www.sudzibas.lv Lidl Klēpju sunīts

Lidl - Klēpju sunīts

Diezgan nepatīkami ierasties pie durvīm, kad nelaiž irkšā ar kucēnu(klēpju sunīti), protams, saprotu, ka ēdiens apkārt utt. , tomēr nevienā nedz tirdzniecības centrā, nedz Maxima vai Rimi ar šo problēmu nesaskāros.
Vai tiešām mazu kucēnu jāatstāj šādā aukstumā mašīnā? ;/

03.01.2022

"Vai tiešām mazu kucēnu jāatstāj šādā aukstumā mašīnā?" - nesaprotu, kāpēc bezpajumtniekiem vispār vajadzīgs suns? Normāliem cilvēkiem ir mājas, kurās var atstāt sunīti, dodoties uz veikalu.

A Anonīmi83 04.01.2022

Ne vienmēr veikala apmeklējums ir ieplānots, un šie jēlie uzbrukumi par bezpajumnieku, vai tiešām normāls cilvēks, tik jēli var atbildēt:D

Šajā "uzbrukumā" nav nekā jēla. Vienkārša faktu konstatēšana. Bet, kā suņa saimnieks, zinu, ka ļoti daudzos veikalos ar suni ieeja ir aizliegta un to respektēju, taču ir radījumi, kas neskatoties uz aizliegumu vazājas pa veikaliem ar suņiem iepirkumu ratos. Domāju, ka jautājums, kurš ir normāls cilvēks, ir atrisināts!

MURAKAMI 04.01.2022

Kucēnus ir jāātstāj mājās. Pēc tam izaugs lops, kurš bez saimnieka taisīs operas. Pēc savas pieredzes zinu.

B Betsy 04.01.2022

Tas ir pārtikas veikals un netiek ielaisti ne suņi, kaķi, žurkas ... Un kurš beigās teiks to robežu starp mazu dzīvnieku vai lielu? Nākamaisklēpju suns varbūt būs milzīgam klēpim?
P.S. Ja nav kam atstāt - mašīnā pa 15 min nekas nenotiks. Rindas vairs nav lielas, iemācies ātri iepirkties, bet muzeja apskati atliec uz pavasari!

A Anonīmi83 04.01.2022

Nevajag jau pārspīlēt, ikvienam ir zināms cik liels ir klēpja suns kucēns. Zīdaiņus arī mašīnā vienus neatstāj( normāli cilvēki), ar ko mazs dzīvnieks ir citādāks ?

A anarhist 04.12.2023

Daudz ar ko, pirmkart tas ir dzīvnieks, un uz viņiem varētu būt alerģijas cilvēkiem, man ir pazismatais kurām nedrīkst sev ņemt ne sūni ne kaķi jo viņam ir alerģija, un deļ tadiem "jebaķ cik gudriem cilēkiem" viņam ir jastaiga ar medikomentiem veikalā lai viņš varētu iepirkties un terēt uz to SAVU naudu, jus taču viņam tos zāles nepirksiet lai viņš mierīgi varētu staigāt veikalos ka visi "NORMALIE cilvēki"

0 0203 04.01.2022

Es arī esmu pret to, ka veikalos laiž ar suņiem, kaķiem vai citām žurkām🤨

G Gulbenietis 04.01.2022

Un, tad ejot pa maximu tev apavus un bikses nosmērē tāds mīļš kucēns. Un saimnieks "ja ne v kurse rebjata" :D

Good Intentions 04.01.2022

Aizlieguma zīme ir - visu gaišu. Ir bijušas pieredzes, kur dzīvnieks tiek nolikts uz grīdas, grozos un ratos, kā arī nepārtrauti rej un vienā drogas veikalā nokārtoja vajadzības. Ir cilvēki ar alerģijām arī.

I IRKOTEIKT1 04.01.2022

Suns ir suns, kucēns, mazs vai liels, visem noteikumi vieni.
tad davaj visi ejam ar suņiem es ar savu milzeni arī iešu un teikšu, bet es tak mašīnā neatstāšu

A Alex Oesch 04.01.2022

Un pareizi dara.

N Normunda Ivanovska 05.01.2022

Vispar jau var,tikai šadam sunītim jābut somai,kurā viņš arī sēž

I IRKOTEIKT1 05.01.2022

Kur tu to atradi?
Tici man ja cilvēkam ir alerģijas tad arī soma nepaglābs (lielākais iemesls kāpēc lielveikalos neielaiž dzīvniekus)
pārikas veikalos vēl jo vairāk, man negribās ņemt spalvainas lietas

A Anton Waechter 10.01.2022

Veselības likums skaidri nosaka, ka visiem dzīvniekiem (kaķiem, suņiem, čūskām, žurkām, pelēm utt.) ir jāuzturas ārā. Dzīvnieki ir sporu nesēji, un tie var būt bīstami dažu cilvēku veselībai. Visās Eiropas valstīs ir stingri aizliegts ņemt līdzi dzīvniekus. Dzīvniekiem jāpaliek mājās