gadījies. Sanāk, ka veltīgi uzticējos, citas reizes vienmēr ļoti uzmanīgi pārlasīšu čekus, neatejot no kases.
Es zvanīju uz viņu telefonu saziņai. Viņi piedāvāja atgriezt naudas starpību, bet tikai šodien, kad es to nopirku, kas praktiski nav iespējams dēļ attāluma līdz veikalam, ceļa izmaksām un mana darba grafika, jo man ir ērti uz turieni tikt tikai pēc trim dienām. Liekas, ka taisīt tādas ne pārāk lielas kļūdas var atmaksāties.

09.12.2021

Dr DooM 09.12.2021

Kā tev liekās ''Agris79'' tas cilvēciņš, kas visu dienu sēž kasē nav noguris ? Ārprācm - tevi iesējams apkrāpa pa kādiem ~60 centiem , tas noteikti ir ievērības cienīgs pārkāpums.
Kapeikp*sējs...

A Agris79 09.12.2021

Pie tam tur pie kasēm bija ļoti brīvs, stāvēju tikai es (liela rinda bija ārpusē), diezvai tur kāds bija pārstrādājies, arī es domāju, ka tur nebija citu pomelo (laikam).
Vispār jau runa ir par uzņēmumu, kas nevar piedāvāt sakarīgu risinājumu. Un, ja varbūt tas ir nekas, tad lai man Lidls maksā par neko tādus sīkumus, jo pircēji arī ir nabaga cilvēki nevis miljonāri, vismaz lielākā daļa.
Un galvenais ir tas, ka es brīdinu cilvēkus, lai tie uzmanīgi pārskata čekus jau pie kasēm.

A Agris79 09.12.2021

Man nav jāapmaksā tā cilvēka atpūta (tas ir papildus pakalpojums, kas neieet cenā), par to jārūpējas uzņēmumam nevis man.

G Gulbenietis 09.12.2021

Pie kases nopīkstina šriftu vai ievada kodu. Šeit vainīgs ir preču ievadītājs. Moš iebuhāja pirms maiņas..

A Agris79 09.12.2021

Jebkurā gadījumā no pircēja puses ir vainīgs uzņēmums, tam ir jārisina problēmas, lai viss būtu kārtībā, pie tam tad tas tiešām ir kas slikts, jo nepareizo cenu ir maksājuši gandrīz visi.

G Gulbenietis 09.12.2021

Malacis, ka uztaisīji cepienu. Moš sāks piedomāt, Lai nav kā dažās labās maximās, ka ievadītājs vai nu ir stulbs vai zem grādiem. Ir maximas, kurās bieži cenas nav tās pašas, kas uz cenu lapiņas. Nerunāju par akciju un nocenošanu.

MacBeton 09.12.2021

Spiež uz to ka visi iepērkas tur reizi mēnesī pa 50+€ un gan jau nepamanīs.
Man tas pats bija. Cena pie plaukta 3.99, a pie kases 4.65. Protams kasiere piedāvā "noskaidrot", bet aiz manis jau 5 cilvēki rindā, aizkavēšu visus 5 uz minūtēm 15?

A Agris79 10.12.2021

Tas tā ir, bet es domāju, ka tā ir veikala vaina, ka kas aizkavējas.
Vadība bieži ātri maina cenas un tad strādnieki nevar līdzi izsekot, vienīgais, ka jūsu gadījumā tas tika risināts.
Dažreiz cenas starpība var būt tāda, ka nav vērts iet uz konkrēto veikalu. Tad var iet tur, kur ir ērtāk.

I IgorRiga 10.12.2021

Чек проверяйте не отходя от кассы, не надо торопиться.

Ivo 10.12.2021

Sveiks, vai sākumā centies šo problēmsituāciju risināt ar uzņēmumu, vai uzreiz rakstu sudzibas.lv ieliki ?

P Pelekais Latvietis 11.12.2021

Ciema muļķis

Y Yannis 27.12.2021

Man arī ir gadijies, ka uzņēmums apšņāc. Parasti tā ir sīka summa, kuras dēļ nekad neesmu cēlis skandālu, bet nepatīkami vienalga. Parasti tas notiek pie produktiem, kur nav svītrkoda. Pastinaki vai kāļi, kas tie tādi?

Y Yannis 27.12.2021

Pat cūku mēles,kasieres vienmēr brīnās, kas tas tāds ir.